Skocz do zawartości

antena CB "na" FORKU


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Antenę najlepiej zamontować na tylniej klapie, tylko trzeba dołożyć filtr przeciwzakłóceniowy na pompę paliwa. Ja miałe taki problem, że nawet ANL w CB nie dawało rady. Z elektronikiem szukałem 2 godz. i hałas był od pompy. Teraz jest OK. Amero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co mi wiadomo, znaczenie ma całkowita wysokość pojazdu z anteną, ma to duży wpływ na funkcjonowanie radia, kumpel który miał podobne problemy pojechał do magika montującego CB, ten mu coś pomierzył, przyciął antenę i jest super. Radziłbym popytać jakiegoś magika. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę najlepiej zamontować na tylniej klapie, tylko trzeba dołożyć filtr przeciwzakłóceniowy na pompę paliwa. Ja miałe taki problem, że nawet ANL w CB nie dawało rady. Z elektronikiem szukałem 2 godz. i hałas był od pompy. Teraz jest OK. Amero.

 

No prosze. A mozesz dac cynk co to za filtr? Czy tez moze wpiete zwykle kondensatory midzy zaciski silnika a mase pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może się ktoś wypowiedzieć przy okazji na temat radia President Taylor II Classic?

Wcześniej miałem starą poczciwą cobrę 19PLUS, ale jej żywot się skończył i właśnie takiego Presidenta mogę podkupić. Dobre to radio? miał ktoś z tym doczynienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...