Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Około której będziecie przez okolice Katowic przelatywać? Ja znowu stąd ruszam, a tym razem już bym chciał konwój złapać ;) I gdzie najlepiej dołączyć - tam, gdzie ostatnio? (tym razem nie przegapię) ^^

 

Tak - w tym miejscu najlepiej jak do nas dołączysz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon --> Dzięki za organizację pojazdówki, pomimo wszystko było fajnie, małe kłopoty z integracją klubów ale ogólnie bardzo fajnie bo cel był taki aby trochę poupalać :) czasy okrążeń będą dostępne? honda miała 1:48, RX8 miał 1:55, tak? a potem?

 

Qba + Łukasz --> Dzięki za wsparcie techniczne (bardzo szeroko pojęte transport, logistyka itp) :)

 

BelgUS --> patrzyłem na czasy miałeś jakieś 3-4sekundy straty do Qby - rozkręcasz się :)

 

Zbigniew --> wsparcie wiesz jakie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon --> Dzięki za organizację pojazdówki, pomimo wszystko było fajnie, małe kłopoty z integracją klubów ale ogólnie bardzo fajnie

Przyłączam się do podziękowań, bardzo miło było. Myślę, że z czasem zintegrujemy się bardziej, choć ja nie mam ogólnie z tym problemów 8)

Qba + Łukasz --> Dzięki za wsparcie techniczne

Nie ma sprawy, dobrze, że mogliśmy pomóc.

BelgUS --> patrzyłem na czasy miałeś jakieś 3-4sekundy straty do Qby - rozkręcasz się

:wink:

cel był taki aby trochę poupalać

Ja próbowałem tylko zabijać muchy na bocznych szybach, bo na przedniej już mnie to nie bawi

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za wspólną zabawe i dobrą atmosfere.

Ange ou Demon dzięki za organizacje tego wyjazdu.

BelgUS widać że robisz duże postępy, z przejazdu na przejazd coraz lepiej Ci to idzie, tak trzymać ;)

 

PS. Znowu Mnie słońce zjarało :P

 

Witamy na forum zwycięzcę wczorajszego upalania - czas 1:48:77 nie do pobicia :mrgreen:

Gratuluję :mrgreen::mrgreen:

Czy następnym razem pojedzie z nami jakieś Sti żeby Honda Civic miała z kim konkurować :?: :mrgreen:

Nawet druga Mazda RX8 mając 50 KM więcej nie dała rady z czasem 1:55:01 :mrgreen:

Następne czasy notowali Qba25 1:58:20 oraz Ange ou Demon 1:58:32 :D

BelegUS odnotował najlepszy czas przejazdu 2:00:79 - świetnie Ci szło :!: oby tak dalej - bardzo widowiskowa jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że następnym razem trzeb będzie jednak zabrać letnie opony i powalczyć o lepsze czasy zamiast marnować gumę na zakrętach :mrgreen:

Czy następnym razem pojedzie z nami jakieś Sti żeby Honda Civic miała z kim konkurować

PS. Myślę, że i WRX wystarczy, jak się jakiś pojawi... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Myślę, że i WRX wystarczy, jak się jakiś pojawi... 8)

 

:wink: ostatnio WRX miał o 1s lepszy czas od wczorajszego wykręconego przez Lenego ale wtedy OS też był krótszy :mrgreen: więc to może być mało :D

 

-- N cze 24, 2012 1:34 pm --

 

Kilka zdjęć z wypadu z Wyrazowa w dniu 23.06.2012 roku :mrgreen:

 

45d69aa9161b028a.jpg

 

bb26fdf0040a66c9.jpg

 

91411f1bd06695f9.jpg

 

79d6d51376bb1977.jpg

 

dfae1cf34ad12c46.jpg

 

e369ea11ef2fc238.jpg

 

509b0e92c6a0a4c1.jpg

 

4ca13c9f1b6deed3.jpg

 

ec7d95dfd85a6fa9.jpg

 

116e82567cf0c0c7.jpg

 

cd844be5e7566918.jpg

 

f0c484afd34c5471.jpg

 

e6456d0cd97b3860.jpg

 

11139b243fc0bdc6.jpg

 

9d135aae8dc096aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio WRX miał o 1s lepszy czas od wczorajszego wykręconego przez Lenego ale wtedy OS też był krótszy więc to może być mało

 

Ciężko mi coś powiedzieć: i honda i RX to bardzo fajne, szybkie i lekkie auta, którym mocy (zwłaszcza w stosunku do masy) nie brakuje, a ja patrzę jedynie przez pryzmat własnego, dość dychawicznego (125 koni) i ciężkiego (1400 kilo) auta, w którym sytuację ratuje jedynie reduktor. Na pewno w najlepszej sytuacji byłoby GT, które jest od WRX'a sporo lżejsze, a moc ma taką samą.

W każdym razie zabawa była przednia, możliwość polatania bokami latem to coś, co tygryski lubią najbardziej, a pomiar czasu myślę ma przede wszystkim znaczenie dla sprawdzenia i weryfikacji własnych możliwości. Z niecierpliwością czekam kolejnego spotkania.

Kilka zdjęć z wypadu z Wyrazowa w dniu 23.06.2012 roku

Wielkie dzięki, widzę, że często się łapałem w obiektyw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a pomiar czasu myślę ma przede wszystkim znaczenie dla sprawdzenia i weryfikacji własnych możliwości. Z niecierpliwością czekam kolejnego spotkania.

 

Wiadomo - pomiary czasu odzwierciedlały poprawę umiejętności jazdy każdego z nas - dla jednych różniły się nieznacznie a dla innych ... było widać że szklolenie dla wszystkich było bardzo przydatne :mrgreen: i spełniło swoje przeznaczenie :mrgreen:

 

Ciekawe czy chłopaki z BMW zbliżyli się do czasu Krzyśka :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Leny w Hondzie nie dał szans reszcie.

 

Szymon dalej jeździłeś na tych wiekowych zimówkach? Jak się spisały w tak wysokiej temp. i czy jeszcze bardziej pływały w porównaniu do poprzedniego razu.

 

Dajcie mapkę jak tym razem jeździliście. Jak widzę po zdjęciach to dużo piachu było na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, szczególnie Ange ou Demon. Super impreza, może kiedyś dorobię się auta do upalania, Leagcy musi codziennie orać jako wół roboczy więc odpada.

 

A Honda miała nieporównywalną moc do wagi, moim zdaniem to jeden z najlepszych silników i jedna z większych ofiar EKO-TERRORYZMU.

 

Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po zdjęciach to dużo piachu było na trasie.

 

Niestety ktoś złośliwy specjalnie zabrudził tor noc wcześniej i na początku było dużo piachu na kilku zakrętach. Na szczęście potem dotarła miotła :D więc troche ogarneliśmy tor, a po paru przejazdach było już całkiem fajnie chociaż nie aż tak przyczepnie jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon --> Dzięki za organizację pojazdówki, pomimo wszystko było fajnie, małe kłopoty z integracją klubów ale ogólnie bardzo fajnie bo cel był taki aby trochę poupalać :) czasy okrążeń będą dostępne? honda miała 1:48, RX8 miał 1:55, tak? a potem?

Dołączam się do podziękowań... miodzio było, szkoda tylko, że tak się niefajnie podziało, jak się podziało :(

 

BelgUS --> patrzyłem na czasy miałeś jakieś 3-4sekundy straty do Qby - rozkręcasz się :)
BelegUS widać że robisz duże postępy, z przejazdu na przejazd coraz lepiej Ci to idzie, tak trzymać ;)
BelegUS odnotował najlepszy czas przejazdu 2:00:79 - świetnie Ci szło :!: oby tak dalej - bardzo widowiskowa jazda :D

 

Hah.... dzięki :oops: Staram się, ale daleka jeszcze droga przede mną :mrgreen:

 

PS. Znowu Mnie słońce zjarało :P

Mnie też... następnym razem bez kremu się nie ruszam :twisted:

 

Szymon dalej jeździłeś na tych wiekowych zimówkach? Jak się spisały w tak wysokiej temp. i czy jeszcze bardziej pływały w porównaniu do poprzedniego razu.

Z braku alternatywy, dalej te stare kapcie dostawały w skórę ;) Brak mi doświadczenia, żeby ocenić i porównać, ale nie narzekałem jakoś specjalnie - piszczały jak głupie, ABS się włączał na dohamowaniach, znosiło trochę na nich, ale ogółem - przy moich umiejętnościach to były akurat, żeby i zbytnio nie ograniczać możliwości auta, ale też i zmusić do nauki nowych umiejętności :)Qba jak zrobił mi pokazowe rundy moim autem jednakże stwierdził, że pływa na nich nieco ;) Ale to najlepiej niech się on wypowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu .... JA PIERDZIU !!!

 

Mam rewelacyjną miejscówkę na powakacyjnego spota . Powiem tylko tyle, że navi pokazała mi 854 m.n.p.m.

 

We wrześniu trzeba będzie zebrać ekipę i ruszyć w góry . :mrgreen:

Knajpka i właściciele ... przekochani, a Tatry widać jak na dłoni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu .... JA PIERDZIU !!!

 

Mam rewelacyjną miejscówkę na powakacyjnego spota . Powiem tylko tyle, że navi pokazała mi 854 m.n.p.m.

 

We wrześniu trzeba będzie zebrać ekipę i ruszyć w góry . :mrgreen:

Knajpka i właściciele ... przekochani, a Tatry widać jak na dłoni .

 

To jeszcze napisz ile navi pokazała kilometrow od Bielska.

 

W sumie paru chętnych jest na spota.

 

Inny temat: Jak dlugi jest ten tor w Wyrazowie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b. [you] [/b] - kiedy robimy przedwakacyjnego spota pogawędkowo - kiełbaskowego :?:

 

 

Nie dawajcie sie naciąć na starożytny żart forumowy :wink:

 

Belguś widze były jakieś wycieczki w krzaczory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belguś widze były jakieś wycieczki w krzaczory :P

 

Kto grubo idzie, ten je**ąć musi ;)

 

A tak serio to "przedobrzyłem" z prędkością, a raczej - brak umiejętności, dodałem tam gaaazu, za słabo "podwajchowałem", i puff - tak powstał czokapik (a raczej fontanna piachu). Na szczęście Maleńkiej nic się nie stało ;)

 

Potem mnie Qba uczył, jak się to powinno robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...