Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo! To znaczy mody naprawili! Wczoraj jeszcze nie było :shock:

Myślałem że to przejdzie cichaczem :D ale dobrze że to poprawili jest teraz znowu tak bardziej rodzinnie :arrow: swoją drogą mają tu jeszcze trochę poprawek :!: :!:

Dzięki koledzy za życzenia szczególnie zdrowia bo plecy i noga mnie boli od grudnia i już mnie to wkurza !! co do legaca to raczej cud by musiał być żeby na 40-tkę sobie go kupić - ale cuda się zdarzają :!: W Ameryce są tanie te Legasie GT - kolega mnie namawia że jak sprzedam tego to za niego już kupię .

Coś takiego to jest - zobaczcie http://www.allegro.pl/item989972706_sub ... korze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee. Skocznie były 2 w okolicy w bystrej i Cygańskim - żadnej nima. ale z szyndzielni żeby zjechać pod skocznię w bystrej to chyba jechałeś na przełaj nie ??

a jak tam świnki do kluczy się mają Tomasz_555?

 

Te pozostałości w Cygańskim doskonale znam bo wielokrotnie kończyłem tam zjazd z Koziej Górki. W Bystrej też faktycznie są pozostałości skoczni.

Z Szyndzielni pojechaliśmy żółtym w stronę Koziej Górki ale po drodze było szybko i minęliśmy rozjazd i pojechaliśmy w dół jakimś szlakiem technicznym. Dotarliśmy tam do asfaltu i tym asfaltem do tej głównej drogi co pod Gemini leci. Potem żeby nie jechać asfaltem odbiliśmy gdzieś w górę z zamiarem dotarcia pod Szyndzielnię.

 

Świnki się produkują. Powoli, ale się produkują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się Stefanka bo tak się nazywa schronisko, natomiast ja zawsze używałem nazwy szczytu czyli Kozia Góra.

Ja zawsze wjeżdżam od Błoni - przyjemny i łatwy podjazd a później można wybrać wiele wariantów zjazdu, dla hardcorowców polecam zjazd do Bystrej - naprzeciwko schroniska jak kończy się polanka z miejscami na ogniska trzeba się wbić w krzaki i żlebem (bez szlaku) pociskać w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Paweł. Od Błoni podjeżdża się przyjemnie bez szarpania i pchania roweru po "telewizorach". Wariantów zjazdu jest wiele. Nie raz mieliśmy problem trafić "w tę ścieżkę co ostatnio". Najbardziej lubię opcję, która prowadzi połowę szybko po szutrze, potem odbija w techniczny leśny odcinek i kończy się pięknym zjazdem po zeskoku skoczni.

Na Szyndzielnię podjazd jest również bardzo przyjemny szlakiem czerwonym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Paweł. Od Błoni podjeżdża się przyjemnie bez szarpania i pchania roweru po "telewizorach". Wariantów zjazdu jest wiele. Nie raz mieliśmy problem trafić "w tę ścieżkę co ostatnio". Najbardziej lubię opcję, która prowadzi połowę szybko po szutrze, potem odbija w techniczny leśny odcinek i kończy się pięknym zjazdem po zeskoku skoczni.

Na Szyndzielnię podjazd jest również bardzo przyjemny szlakiem czerwonym. :)

 

szczyt Koziej Jest właśnie w drodze na Szyndzielnię o rzut beretem od "schroniska" :) a w dalszej części tego szlaku można odbić w lewo do Bystrej i dojechać na sam koniec ul. Fałata (tak się chyba nazywa) gdzie szlakiem w prawo za szlabanem jest wypasiona traska widokowa np na Klimczok - chyba niebieski szlak, do Szczyrku, Mesznej itp (zależy gdzie odbijesz) :mrgreen::mrgreen:

 

dojeżdżasz do tej traski mniej więcej na 13 km:

http://beta.pedaluj.pl/trasa/1676/biels ... -klimczok/

 

Juras spóźnione (jak to zwykle ja) ale szczere :arrow: stoooo lat :D

 

PS. a co do zmian to moje wreszcie siedzi u fachowca blacharzo-lakiernika i się poprawia a potem zaczną się starania jakby go tu sprzedać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...