Skocz do zawartości

Logowanie na The Forum


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż od dłuższego czasu mam problemy z logowaniem sie na The Forum. Klikam zaloguj, wpisuje nick, potem haslo, zaznaczam automatyczne logowanie

(bo tej opcji zawsze uzywalem, nie wiedziec czemu juz nie dziala) biore zaloguj i.... no wlasnie. Otwiera mi sie strona glowna ale jestem nie zalagowany.

Dopiero po drugiej próbie logowania moge korzystac na calego z forum. Nie dziala opcja automatycznego logowania, ktora bardzo polubilem :mrgreen: Nie wiem czy to wina forum,

czy mojej przegladarki (Opera), ale przeczytalem juz troche w necie na ten temat, i nie wiem o co chodzi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa

SOA? :lol:

Sprawdz czy masz ustawione zapamietywanie hasel w samej przegladarce.

Jak kliniesz 'nie zapamietuj', to pozniej moze sie tak dziac. Moze masz tez ustawione czyszczenie hasel, cookies, itp przy wyjsciu z przegladarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanek problemów nie miał :roll:

Ivanek pod koniec też miał :wink:

 

pumex1, kombinuje cały czas, gdzieś wyczytałem że na jakimś forum tak się działo przy wchodzeniu pod adres bez "www", np: ja wchodze wpisując "forum.subaru.pl", a może powinienem przez "www.forum.subaru.pl" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj raczej http://www.forum.subaru.pl/ :) I sprawdź dokładnie ustawienia zapamiętywania haseł w operze. Najlepiej wywal wszystko co masz odnośnie forum, wyczyść historię, i wtedy normalnie wejdź na forum, zaloguj z zaznaczeniem automatycznego logowania i zobacz czy poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, kombinuje cały czas, gdzieś wyczytałem że na jakimś forum tak się działo przy wchodzeniu pod adres bez "www", np: ja wchodze wpisując "forum.subaru.pl", a może powinienem przez "www.forum.subaru.pl" :?:

 

Tak mogloby sie dziac gdyby w konfiguracji forum byl wpisany adres np. www.forum.subaru.pl a wchodzilbys pod forum.subaru.pl i serwer automatycznie nie przekierowywalby na www.forum.subaru.pl.

Z tego co widze tutaj jest wpisane subaru.pl wiec ciacha forum powinny dzialac dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...