Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie małe pytanko. Czy któryś z posiadaczy STI ma może ochotę na mini spota w niedzielne popołudnie. Potrzebuje porównać jak hamuje jakieś inne STI. Wydaje mi się, że moje hamuje tak sobie i nie wiem czy przy wymianie klocków wymienić od razu tarcze czy może mam schizę i STI po prostu tak hamują.

 

Tak włąsnie hamują jak piszesz. O tym idzie przeczytać tu i ówdzie na forum i nie tylko. Nie wiem jak to chcesz zbadać porównujac dwa auta :?: - myślę, że lepszym pomysłem jest zrobienie sobie spota w stacji diagnostycznej - może ci goście na odpowiednim urządzeniu by to mogli ocenić jakoś a jeszcze lepiej może pogadac w 4T i niech sprawdzą.

 

Ja jak ostro hamuję co mi się zdarzyło może ze dwa razy w ciągu ostatniego roku - to zawsze mam dylemat: Przywale czy nie w coś przed czym hamuję.

:mrgreen: Do tej pory mi się udawało jednak wyhamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keram, jak sie przejadę innym STI albo dam sie przejechać innemu użytkownikowi STI moim autem i powie że jego też tak hamuje to OK, gorzej jak powie że jego jednak lepiej... W stacji diagnostycznej byłem ostatnio, wszystko OK, w normie. Tylko jak sie przesiadam z żony MITO do STI do mi sie wydaje że subaru ma spowalniacze a nie hamulce! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie przesiadam z żony MITO do STI do mi sie wydaje że subaru ma spowalniacze a nie hamulce!

Moja żona ma alfę i też się mi tak wydaje że alfa super hamuje a moje LGT ledwie co - ale to jest takie samo złudzenie jak przyśpieszanie ośką a czteronapędówką :!: Dużo ludzi do WRX-ów zakłada Brembulce bo są dobre :!: Tobie jak nie jesteś z nich zadowolony zostaje poszukać jakiś sześciotłoczków :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keram, jak sie przejadę innym STI albo dam sie przejechać innemu użytkownikowi STI moim autem i powie że jego też tak hamuje to OK, gorzej jak powie że jego jednak lepiej... W stacji diagnostycznej byłem ostatnio, wszystko OK, w normie. Tylko jak sie przesiadam z żony MITO do STI do mi sie wydaje że subaru ma spowalniacze a nie hamulce! :mrgreen:

 

To spróbujcie się przejechać Oplem Corsą można uzębienie stracić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w sobote wyjazd na Wyrazów - jest jeszcze ktoś chętny na upalanie :?:

Jest kilka wolnych miejsc - jak na forum Subaru to chętnych jak na lekarstwo :wink:

Imprezy tłoczą się na Salmopolu a poza region nie chce się jechać :!: :wink:

Koszt niewielki a radochy wiele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keram, jak sie przejadę innym STI albo dam sie przejechać innemu użytkownikowi STI moim autem i powie że jego też tak hamuje to OK, gorzej jak powie że jego jednak lepiej... W stacji diagnostycznej byłem ostatnio, wszystko OK, w normie. Tylko jak sie przesiadam z żony MITO do STI do mi sie wydaje że subaru ma spowalniacze a nie hamulce! :mrgreen:

 

Masz na PW wszystko co trzeba żebyś do mnie trafił Zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w sobote wyjazd na Wyrazów - jest jeszcze ktoś chętny na upalanie :?:

Jest kilka wolnych miejsc - jak na forum Subaru to chętnych jak na lekarstwo :wink:

Imprezy tłoczą się na Salmopolu a poza region nie chce się jechać :!: :wink:

Koszt niewielki a radochy wiele :mrgreen:

 

Kurcze, jak mi się z ręką nie poprawi, to ten mój wyjazd też pewny nie będzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w sobote wyjazd na Wyrazów - jest jeszcze ktoś chętny na upalanie :?:

Jest kilka wolnych miejsc - jak na forum Subaru to chętnych jak na lekarstwo :wink:

Imprezy tłoczą się na Salmopolu a poza region nie chce się jechać :!: :wink:

Koszt niewielki a radochy wiele :mrgreen:

 

Kurcze, jak mi się z ręką nie poprawi, to ten mój wyjazd też pewny nie będzie :cry:

 

My jedziemy! było tyle na ręcznym jeździć! hydrauliczny dobie załóż! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień w sobote wyjazd na Wyrazów - jest jeszcze ktoś chętny na upalanie :?:

Jest kilka wolnych miejsc - jak na forum Subaru to chętnych jak na lekarstwo :wink:

Imprezy tłoczą się na Salmopolu a poza region nie chce się jechać :!: :wink:

Koszt niewielki a radochy wiele :mrgreen:

 

Kurcze, jak mi się z ręką nie poprawi, to ten mój wyjazd też pewny nie będzie :cry:

 

My jedziemy! było tyle na ręcznym jeździć! hydrauliczny dobie załóż! :mrgreen:

 

Hurra, wreszcie nie będę sam w Wolnymssaku ;)

Kuba, wracaj do zdrowia, i - rakjet fjul, bez opier*olki, upalamy w sobotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam:

 

Czy na Magurkę z Wilkowic/Huciska to da się jeszcze wjechać? Czy jest zakaz i lepiej nie próbować? Jak tam byłem dobre kilka lat temu pamiętam nowy asfalt prawie pod schronisko.

 

A wjechać chcę dlatego, że potrzebuję zrobić niespodziankę osobie która o własnych siłach nie chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechać się da ale zakaz jak był tak jest. Ja tam wyjeżdżam raz na ruski rok do znajomych mojego taty(mieszkańców Magurki) więc jakby mnie ktoś ścigał z tego tytułu to mówię, że jadę do/od cioci :P

 

A co do asfaltu to już nie jest taki super, w paru miejscach są problemy z nawierzchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś zainteresowany wyścigami gokartowymi na

Wielopoziomowym Torze Kartingowym ZygZak w Bielsku-Białej :?:

 

Prowadzę ligę międzyklubową regionu Podbeskidzia która wyłoni

 

Mistrza Regionu Podbeskidzia w Wyścigach Gokartowych 2012 roku

 

W najbliższą środę zmierzą się na torze kluby

Celica-Club Poland oraz Honda Podbeskidzie

 

Jesteście zainteresowani dołączyć do zmagań :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem... 1 zdanie o torze...

nie da się dodzwonić żeby coś zarezerwować MASAKRA :-P

 

Jako że prowadzę ligę mam zniżkę dla klubów i wynajmuję tor na wyłączność - mam to uzgodnione z kierownictwem :mrgreen:

Jeżeli nazbiera się grupa chętnych to możecie wskoczyć w rozgrywki już w tę środę o 19.00 :D

Koszt maksymalnie 40,- zł za przejazd co najmniej 20 min - wszystko będzie zależało od ilości osób startujących :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem... 1 zdanie o torze...

nie da się dodzwonić żeby coś zarezerwować MASAKRA :-P

 

Jako że prowadzę ligę mam zniżkę dla klubów i wynajmuję tor na wyłączność - mam to uzgodnione z kierownictwem :mrgreen:

Jeżeli nazbiera się grupa chętnych to możecie wskoczyć w rozgrywki już w tę środę o 19.00 :D

Koszt maksymalnie 40,- zł za przejazd co najmniej 20 min - wszystko będzie zależało od ilości osób startujących :D

 

W tą środę to nie chyba... (sesja :/ )... ale będę się do Ciebie uśmiechał, bo 40zł/20 minut to zaebista opcja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze - powinienem być na Grabku w Wiśle (taki pseudo-maraton - dla niezorientowanych w temacie). Rower jeszcze mam ale formy już dawno nie.

 

Na tor gokartowy się dodzwoniłem, ale w końcu jeszcze nie byłem... A dzwoniłeś w godzinach otwarcia toru? Bo mi kiedyś umknęło że takie obiekty są otwarte od 14tej lub później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...