Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek wrzuc fote o jakiej feldze myslisz? :D Namieszane mam w aucie? :P

 

 

Zakladaj lampy z STi wtedy desing sie poprawi znacznie :) Gdzies na forum jest watek o zamienikach tych lamp i je chwalili. Poszukaj bo cena za nowe byla dosc atrakcyjna.

U siebie sam mam maske z laminatu i ostatnio jak byly silne wiatry to widzialem ze ja podnosi przez duzy kurnik... Ale mi zapinki nie pasuja i musze cos innego wymyslec. Ty zaloz odrazu jak Ci one nie beda przeszkadzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj lampy z STi wtedy desing sie poprawi znacznie :) Gdzies na forum jest watek o zamienikach tych lamp i je chwalili. Poszukaj bo cena za nowe byla dosc atrakcyjna.

U siebie sam mam maske z laminatu i ostatnio jak byly silne wiatry to widzialem ze ja podnosi przez duzy kurnik... Ale mi zapinki nie pasuja i musze cos innego wymyslec. Ty zaloz odrazu jak Ci one nie beda przeszkadzac ;)

 

zamiennikach powiadasz? a wiesz może gdzie i co, bo szukałem i nie znalazłem :/ zwizualizowałem i odrzuciłem pomysł zapinek, pytanie czy podnoszenie maski robi się "niebezpieczne"? bo jeśli tak to chyba wole alu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADK90, Proszzz...:P

 

http://justdrift.com/?p=527

 

Chcesz jakieś zmiany to może koło jest dobrą opcją :P

Są też inne modele xxr'ów :)

 

A Ty Jarek jak najbardziej daj lampiony z sti- nawet style...ale z soczewkami skoro już masz taką okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie fele mi sie marza :) Podobne do Rotow ktore wlasnie widze na swoim aucie :)

 

Jak bede na kompie to poszukam Ci tych lamp ale watek swiezy byl to poszukaj chyba w dziale impreza byl ten watek.

 

Rota Grid- mega mi się podoba ta fela! na czerwono, albo niebiesko pryśnięta. Ma tylko dwie wady: cenę i dość łatwo ją skrzywdzić ;)

 

Ok, zerknę jeszcze raz, jakbyś znalazł pierwszy to podrzuć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie kupiłem już z autem :) Ale gdy rozbiłem jedną kupowałem tutaj na The forum i dałem za angielską lampę z połamane zaczepy 750zł... Na szczęście miałem soczewkę z rozbitej i przełożyłem :)

Może znajdziesz gdzieś je jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te lampy się bardzo cenią.

 

Tutaj znalazłem jakaś lampę http://allegro.pl/la...3873040292.html pisze że uszkodzona ale jeśli to tylko mocowania to bym ją brał z miejsca za taką kasę :D Klosz się wypoleruje wiem bo u siebie miałem to samo jak ta lampa :D A drugą może gdzieś znajdziesz ;)

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Węgierskiej Górce na WOŚP ma być rajdowo,a co dokładnie ma być w Skoczowie?

 

 

 

Jeden z organizatorów XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014 w Skoczowie prosił żebym poinformował i zaprosił posiadaczy subaru na 12.01 2014 roku do Skoczowa ( targowisko koło basenu DELFIN ) !!! od 12- tej do 14- tej pokaz samochodów subaru i mitsubishi !!! od 14-tej do 16- tej na tak zwanym świńskim targu będzie można pojeździć !!!!( poupalać ) - trasę zabezpiecza straż pożarna !!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...