Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Stolarek/Moskal poważny dzwon na OS-ie Barbórki. Kierownik ma przebite płuca i problem z kręgosłupem . :(

Niedobrze :( w ogóle coś dużo dzwonów dzisiaj było, już do południa w RMF'ie trąbili o 2 wypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro także dla krzyśka555.

 

Miło było poznać, odpozdrawiam ;)

 

No i dla japy jeszcze pozdrowienia i podziękowania że chciało się mu felgi dla mnie do Ochab podrzucić ;)

 

Się działo na Barbórce, a nie wyobrażam sobie co byłoby gdyby jeszcze deszcz polał :roll: Wiele zdradliwych miejsc, ten Swift wyjątkowo nieciekawie zakończył jazdę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu błąd opisu lub już sam błąd dyktowania np.: przeskoczenie o jeden zapis do przodu, bądź powtórzenie ostatniego. Różne spóźnione hamowania widziałem, ale to wygląda jak zupełne brak zamiaru hamowania. Ogólnie nieprzyjemna sytuacja, a prędkość duża. Dobrze, że obyło się bez poważnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, wkleiłem ten filmik 3 posty wyżej :wink:

Wybacz Pawle, nie chodziło mi o sam filmik (bo jakoś mi się go wcześniej w Twoim poście widziało), tylko o tę prędkość: czyżby tak ślisko było, nie dohamował?

Spoko :wink:

 

Moim zdaniem błąd w opisie lub dyktowaniu, wydaje się jakby w ogóle nie hamował :(

 

Kuba jak tam po wyborach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że w czwartek od 16-stej do późnych godzin wieczornych będę remontował oświetlenie w City .Klub będzie zamknięty, ale zawsze zapraszam po spocie u Dyzia na kawę .

Dzwońcie do mnie .... w razie gdyby co do czego 605299264 .

 

-- 24 lis 2010, o 17:23 --

 

Zima przywitala mnie za kierownica WRX-a 2.5 MY07 po przyzwoitych modyfikacjach, zyc nie umierac .

 

Evan, Twoje auto stoi w 4T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przywitala mnie za kierownica WRX-a 2.5 MY07 po przyzwoitych modyfikacjach, zyc nie umierac .

Skąd to się ma taką burżujską zabawkę? Że się niby zmianami nie chwali? :P

 

On board z wypadku na Cieszyńskiej Barbórce:

http://telewizja.ox.pl/wideo,14611,wide ... wicza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evan, Twoje auto stoi w 4T ?

 

No niestety stoi :|

Teraz jeźdzę Yarisem teściowej z litrowym silnikiem :mrgreen: to jest dopiero fun

A w 4T mają mi poprawić remap i kilka pierdół. A stało na parkingu czy już w środku...bo jestem ciekaw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Powracam po przerwie. Nawet tu nie zaglądałem a tu proszę pozdrowienia. Dzięki Dyzio. Masakrycznie uciekły mi ostatnie 2 miesiące no nie wiem kiedy. Zaraz będę czytał co się u kogo .... A swoją drogą Dyzio nie ciężko spotkać moje auto pod firmą ;)

A to się przy okazji pochwalę: zmieniłem amory i wydeszek :).

Wstyd - nawet nie wejść raz dziennie na forum.

Stolarek mega dzwona zaliczył - szpital połamane żebra, miednica. Ja siedziałem na serwisie dwa stanowiska dalej jak nagle po 9 już się serwis od Stolarka pozwijał. Szybko zakończyli rajd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25, odebrałem z 4T nową zabawkę Marka . Powiem tyle ... zacny dupowozik z niezłym potencjałem . O nowym Subaraku w rodzinie pogadamy na spocie . Zima zastała mnie na slikach i miałem mnóstwo kręcenia, żeby dowieść to cacko do celu .

 

Evan, Twoje autko stało na parkingu, chłopaki w tym czasie stroili firmową Ewkę .

 

Na spokojnie zastanów się nad 555 od Janka . Uwierz mi, do upalania po torze to świetna alternatywa . Za 25kpln nie kupisz takiej sztuki . Weź pod uwagę, że 555 to wiele ciekawsza bryka niż Type RA (nie wspominając zwykłego STi, którego chcesz kupić), co prawda nie wygląda tak pięknie , ale nie o to Ci chodzi . Pogadamy z Elkiem, może ma graty do przekładki za dobre pieniądze, ale będzie się to wiązać z wizytą w Gietrzwałdzie (zabierzemy Dyźka, on ma wytrzymałą wątrobę). Zastanów się jeszcze raz ...

 

Zdzisek, muzykę kapeli Cezarego znajdziesz na wp.pl w strefie muzyki ... "Gościniec".

 

Dyżkowi i Zdziśkowi dziękuję za owocne odwiedziny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie zastanów się nad 555 od Janka . Uwierz mi, do upalania po torze to świetna alternatywa . Za 25kpln nie kupisz takiej sztuki .

Powoli zaczynam się zastanawiac czy faktycznie jej nie brać.

Tylko nie wiem jak z papierami i rejestracją ... no i auto jest nad morzem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko nie wiem jak z papierami i rejestracją ... no i auto jest nad morzem

W połowie grudnia szykuje się spot alkoholowy w Dzierżoniowie z okazji zakończenia projektu RA .

Mam nadzieję, że Janek przyjedzie, a może będzie swoją nową zabawką 555.

Do MTS-u jest tylko 270 km , mógłbyś podjechać i pooglądać różne, dziwne wynalazki typu Colin, R, RA czy 555 , a przede wszystkim pogadać z ludźmi, którzy znają te samochody od A do Z .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...