Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ... jakies jajko w chalupie zawsze sie znajdzie .

 

Wielki Tydzien ... moje jedyne wolne dni w roku , oczywiscie od grania . Moze w srode wieczorem zrobimy jakies jajeczko na Przegibku ???

 

Może być. Ale przyjade dupowozem albo z kimś bo mi skrzynia padła !@#$ :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, co się kurde stało ??? :evil:

 

Nie wiecie czasem kto śmiga po Bielsku niebieskim GT-kiem na blachach SB ???

 

Chrupnęło, zgrzytnęło i się posypało :evil: . Widziałem już tego GT-eka. U Marka na spocie już o nim wspominałem. Ładny :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello wiara :)

 

Dyzio współczucia :cry: - święta bez subaraka ?? :shock:

 

co do niebieskiego GT to często widuje takiego (na blachach SB) stojącego na Beskidzkim - w pobliżu dreptaka przy Goleszowskiej. tak kojarzę, że ma jakis napis na tylnej klapie

www.coś tam.pl

 

Świąteczne pozdrowienia dla wszystkich maniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

 

Ja ostatnio też mam pecha co do Subaraka - zmieliłem 2 bieg. Nowa skrzynia już wsadzona, no to padły całkiem amorki. Kupiłem komplet z STI i już było fajnie. Pomyślałem, żeby w końcu dać wyprostować tą cholerną felgę, no i przy prostowaniu uleciał rant... jutro może dorwę nową felgę i będę znowu mógł śmigać moim srebrnym złotem...

 

PS: Za to namawiam znajomych na Subaru i są bardzo zdecydowani na WRX lub WRX STI :twisted:

 

Pozdrawiam :) (Marek - zgadamy się w końcu na ten basen? Może większą SUBARUholikową grupą nawet? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

PS: Za to namawiam znajomych na Subaru i są bardzo zdecydowani na WRX lub WRX STI :twisted:

 

Czarnego estiaja masz w komisie na Krakowskiej w Bielsku (model taki jak Dyzia) chociaz nie oglądałem w jakim stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

 

Ja ostatnio też mam pecha co do Subaraka - zmieliłem 2 bieg. Nowa skrzynia już wsadzona, no to padły całkiem amorki. Kupiłem komplet z STI i już było fajnie. Pomyślałem, żeby w końcu dać wyprostować tą cholerną felgę, no i przy prostowaniu uleciał rant... jutro może dorwę nową felgę i będę znowu mógł śmigać moim srebrnym złotem...

 

PS: Za to namawiam znajomych na Subaru i są bardzo zdecydowani na WRX lub WRX STI :twisted:

 

Pozdrawiam :) (Marek - zgadamy się w końcu na ten basen? Może większą SUBARUholikową grupą nawet? :D )

 

Raga JA chce sprzedać swojego WRX-a! Bo szukam STI-aja. Może coś wspomnisz. Też zmieliłem 2-ke!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - zgadamy się w końcu na ten basen?

... kogo moje oczęta widzą . Dziś śmigamy do Gołębia ale w celach służbowych . Myślę , że po świętach jak się tłumy rozjadą , to trzeba jechać i popracować odrobinę nad śmietnikiem (mięśniem piwnym), bo przez zimę trochę urósł . :cool:

ja na jakiekolwiek spot będę gotowy za ok. 2 tygodnie-(jak na razie GT u mechanika)

... no nareszcie , kto go reperuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - zgadamy się w końcu na ten basen?

... kogo moje oczęta widzą . Dziś śmigamy do Gołębia ale w celach służbowych . Myślę , że po świętach jak się tłumy rozjadą , to trzeba jechać i popracować odrobinę nad śmietnikiem (mięśniem piwnym), bo przez zimę trochę urósł . :cool:

ja na jakiekolwiek spot będę gotowy za ok. 2 tygodnie-(jak na razie GT u mechanika)

... no nareszcie , kto go reperuje ???

 

:grin:

Karol Mucha - polecony przez Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...