Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, zaczeli zarabiac mniej to trzeba podniesc zeby bylo na lepsze wycieczki za Ocean....

Nie rozumiem ich podejscia czysto biznesowego, no ale coz... sa tam krolami i dyktuja ceny, moim zdaniem daleko nie zajda - zobaczymy...

Dyzio - zawsze mozesz wplacic wczesniej i zaplacic 120 zł - pewnie o to tez im chodzi, aby teraz ludzie wplacali wczesniej, beda zmuszeni przyjechac... choc.. a noz tak nie przyjada, to kasa jeszcze wieksza :)

Ja bym sie chetnie wybral 7 lutego, ale wkurzyli mnie podwyzka oplaty startowej i sie musze zastanowic.... Jak mi przejdzie, to jade, poscigamy sie Dyzio :)

A moze i Pawel pojedzie, moze Raga ??

Bo Wy Tomku 555 chyba jedziecie ?

 

Tutaj szczegoly:

 

http://www.azt.tychy.pl/index.php?s=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie chetnie wybral 7 lutego, ale wkurzyli mnie podwyzka oplaty startowej i sie musze zastanowic.... Jak mi przejdzie, to jade, poscigamy sie Dyzio

A moze i Pawel pojedzie, moze Raga ??

Bo Wy Tomku 555 chyba jedziecie ?

Sam bym z chęcią pojechał... Tylko dmuchawkę dokleję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tak olac Tychy i pojechac pod Spodek w tym czasie ?

fajna impreza sie szukuje, no i mozna wystartowac, bedzie 6 przejazdow, tutaj szczegoly:

 

http://www.s4.net.pl/?strona=all_new&nr2=504

 

A tu dokladniejszy program imprezy:

 

http://www.s4.net.pl/?strona=all_new&nr2=502

 

Moze zorganizujemy wieksza grupe w sobote i pojedziemy poupalac i poogladac w spodku fajne... rzeczy ? :) w sumie to dla nas - "Testosteron Męski Maraton" - tytul mowi sam za siebie :)

Co Wy na to ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, Jaki problem zrobić im wcześniej przelew?

Zawsze na flaszkę zostanie!

:wink:

Powiedz no gdzie kupiłeś ten pasztetowy kask? Sprzedałem quada razem z kaskiem i muszę coś kupić.

 

Wiesz... chyba wybiore Spodek - nie chce mi sie znowu marznac 2 godziny w Tychach miedzy przejazdami.. sam wiesz, byles :)

Co do kasku, to zalatwie Ci, podjedziemy do kolegi, ma na polce, sam wybierzesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wynik! Sam pewnie dostanę baty od osiek! Chodzi o zabawę!!!

Dyziu, nie zmienia to faktu, że mój wolnossak się na chwilę obecną do żadnych startów nie nadaje. Podstawa-zawias do bani. Przymierzam się zakupu amorków (regulowane AGX-y), tylko nie jestem pewien, co ze sprężynami. Ponoć dobrze jest zostawić oryginalne (GT), ale mnie korci leciutkie obniżenie (2-3cm), co poprawi prowadzenie. Hamulce, jak już wiesz, też zmieniam, pozostaje jeszcze kwestia stabilizatorów. Rajdówki z niego nie zrobię, ale miły w prowadzeniu dupowozik owszem.

Na takie wyjazdy muszę skończyć mojego traba - będzie więcej frajdy a taniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ich podejscia czysto biznesowego, no ale coz... sa tam krolami i dyktuja ceny, moim zdaniem daleko nie zajda - zobaczymy...

Niebawem może w ogóle nie być możliwości jeżdżenia na torze w Tychach ale póki co nie będę robił zamętu w tym temacie. Będzie oficjalne info to się sprawa wyjaśni.

 

Co do kwoty wpisowego to powoli przeginają. To nie jest sport tani ale z amatorskich zawodów powoli robi się normalny rajd kierowców profesjonalistów i samochodów profesjonalnie przygotowanych. Moim subiektywnym zdaniem rozmija się to z ideą KJSów i sprintów. Fakt, że prawie 100% aut to rajdówki zbudowane pod kątem ścigania się zniechęca i "dyskwalifikuje" osoby, które chciałyby się zmierzyć swoimi seryjnymi samochodami. Kiedyś rozkladało się to mniej więcej po połowie: podłubane rajdówki i auta praktycznie seryjne. Niejednokrotnie seryjne auta łoiły się ostro z rajdówkami. Było jakoś tak ciekawiej...

 

Bo Wy Tomku 555 chyba jedziecie ?

Zaskoczę Cię, nie jedziemy. Póki co auto się robi :) Jak mi sesja się nie poprzestawia i będzie snieg na torze to może pojadę Forkiem się poslizgać. Ale na chwilę obecnę nie mam nawet czasu o tym pomyśleć taki zajob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTO JESZCZE?!

 

Ja się zglosilem na tor, ale ostatnio zamieścili info wlaśnie o tym S4 Rally Challenge i rozkminiam czy zamiast Tychów w niedzielę nie pojechać na Browar Witnica Rally Challenge też w niedzielę. :arrow: http://www.rajdy.org.pl/rajd/1330.html

 

Nie wiem czy czytaliście regulamin tego sprintu w Tychach - jest zapis: "Dozwolony start na oponach dopuszczonych do sportów samochodowych" - czyli mam rozumieć, że na kolcach można jechać ?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie ogłoszenie!

Kto ma ochotę przewietrzyć żonę/narzeczoną i wybrać się jutro ze mną i Zdziskiem na kolację do "Rogatej"? I napić się grzańca albo i co mocniejszego! Jutro na 20:00!!! Stolik zarezerwowany na 8 osób!

 

Nie bądźcie sknery!!!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Kuba ze jutro Was nie bedzie, ale moze w Katowicach sie spotkamy :)

Panie, Panowie - nie spac, tylko wpisywac sie na jutro !! Po co rezerwowalem stoliki ??

Wpadac, bedzie milo i wesolo :)

 

Dzwonilem do Bartollo, ale nie odbiera... :(

Dyzio, zadzwon do kogos, moze oni nie czytaja forum ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...