Skocz do zawartości

ALSDS Miedziana góra 17.12.2007 i 18.12.2007


sk4y

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

REWELACJA! Wyjeździłem się że hoho! Warunki wymarzone do dalszego zaznajamiania się z cliówencją :cool: Dzięki dla ALa i uczestników za super zabawę :!:

 

poniżej zamieszczam wyniki z 3 różnych prób, czasy w excelu podane są w sekundach!! wyniki zapisywane były od momentu kiedy zaczeliśmy jeździć po małym torze aż do masztów, tam stał AL i była meta lotna, ze względu na to iż część osób nie dojeżdżała po wyznaczonej trasie to przy sortowaniu kolejności od najlepszego wybrałem średnią a nie sumę gdyż za bardzo nie mam pomysłu jak liczyć pomylenie trasy? taryfa jak na kjs? eee może sobie darujemy ... i dlatego wziąłem średnią, zresztą można sobie samemu posortować wg. własnych kryteriów .... niestety ALEX jakbyś nie sortował :mrgreen: szacunek dziś trzeba oddać Danielowi, najlepsze pojedyncze czasy na każdej z prób oraz najlepsze średnie... BRAWO! szkoda jedynie, że nie było carfitto-pijako, to by się działo :twisted:

 

P.S. w związku z dużymi naciskami pewnej osoby :cool: na manipulacje wynikami mogę przesłać scan orginalnej karteczki :twisted::mrgreen:

 

P.S.2 jak się zamieszcza plik np. excela, żeby każdy mogl sobie sciagnac wyniki?

 

pozdr. matt

 

wynikialsds181207df7.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ALEX jakbyś nie sortował szacunek dziś trzeba oddać Danielowi,

Zniszczył konkurencje i tyle :!: Daniel był poza zasięgiem :sad: Zawsze do wyników podchodzę sportowo (nie ukrywam adrenaliny), ale dzisiaj ( :evil::mrgreen: ) naprawdę nie miałem szans.....Jak Ci pisałem w SMSie Twoje wyniki ośką (na śliskiej nawierzchni) są niesamowite :roll: :!: Naprawdę szacunek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, bo cliówka to fajne auto w sumie jest :twisted: ... a na serio, to trzeba równać do najlepszych (patrz Daniel i Ty) więc wyniki będzie można uznawać za niesamowite jak z Wami będę walczył, narazie się ucze mocnej ośki :smile: .... już jedna fefnastka z tego co wiem Danielowi narobiła ciśnienia na Jurze :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...