Skocz do zawartości

Nareszcie


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym skromnie dzielę się swoją radością. Po 10 latach mam wreszcie swoje wymarzone subaru. Wiem, że dla niektórych kratka i silnik 2.0 nie daje właściwego smaku. Ale dla mnie jest jest to spełnienie moich wieloletnich marzeń.

 

Na razie jeżdżę jak kapelusznik. Nawet wytrzymuję bez tego cieszącego ucho "grrrrrrrrrrr" bo ten zaczyna być ładnie słychać dopiero pod 4000 rpm, a tego póki co grzecznie nie przekraczam. Przyznam się Wam, że rzadko mi się to zdarza, ale wczoraj po pierwszej przejażdżce Białystok - Warszawa miałem wypieki na policzkach. Kurde, wirus jakiś mnie dopadł.

 

A już zupełnie na koniec dziekuję Jackowi z Grafixu za rewelacyjną obsługę, opowieści o statkach, fajną muzykę i nawet mini-wieczór poetycki przy piwie. Wiedziałem, że subaro-maniacy to totalnie pokręceni goście, ale takich atrakcji przy odbiorze auta to raczej nie planowałem :-)

 

Przy okazji udało nam się zarazić mojego przyjaciela Darka, który przywiózł mnie swoim mercedesem ileśtam. W drodze powrotnej nie mogłem go wyrzucić z legacy...

 

Jednym słowem witam was już oficjalnie ciesząc się jak jasny gwint ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wszystkich wcześniejszych gratulacji i życzę aby długo służyło. Nie będę Ci życzył co by się nie psuło bo nie ma sensu, w końcu każdy wie, że Subaynki są wytrzymałe i konsekwentne jak Rambo podczas misji stabilizacyjnej w Wietnamie :twisted: Aha zobaczysz, że długo nie wytrzymasz, żeby nie docisnąć do przynajmniej 5000 rpm.

Imię powinieneś nadać jakieś zakręcone. Moja Imprezka wabi się Petrochemia...(ciekawe dla czego... :wink: )

 

 

Pozdrawiam Cracow - Warsaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...