Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, startuje ktoś w niedziele na Sprincie organizowanym przez naszego kolegę ze spotów Łukasza ze srebrnego STI ? Ja osobiście jestem wpisany na listę, ale niestety jeszcze nie wiem czy wystartuję. Zainteresowanych zapraszam do udziału, lub oglądania\kibicowania bo imprezki organizowane przez nich są naprawde 1-sza klasa ! Będzie katering, grzeańce, toytoye itp także organizacja o niebo lepsza niż w przypadku innych imprez tego typu.

Więcej szczegułów na stronie ---> http://www.sprintrally.pl/ Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej zestawienie listy koszulek i info o realizacji, osoby które nie zapłaciły proszę o kontakt na PW z informacją jaką chcą koszulkę (kolor, rozmiar, ilość sztuk)

standardowo:

logo/forum.subaru.pl/swinia/nick

 

1. Shadowaty/ promodoro / biała / S / 1 szt / odbiór na spocie - zapłacone, do odebrania

2. Juras /promodoro / czarna / L / 1 szt / odbiór na spocie - Subaru Beskidy (Podbeskidzie) Team - zapłacone, do odebrania

3. adamsolberg/promodoro/biała/ M / 1 szt / odbiór na spocie - forum.subaru.pl - zapłacone, do odebrania

4. ZDZISEK / promodoro / biała i czarna / XL / po 1 szt. / odbiór osobisty - zapłacone, odebrane

5. ADA / promodoro / biała / S / 1 szt. / odbiór osobisty - zapłacone, odebrane

6. Maly STi/ promodoro/biała i czarna/ XL/ osobisty

7. F1FOCCA / promodoro / biała i czarna / XL / osobisty

8. Kornik / promodoro / czarna / XL / odbiór na spocie - zapłacone, do odebrania

9. Paweł_P / promodoro / czarna / L / odbiór na spocie

10. KubaBB /promodoro/ czarna/ L/ odbiór na spocie jeżeli jest możliwość to pomiędzy plejadami a świnią TEAM BESKIDY

11. Azmadan /promodoro/ biała/ 4XL/ 1 szt. / - zapłacone, do odebrania

12. kaszalot / promodoro / biała i czarna / XL / po 1 szt. / odbiór na spocie

13. Mark L.A. / promodoro / czarna / XL / odbiór na spocie

14. AndrewKR/ promodoro/ biała/ L/ odbiór na spocie/ TEAM BESKIDY

15. Papug/ promodoro/ biała/ XL/ 1szt./ odbiór na spocie/ Subaru Beskidy Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wieki mnie tu nie było ale jestem, żyję ;)

Moje auto również pomału wraca do formy. No i właśnie w związku z tym potrzebuję żeby ktoś mi podpowiedział czy tego typu złote hebelki:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/67754-s-zlote-brembo-sti-kpl-z-tarczami-laczniki-stab-floflex/

wchdzą do GT'ka plug-and-play, oczywiście pod 17''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam...

Potrzebuję zregenerować fotel kierowcy w Forku, znany problem pękania skóry na lewej stronie siedziska.

Zna ktoś, jakiegoś magika, który naprawi mi ten fotel, najlepiej obie strony, żeby ładnie to wyglądało?

Fotele mam materiałowo-skórzane, coś takiego: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w związku z tym potrzebuję żeby ktoś mi podpowiedział czy tego typu złote hebelki:

http://www.forum.sub...i-stab-floflex/

wchdzą do GT'ka plug-and-play, oczywiście pod 17''.

 

 

 

Przód plug- play !!! Jak byś się zdecydował też na tył to potrzebne ci są adaptery i tarcza (316) ze środkiem wrx-owym na mały ręczny (170mm)

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...