Skocz do zawartości

Olsztynskie upalanie


kanap4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 919
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jclark napisał/a:

 

tomek12 jeżeli masz srebrne GT i parę miesięcy temu parkowałeś czasami w okolicach przychodni, to chyba mamy tego samego pracodawcę

 

 

Jeszcze przed wyjazdem na delegację tam parkowałem teraz parkuję bliżej Barczewa

 

Znaczy Z2? czy logistyka? termin delegacji wskazywałby na zetke :cool:

cygan77 no proszę to już 3 przynajmniej.. niedługo będzie można zrobić spota firmowego :lol:

 

A tak na marginesie.. zazdroszczę pojeżdżawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Z2? czy logistyka? termin delegacji wskazywałby na zetke

Pracuję na Z2 :cool:

 

A tak na marginesie.. zazdroszczę pojeżdżawki

 

Ja też pozazdrościłem i dzisiaj przed pracą na naszym parkingu zakładowym troszkę poszalałem (mamy duży parking) :wink: , aż wyszedł pan ochroniarz i zagroził że mnie do zakładu nie wpuści . :razz:

 

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 9:48 pm ]

No to czas najwyzszy odswiezyc temat - kto sie pisze na wyjazd w przyszla sobote?

Na 100% dam znać środa/czwartek. Na dzień dzisiejszy przyjmijmy, że jadę na 80%

 

1. pablonas

 

Mam pytanko do której będziecie jeździć, pytam bo w przyszły weekend pracuje do 14 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozazdrościłem i dzisiaj przed pracą na naszym parkingu zakładowym troszkę poszalałem (mamy duży parking) , aż wyszedł pan ochroniarz i zagroził że mnie do zakładu nie wpuści .

 

Ja "urzęduje" na OLS2, piękny mamy widok na tego waszego molocha :wink:

Też mamy spory parking ale rok temu ktoś zdecydował o postawieniu betonowych ścianek i jest lipa.. musze się na Z2 przejechać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do której będziecie jeździć, pytam bo w przyszły weekend pracuje do 14 :cool:

To może profilaktycznie złap grypę albo coś innego, żeby bez marudzenia dostać na sobotę L4 :twisted:

Szczerze mówiąc ok 14 się zbieraliśmy do domu. I tak wszyscy byli wyjeżdżeni maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajkos10 kim jestes?
Olsztynianin...ale jak na razie bez subaraka :wink: .Widze ,ze w Olsztynie z dnia na dzień rosnie rodzina SI, i oby tak dalej pozdro dla wszystkich maniaków Gt-ków, Wrx-ów i STI-ków z Olsztyna :cool: :mrgreen: zycze miłego katania bokami na kolejnym wypadzie do Ornety :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztynianin...ale jak na razie bez subaraka :wink: .Widze ,ze w Olsztynie z dnia na dzień rosnie rodzina SI, i oby tak dalej pozdro dla wszystkich maniaków Gt-ków, Wrx-ów i STI-ków z Olsztyna :cool: :mrgreen: zycze miłego katania bokami na kolejnym wypadzie do Ornety :wink:

 

Oj grabisz sobie kolego... :evil:

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już utraconą wczoraj opone odzyskałem więc czekam tylko na więcej śniegu.
. No śniegu coraz mniej panowie ,chyba ze skombinujecie jakaś armatke sniezna :lol: to troche posmigacie.A tak z ciekawości co sie stało z felgą BartoszGT-RS bo po fotce widać ,ze nie zafajnie to wygląda :mrgreen: czyżby jakis mocniejszy pachołek zaliczony :?: :?: Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...