Skocz do zawartości

Zestaw 6cio tloczkowy Tarox


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gracowy, ja mam opinie z drugiej ręki, że Tarox to bardzo dobre hamulce ale sam nie korzystałem z braku kasy na taki zestaw. Jakbym miał to pewnie bym sobie zakupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grac, mam klienta słowaka, który ma w WRX , zamontowanego Taroxa, 6 tłoczków, jest zadowolony, tez tym jeżdzięłem i jest ok, natomiast on dał za to jakieś kosmiczne pieniądze , z tego co pamietam ok 10k, za to to mozesz kupic AP Racing, lub dwa zestawy BREMBO z STI :twisted: , wszystko zalezy za ile miałbyś tego Taroxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
z tego co pamietam ok 10k, za to to mozesz kupic AP Racing, lub dwa zestawy BREMBO z STI :twisted:

 

A te dwa zestawy BREMBO z STI to gdzie można za takie pieniendze kupić? Mowa o komplecie przód + tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam ok 10k, za to to mozesz kupic AP Racing, lub dwa zestawy BREMBO z STI :twisted:

 

A te dwa zestawy BREMBO z STI to gdzie można za takie pieniendze kupić? Mowa o komplecie przód + tył?

U mnie wyjątkowo jak dołozysz 2 tys to sprzedam ( lepsze niz Sti ) przod i tył..12 tys.(nowe)

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam u siebie taki zestaw od 1,5 roku i mogę go polecić z czystym sumieniem. Ale bierz tylko z tarczami F2000 (nie wiem czy w zestawie moga być inne). No i klocki do tego .114 (dobre, troche slabsze od 501 ale komfortowe) lub 501 (rewelacja, trzeba je rozgrzać ale piiiiiiiszczą jak są rozgrzane a jedziesz wolno :shock: )

 

Pozdrawiam

Roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...