Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za słowa otuchy bo myślałem że ten spot nie spełnił waszych oczekiwań :lol:

No co Ty, super było, niestety nie udał się plan zrobienia OS-u ale to przecież nie Twoja wina :mrgreen: w każdym razie na przyszłą zimę można coś pomyśleć poważniej, z tego co widziałem masz w gospodarstwie jakiś traktorek więc może dałby ktoś radę dorobić do traktora jakiś "pług" do ubijania (równania) śniegu? Zrobiłoby się ściepę na paliwo i możnaby przygotować takie pole przed sezonem i potem w trakcie sezonu.

 

Paweł dojechałeś na tym kole :?:

Tak, przed chwilą sprawdzałem ciśnienie i jest OK, wygląda na to, że jednak opona na dziurze lekko zsunęła się z obręczy (ciśnienie miałem ok. 1.9 więc na takie rypanko trochę za mało), dzięki za użyczenie kompresora, akurat pechowo nie miałem dzisiaj swojego w aucie, będę miał nauczkę. Miałem w aucie 2 linki do holowania, kable rozruchowe, płyn do uszczelniania przebitych opon a nawet saperkę! tylko kurde kompresora nie miałem, prawo Murphego normalnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, fajny spot tylko szkoda, że w środku nocy . No ale cóż, wampirom zawsze pod górkę :mrgreen: .

Właśnie się budzę, zaczynam normalnie funkcjonować, no i :

Zostały mi chleby, kiełbasa , niewypita herbata

... właśnie, wszyscy przyjechali pojedzeni, dlaczego nikt nie piekł kiełbasy, Paweł nie był głodny ??? :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla wszystkich . Miło było poznać nowych uczestników beskidzkich spotkań .

 

Czekam jeszcze na fotki Zdziska, bo na tych mnie nie ma . :evil:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nikt nie piekł kiełbasy, Paweł nie był głodny ??? :mrgreen:

 

Miałem w aucie 2 linki do holowania, kable rozruchowe, płyn do uszczelniania przebitych opon a nawet saperkę!

 

głodny pewnie był (niegłodnego Pawła jeszcze nikt nie widział :mrgreen: ) ale z wyliczeń wynika, że porcelanowy zestaw do spozywania posiłków został w domu ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dziekuje, milo bylo zobaczyc stare jak i nowe twarze :) Szkoda ze nie moglem przyjechac moim 4 lapem, no ale sila wyzsza... :(

Ponizej kilka zdjec, Dyzio dziekuje za mozliwosc przejechania sie (balem sie... wiec jechalem za wolno ...:) )

Dziewczyny dawaly rade - gratulacje, szczegolnie dla corki Dyziowej - byle tak dalej !!! :)

Ostatnie zdjecie zrobione w Jaworzu, spalil sie dzisiaj rano dach Osrodka Wychowawczego, pewnie slyszeliscie:

 

1of24.th.jpg

2of24.th.jpg

3of24.th.jpg

4of24.th.jpg

5of24.th.jpg

6of24.th.jpg

7of24.th.jpg

8of24.th.jpg

9of24.th.jpg

10of24.th.jpg

11of24.th.jpg

12of24.th.jpg

13of24.th.jpg

14of24.th.jpg

15of24.th.jpg

16of24.th.jpg

17of24.th.jpg

18of24.th.jpg

19of24.th.jpg

20of24.th.jpg

21of24.th.jpg

22of24.th.jpg

23of24.th.jpg

24of24.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych wyczynach Panny Dyżewskiej wnosze iż Pana Dyzia Seniora na spotach bedziemy widywali coraz rzadziej :mrgreen: a jeśli juz to na prawym :twisted:

 

Pozdrawiam gorąco

 

 

Pozdrowienia od młodej dyziowej. :razz:

Oj ja myśle że się Tatuśka tak szybko nie pozbędziecie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych wyczynach Panny Dyżewskiej wnosze iż Pana Dyzia Seniora na spotach bedziemy widywali coraz rzadziej :mrgreen: a jeśli juz to na prawym :twisted:

 

Pozdrawiam gorąco

 

 

Pozdrowienia od młodej dyziowej. :razz:

Oj ja myśle że się Tatuśka tak szybko nie pozbędziecie... :twisted:

 

młoda_d - No problem - lubimy Go :) no i Ciebie tez, wiec musicie teraz razem jezdzic na Spoty :)

Zdjecia sie podobaja mloda rallywomen ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młoda_d, Się najpierw ładnie przywitaj, tutaj:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=7300

:cool:

 

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 10:03 pm ]

Tak! Teraz zamiast się wydzierać do drugiego pokoju to walne posta... :mrgreen:

 

Oj przepraszam, przepraszam. Już sie witam elegancko :roll:

 

Oho to juz sie boję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dzisiejsze spotkanie!

Juras K, Tobie szczególnie - za pomysł i realizację.

MeanDream, zgłaszaj to zdjęcie do Bocian'a, do Kalendarza Forumowego będzie jak znalazł!

Dziewczyny dawaly rade - gratulacje, szczegolnie dla corki Dyziowej

Moja Ania po pierwszym chrzcie subarowym... jeszcze tylko zda prawko i będzie się uczyć jeździć :wink:

Pozdrowienia od młodej dyziowej.

Również pozdrawiamy!

Po dzisiejszych wyczynach Panny Dyżewskiej wnosze iż Pana Dyzia Seniora na spotach bedziemy widywali coraz rzadziej a jeśli juz to na prawym
Oj ja myśle że się Tatuśka tak szybko nie pozbędziecie...
młoda_d - No problem - lubimy Go no i Ciebie tez, wiec musicie teraz razem jezdzic na Spoty

Myślę, że dla Dyzio_d, to nie będzie problem: poprowadzi na spot, poupala, poświęci się (wszak nie dla przyjemności Panowie!) i będzie miał go kto odwieźć do domu, prawda Dyziu?

 

A gdzie fotki 3 diamentów i ich walki z podjazdem?

Chyba będę musiał założyć konto na youtubie :roll:

 

Zdzisek :arrow: PW

 

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie widzianych po raz pierwszy ( a mam nadzieję, że nie ostatni!). Mam nadzieję, że uda mi się wszystkich (roz)poznać, jak na spocie będziecie bez czapek, kurtek i szalików :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 napisał/a:

i będzie miał go kto odwieźć do domu, prawda Dyziu?

 

 

Hmm!

Wiem, o czym myślisz - moja Ania coraz bliżej prawa jazdy :cool:

:mrgreen:

 

Zaraziliśmy kolejną osobę:

Andrzej, syn mojej szefowej (znanej części ze spotu w Istebnej), pasjonat rajdów i motoryzacji, przesłał mi po południu sms, że olewa inne wydatki i zbiera na cokolwiek, co będzie mieć boxera i napęd na cztery łapy :roll:

Dziękuję wszystkim współzarażającym! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...