Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś dziś w domu to się pochwalę...

 

Jestem! Dzwoń! Jest okazja. :mrgreen:

Bo lepiej w poniedziałek coś jak cały tydzień nic... :mrgreen:

Ooo! Mam pomysła! Paweł_P też ma powód, żeby się napiś i Zdzisek Się musi dokurować grzanym winem :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., wiadomości nie oglądasz lub nie czytasz? W tym tygodniu ma nieźle zima pieprznąć, może uda się coś po białym pojechać a w przyszłym tygodniu najwyżej wrócę do letnich opon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo miałeś na prawym?

Z Adamem (solber_g) i Kubą (Kuzi69) przyjechał Mirek z Raciborza (ten od niebieskiego STI hawk-eye) i on ze mną jechał, chłop ma doświadczenie i ładnie mi dyktował :wink:

 

Ten Mirek z Raciborza to ja ( czyli jego syn ) i on w jednej osobie :mrgreen: dzieki za dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić parę gratów do mojej Imprezki w USA. Mam możliwość, że ktoś kupi to dla mnie na miejscu, zrobi mi prywatną paczkę i pośle do mnie. Jakby ktoś miał potrzeby to dajcie znać zawsze można podzielić koszty wysyłki i wyjdzie taniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio - Wy tu gadu-gadu, a tu trzeba spota robic na Podbeskidziu z grzanym winkiem, pamietacie ??? Szukamy juz czegos na zime ? Mysle ze warto zaczac sie powoli interesowac... Co Wy na to ??

 

P.S. a Twoj znajomy w paczce nie wysle mi EVO X w kawiorowej cenie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na małego spota w piątek czy sobotę wieczorkiem :?:

Może chodź trochę śniegu będzie to jakiś plac byśmy okupywali i orali bokami a potem kawko-herbatka gdzieś w karczmie czy gdzie tam nas wywiezie... :smile:

 

PS. Może ekipa Cieszyńsko- Skoczowska by się też pojawiła :?: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba komuś jakieś opony nowe to mogę po kosztach kupić na siebie w Art-Gum. Każdy model każdego producenta za dobrą cenę...

Jeśli nadal aktualne, to wyślij nr tel. na PW.

Mam już swoje dwa typy i będę Ci bardzo wdzięczny jak uda się coś taniej kupić. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość, że ktoś kupi to dla mnie na miejscu, zrobi mi prywatną paczkę i pośle do mnie. Jakby ktoś miał potrzeby to dajcie znać zawsze można podzielić koszty wysyłki i wyjdzie taniej :roll:

teraz mi to mowisz? jak jedna moja paczka lezy juz na cle, a druga bedzie w tym lub nastepnym tyogdniu :?: kurde :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...