Skocz do zawartości

RAMKI POD BLACHY - druga tura


bociek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vergette, Mogę Ci przesłać na PW skan potwierdzenia. Wyszły ode mnie w środę. PP jest po prostu do d...py. Do przemka doszły więc do Ciebie również powinny a wysyłałem w tym samym czasie

 

 

Jacky X, Można ale bez nicka a nie odpowiadam na PW bo zawalony jestem robotą. Poprawię się :lol:

 

Przemek73, Zapraszamy

 

[ Dodano: Pon Mar 17, 2008 8:56 pm ]

Adam12, Jutro paczka do Ciebie pofrunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, Mało tego że jest do d..py to z mojej macierzystej placówki PP raz w tygodniu przychodzi listonosz. Normalnie jak w westernach czekam aż podjedzie dyliżans. :mrgreen: Ostatnio czekałem na paczkę trzy tyg. a została wysłana z Tych. Inpost ponoć się rozwinął i dość szybko dostarczają paczki (2-4 dni) więc trzeba pomyśleć o przeprowadzce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, Mogę Ci przesłać na PW skan potwierdzenia. Wyszły ode mnie w środę. PP jest po prostu do d...py. Do przemka doszły więc do Ciebie również powinny a wysyłałem w tym samym czasie

 

 

Jacky X, Można ale bez nicka a nie odpowiadam na PW bo zawalony jestem robotą. Poprawię się :lol:

 

Przemek73, Zapraszamy

 

[ Dodano: Pon Mar 17, 2008 8:56 pm ]

Adam12, Jutro paczka do Ciebie pofrunie.

 

 

dzięki i czekam cierpliwie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze nie dostałem (ta sama poczta co vergette).

jeśli "priorytet", który powinien być następnego dnia - czasami "idzie" ponad tydzień... paczka by się przydała bo jest w niej czapka a tu akurat zima idzie :cool:

Inpost ponoć się rozwinął i dość szybko dostarczają paczki

zgodzę się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie narzekam na poczte. Wysłałem w ciągu ostatnich 3 lat jakieś 700 paczek/listów. Żadna nie zginęła. Maksymalnie list priorytet szedł mi tydzień. Zazwyczaj priorytet działa tak jak działać powinien, a wysyłam zarówno z głównej w Tychach jak i swojej małej w Katowicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż priorytet nic nie daje. No i jeszcze święta po drodze.....

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Mar 26, 2008 7:37 am ]

bociek - możesz potwierdzić wysyłkę do mnie ? Według planu miała być 18stego. Mamy 26ty a tu nic.....

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za chwilową nieobecność.

 

Nie wiem co jest grane ale tylko do

andremil, hemek, thomwit,funki-koval nie wyszły paczki, ponieważ nie mam od nich żadnej wiadomości.

 

Reszta została wysłana ale w dwóch przypadkach ja zawiniłem.Dzisiaj dostałem zwroty i wysyłam w tych samych opakowaniach dla uwiarygodnienia że wcześniej ramki wyszły. Dokładnie pomyliłem kod pocztowy dla vergette oraz pomyłka w komplecie ramek

( powinien dostać Redroad a dostał akow-- akow dzięki!!! )

Oczywiście te osoby dostaną małą niespodziankę za opóźnienie.

 

Co do reszty nie wiem co się dzieje.

Proszę o informacje ile osób nie dostało a ja sprawdzę swoje potwierdzenia i będę działał w PP. Jutro ponownie wysyłam do vergette, akow, redroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuupppsss, ja też czekam....
Dzisiaj dostałem zwroty.. ..pomyliłem kod pocztowy dla vergette
Twoja została namierzona przynajmniej, trochę się khmmmm jeśli moją zawinęli na poczcie :evil:

Jak zobaczycie listonosza w czapce ze świnką wysiadającego z samochodu z ramkami forumowymi proszę mu przy.... ić ode mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam12, Oczywiście w przypadku utraty towaru, nikt nie zostanie poszkodowany. Złożyłem reklamację w zeszłym tygodniu dla 3 paczek. Czekam jeszcze tydzień. Jeśli się okaże że zginęły wykonam drugi raz ramki.

Za zamieszanie wszystkich przepraszam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...