Skocz do zawartości

Oświniaczone kostiumy kąpielowe i coś jeszcze ;)


zagatka

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Forumowiczki, drodzy Forumowicze :]

 

Pewnego pięknego zimowego wieczoru narodził się pomysł stworzenia oświniaczonych kostiumów kąpielowych :] W wersjach damski i męskich. Pora może mało plażowa, ale pomysł zacny.

 

Męskie - krój do ustalenia - ze świnką na tyłku, forumowym nikiem powyżej, a z przodu z małym napisem forum.subaru.pl

 

Damskie - kroje do ustalenia (bo na jednym się nie skończy) ;) w wesji dwuczęściowej - ze świnką na lewej piersi, świnką na pupie i nickiem powyżej - z przodu napis forum.subaru.pl

 

Kolor - granatowy z białą świnką :) lub niebieski...

 

Po konsultacja z forumowiczem odpowiedzialnym za oświniaczanie wszystkiego "bociek_krakow" okazało się że pomysł jest realny i do zrealizowania :) teraz tylko kwestia chętnych...im więcej tym lepiej :)

 

Ale...żeby było jeszcze piękniej, kostiumy to nie koniec planu.

 

Narodziła się również koncepcja stworzenia forumowego kalendarza, gdzie kostiumy będą grały rolę główną. Oczywiście wszystko stonowane, kulturalne i z wyczuciem. Pod pomysłem podpisał się Devlin - jako chętny do pomocy w realizacji kalendarza:)

 

Forumowiczki, Forumowicze - kto chętny na bycie Panią Lipiec lub Panem Grudniem? :>

 

____

Kandydaci są proszeni o wysłanie dwóch zdjęć w strojach kąpielowych celem przeprowadzenia wstępnej selekcji :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysl jest swietny jeden i drugi, ale kto sie podejmie prezentacji strojow a przy tym swojego cialka? :?:

 

I na ktory rok mialby byc ten kalendarz bo chyba nie na 2008?

chyba ze tak szybko dzialacie :mrgreen:

 

 

proponowalabym sesje zdjeciowa nad morzem, jesliby ktos cos robil w tym kierunku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie pisze na bikini ale mam cicha nadzieje, ze rozmiarowki beda rozne a nie jeden uniwersalny :?: :wink:

 

Wprowadzenie jednego uniwersalnego rozmiaru (np. 34-36) moze znaczaco wplynac na atrakcyjnosc kalendarza :cool: :mrgreen:

 

no wlasnie i to bardzo znaczaco :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie pisze na bikini ale mam cicha nadzieje, ze rozmiarowki beda rozne a nie jeden uniwersalny :?: :wink:

 

hehe :) był pomysł aby zrobić tylko rozmiar 36 i kazać się dopasować, ale tacy nie będziemy :) rozmiary pewnie będą do wyboru - kwestia chętnych i ustaleń z wykonawcą stojów :]

 

kalendarz raczej będzie na rok 2009. Chyba, że będziemy oryginalny i zrobimy taki od sierpnia do sierpnia.

 

przegląd zdjęć zgłoszeniowych - zagatka i Devlin :)

ps. jesteśmy przekupni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie pisze na bikini ale mam cicha nadzieje, ze rozmiarowki beda rozne a nie jeden uniwersalny :?: :wink:

 

Wprowadzenie jednego uniwersalnego rozmiaru (np. 34-36) moze znaczaco wplynac na atrakcyjnosc kalendarza :cool: :mrgreen:

No no :) Zwlaszcza, ze wiekszosci pań noszacych rozmiar 34 przydadza sie tylko kąpielówki, gora raczej nie bedzie potrzebna, bo nie ma na co zalozyc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie pisze na bikini ale mam cicha nadzieje, ze rozmiarowki beda rozne a nie jeden uniwersalny :?: :wink:

 

Wprowadzenie jednego uniwersalnego rozmiaru (np. 34-36) moze znaczaco wplynac na atrakcyjnosc kalendarza :cool: :mrgreen:

No no :) Zwlaszcza, ze wiekszosci pań noszacych rozmiar 34 przydadza sie tylko kąpielówki, gora raczej nie bedzie potrzebna, bo nie ma na co zalozyc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

taa :) to na pewno by miało wpływ na atrakcyjność kalendarza...tylko nie wiem czy w tą właściwą stronę ;)

 

Chloru :> rozmiarowi 34 mówimy NIE :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, Devlin ten stary zbereźnik znowu się będzie ślinił przy robieniu zdjęć :twisted::mrgreen:

 

Adamus na Mister Grudnia!!!

 

Jeszcze owoc z Przemqiem tu nie wpadli

 

:roll:

Zwlaszcza, ze wiekszosci pań noszacych rozmiar 34 przydadza sie tylko kąpielówki, gora raczej nie bedzie potrzebna, bo nie ma na co zalozyc

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagatka,

przegląd zdjęć zgłoszeniowych - zagatka i Devlin

ps. jesteśmy przekupni

 

 

No no!!!! A o mnie w jury zapomnieliście? Jako główny projektant muszę wiedzieć co i komu doszyć, skrócić itp

I trzeba na co nie których wziąść spore poprawki a i świniacza znacznie powiększyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagatka,
przegląd zdjęć zgłoszeniowych - zagatka i Devlin

ps. jesteśmy przekupni

 

 

No no!!!! A o mnie w jury zapomnieliście? Jako główny projektant muszę wiedzieć co i komu doszyć, skrócić itp

I trzeba na co nie których wziąść spore poprawki a i świniacza znacznie powiększyć :mrgreen:

 

przepraszamy i prosimy o wybaczenie :] oczywiście konsultacje będziemy prowadzić na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, Devlin ten stary zbereźnik znowu się będzie ślinił przy robieniu zdjęć :twisted::mrgreen:

 

Adamus na Mister Grudnia!!!

 

Jeszcze owoc z Przemqiem tu nie wpadli

 

:roll:

Zwlaszcza, ze wiekszosci pań noszacych rozmiar 34 przydadza sie tylko kąpielówki, gora raczej nie bedzie potrzebna, bo nie ma na co zalozyc

 

:mrgreen::mrgreen:

 

Macius Ty na pewno moglbys wystartowac - tylko czy widzial ktos kalendarze w formacie A-0 coby sie zdjecie zmiescilo :roll: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...