Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dopiero przeczytałem, jakie nieszczęście spotkało naszego Markusa .

 

Do wczoraj myślałem, że nic ne jest mnie w stanie złamać... do wczoraj.

Moja ukochana żona Sylwia, która dwa tygodnie temu urodziła nam pięknego syna, nie wytrzymała depresji poporodowej i wczoraj zmarła tragicznie...

Nie mam sił na nic, jestem wrakiem tego kim byłem, po protstu...

 

Proszę Was o słowa wsparcia, bo jest ono mi teraz potrzebne. Z góry Wam wszystkim dziękuję.

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/15775-watek-kondolencyjny-potrzebna-krew/page__st__50#entry1943018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero przeczytałem, jakie nieszczęście spotkało naszego Markusa .

 

Do wczoraj myślałem, że nic ne jest mnie w stanie złamać... do wczoraj.

Moja ukochana żona Sylwia, która dwa tygodnie temu urodziła nam pięknego syna, nie wytrzymała depresji poporodowej i wczoraj zmarła tragicznie...

Nie mam sił na nic, jestem wrakiem tego kim byłem, po protstu...

 

Proszę Was o słowa wsparcia, bo jest ono mi teraz potrzebne. Z góry Wam wszystkim dziękuję.

 

http://www.forum.sub...50#entry1943018

 

 

Ja pinkole, zatkało mnie... Nic co powiemy pewnie nie pomoże Ci w tak ciężkiej chwili... Trzym się chłopie i zajmij się synkiem - przez całe życie będzie miał teraz Ciebie, musisz być silny, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos fajnych prezentów pod choinką... To oprócz polo z foresterem (prosto że sklepiku) i wolnossacej imprezy my07 "znalazłem" nowego fana subaru. Znaczy się chciałem się pochwalić że w tą wigile dołączył do nas mój syn Karol urodzony 21 grudnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się chciałem się pochwalić że w tą wigile dołączył do nas mój syn Karol urodzony 21 grudnia

 

 

 

Gratulacje !!!

 

Jeden z organizatorów XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014 w Skoczowie prosił żebym poinformował i zaprosił posiadaczy subaru na 12.01 2014 roku do Skoczowa ( targowisko koło basenu DELFIN ) !!! od 12- tej do 14- tej pokaz samochodów subaru i mitsubishi !!! od 14-tej do 16- tej na tak zwanym świńskim targu będzie można pojeździć !!!!( poupalać ) - trasę zabezpiecza straż pożarna !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wiatr wieje Wam zawsze w plecy, a slońce oświetla Waszą twarz.

Niech zdrowie Was nie opuszcza, a dobry los zabierze wprost do gwiazd.

Arecki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, pozdrowienia i życzenia dla wszystkich w Nowym Roku i czekamy na śnieg, który ma się pojawić w lutym, może w marcu ale nalprawdopodobniej na Wielkanoc .

 

Klikamy .... pomożecie ???

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/68391-forumowa-akcja-klikaniowa-3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich po dłuższej nieobecności ;) Nie było mnie na forum z uwagi na brak czasu i .... fakt że dostałem pod choinkę świetny prezent od Pani która jechała przede mną w stronę Kóz. "Dostałem" należy rozumieć dosłownie :rolleyes: Dlatego Świnia się robi, ja załatwiam niezbędne części (no bo przecież jak się już coś dzieje, to przy okazji mały upgrade :D) i mam nadzieje że zbyt szybko śniegu nie będzie, żeby się zdążyła zrobić przed ZSJ :D

Dla wszystkich zaległe życzenia pancernych panewek i mnóstwa frajdy z naszych aut! :)

 

To mówiłem ja, Shadowaty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sybarynka chyba coś przyciąga....jak nie ty sam- to ktoś ją :P

Ale mam nadzieje,że to nic poważneg0- nie naruszona konstrukcja tylko blachy :)

Powodzenia w robocie...

 

Jak magnes :D Konstrukcja spoko, trochę blachy i prodrive'a trzeba będzie podciągnąć ;) But Hey! To zawsze jakiś powód do małego wizualnego upgrade'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bliski pocałunek z meganką, trochę mam do zrobienia, drut tu, rzeźba tam i nikt nie pozna :D przy okazji światła z sti <te prodrivey to lipne są ;):P> zderzak do uratowania i wysoki kurnik... i chyba w sumie może maska z laminatu z zapięciami? dobry pomysł? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...