Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Markus_SK, Tutaj masz googla:

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 09692&z=13

 

A tutaj masz opis gdzie się spotykamy o 13:00. Weź poprawkę, że pojedziesz z Katowic.

Suba Jedziecie od Bielska S- 1 w stronę Cieszyna skręcacie na Wisłę za jakieś 2 km będzieMokate za Mokate skręcić w prawo jechać cały czas prosto czyli za główną dojedziecie do kościoła E-A w Bładnicach i dalej prosto, dojedziecie do stawów skręcicie przed stawami w prawo i pierwszy dom po prawej prościej będzie jak spotkamy się przy MOKATE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wydechów to moja żona wczoraj pod robotą zawisła na tlumiku :mrgreen::mrgreen::mrgreen: oczywiście jak to baba nie zainteresowała się że rano coś zaryło z tyłu auta i poszła do roboty, 8 godzin później dzwoni do mnie że nie może wyjechać :roll: no to wziąłem z roboty duży podnośnik na kółkach, podniosłem prawą tylną część auta (żeby tłumik podnieść nad krawężnik) i dało się trochę podjechać do przodu, ech te baby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, może wyślij do nas na PW jakiś numer kontaktowy, odpiszemy Ci to masz szansę się dodzwonić jakby co...

Mark L.A., jak to gada, jak ja myślę, to już Cię nie lubię :razz: No chyba, że można zrobić jeszcze jedno takie w pasztetowej cenie :mrgreen:

davido93, oj, czego nie rozumiesz? :roll:

a/ Że zbiórka o 13?

b/ Że pod Mokate?

c/ Że jedziemy bezpiecznie poupalać?

Zaznacz odpowiedź a/b/c to wytłumaczymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę Ragi i Kornika na liście ???

 

O wydechu i o MTS Dzierżoniów pogadamy na spokojnie jutro .

 

Na razie za oknem -17 stopni :neutral: przyjadę pięknie uświnionym Legacem, pół na pół , sól z błotem .Myć w tej temperaturze nie ma sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...