Skocz do zawartości

Windows + słuchawki Bluetooth, jak?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Umie ktoś to zrobić, nic nie przychodzi mi na ten moment do głowy, pewnie jest jakiś dedykowany soft czy coś? Mam jakiegoś doongla Bluetooth, ale może musi być specjalny? Słuchawki stereo mam i działają z komórką świetnie. Widows widzi słuchawki ale niewiem jak go przekonać żeby dźwięk do nich przekazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrestartuj kompa. Podobno w Windowsie to pomaga. Poważnie. Ostatnio szwagrowi jakąś multiskanodrukarkę instalowałem. Potem chciałem coś wydrukować i nic. Zrestartowałem kompa i poszło. Myślałem, że takie rzeczy to się skończyły z Win 3.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Cz, bo czasem przed zerwaniem czerwonej karteczki z kabla USB i wetknięciem jej do kompa warto coś przeczytać :) Ostatnio kilku producentów specjalizuje się produkcji takiego syfu jak np. HP :) Dlatego ja preferuję drukarki z własną kartą sieciową, takie podłączane przez kabel USB to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć? W maku wkładasz i działa bez łaski i instalacji. Jeszcze nie trafiłem sprzęta co by nie ruszył od pierwszego strzału.

 

Paczaj, a mi ostatnio Devlin tłumaczył jak to trzeba pilnować żeby była druukarka działająca z Makiem bo niektóe to w ogóle nie działają albo trzeba sterowniki kołować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrestartuj kompa. Podobno w Windowsie to pomaga. Poważnie. Ostatnio szwagrowi jakąś multiskanodrukarkę instalowałem. Potem chciałem coś wydrukować i nic. Zrestartowałem kompa i poszło. Myślałem, że takie rzeczy to się skończyły z Win 3.11.

 

 

Mam wrażenie że to odpowiedź kompletnie nie na temat. Ja chcę przekonac windowsa żeby w ogóle gadał ze słuchawkami które są w pokoju z kompem, nie są do niego podpięte bo sa na Bluetooth!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no.. hola hola. Windows musi to zobaczyć jako urządzenie audio na które może wysłać dzwięk.

Az,

W My Bluetooth Places znajduje Ci te słuchawki?

 

 

Nie umiem w tym kompie znaleźc My Bluetooth Places :-/ To jest laptop + XP home

 

 

Na desktopie mam Viste Ultimate więc pewnie jeszcze nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem w tym kompie znaleźc My Bluetooth Places :-/ To jest laptop + XP home

 

 

Na desktopie mam Viste Ultimate więc pewnie jeszcze nikt nie wie.

Hmm.. Ja mam wprawdzie XP Pro, ale powinno być podobnie.

Masz na pewno uruchomione Bluetooth w laptaku? U mnie włącza się to Fn + F12.

W Panelu Sterowania powinieneś mieć Bluetooth Configuration.

 

GG nie bangla, wiec nie możemy na nim pokombinować. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows jest niestety polski, są ustawienia Bluetooth w Panelu Sterowania

 

W Urządzeniach jest dział: "Urządzenia audio" i jest MOtorla HT820 czyli to co rtrzeba, klucz sieciowy właczony. Jakkliknę Właściowości, usługi to mi się biała plama pojawia.

Urządzenia powinny być sparowane. I potem w regulacja głośności/opcje/właściwości wybierz urządzenie miksujące na Bluetooth audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vista nie obsługuje natywnie dźwięku via Bluetooth. Potrzebny jest 3dr party doft, często dodawany do dongli. Ja pod XP używałem stosu Widcomm albo stosu BueSoleil.

 

Ten drugi nawet był znośny...:

http://headworx.slupik.com/2006/07/bluesoleil.html

 

Ale po jakimś tam czasie sam z siebie przestał działać... Generalnie Bluetooth na kompie to jest dość frustrujące doświadczenie, zwłaszcza w obszarach, które nie są wspierane natywnie przez system operacyjny. Z mojej praktyki dobrze działają myszki i klawiatury BT, czasem działa dostęp do internetu via komórka (choć często się wiesza), a audio raczej słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...