Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 24 listopada


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis w niedziele jest pojezdzawka niedaleko Nadazyna jak ktos zainteresowany niech pisze na prv ciekawe jak tak bedzie wychodzilo upalanie

Co prawda trasa krótka i bez zakrętów :wink: , ale wózki podobno zacne. Mam nadzieję, że uda mi się ogarnąć i wpaść na 20’tą.

Zaproszenie jest głównie kierowane do upalaczy, którzy chcą się sprawdzić z mocną konkurencją, ja jednak jadę, co najwyżej pooglądać :razz: , zresztą tacy też są mile widziani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł. mógł, tylko tym razem szukał prędkości i chciał szybciej, a nie efektowniej :razz:

 

Wojtek, następnym razem musisz przejechać się z Maćkiem Kołdejem (srebrny WRX bez spoilera) to zobaczysz o co mi chodziło :cool: albo ze mną, rzecz jasna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nawiązaniu do tematu wczorajszej pojeżdżawki czy ktoś wie gdzie na bielanch/woli/bemowie jest jakaś myjnia gdzie mógłbym umyć podwozie w moim aucie? Nie za bardzo chciałbym jechac na automat...

Hery Bis przy AutoGT na Hery :wink:. Sam nie miałem jeszcze czasu podjechać, a muszę to zrobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy jednym z przejazdow nie udalo sie wyprowadzic auta z poteznego slajdu zrobilismy 360 i wyladowalismy grubo zakopani na pierwszym zakrecie w piachu. Mam nadzieje Jurek ze nie narobilem Ci za duzo stracha

-------------------------------

No jakoś mi się cieplej przez chwilę zrobilo, ale z drugiej strony patrzac to dzięki za podwiezienie , bo parę metrów dalej znalazłem swój okular.

 

Dzięki wszystkim za mile spotkanko .

 

Za dwa tygodnie M. Wisławski organizuje w Skierniewicach fajny kjs, mówił, że będą oes-owe próby i serdecznie zaprasza.

Jechałem tam kiedyś i było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tyg jest barbórka czyzby sie miały pokryć te dwie imprezy :?: :neutral: do skierniewic mam 20 km i juz od dluzszego czasu nie moge sie tam wybrac na jakis kjs. Tez slyszałem ze Wiślak robi ciekawe próby. Znasz jakies szczegóły?

 

 

EDIT: SKIERNIEWICE W GRUDNIU

 

Ostatnia, czwarta runda rajdowych rozgrywek o Puchar Prezydenta i Starosty miasta Skierniewic odbędzie się 9 grudnia 2007 r. Taką informację przekazał dziś Quattro Team Łódź, Krzysztof Czapnik ze skierniewickiego Radia RSC, które razem z Maciejem Wisławskim organizuje rajdy amatorskie w tym mieście. Pierwotnie plotki głosiły, iż zawody mają zostać rozegrane 18 listopada, ale realizacja tego pomysłu nie dojdzie do skutku. Termin ustalony jest tak, aby nie kolidował z pozostałymi KJS-ami w województwie. Szczegóły imprezy będą podane w najlbiższym czasie.

 

 

znów nie pojade :evil: , no chyba ze bym zrezygnował z wczesniejszych oesów barborki i pojechał tylko na karową :roll: , ale chyba podziwiania imprezy wrc nie odpuszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tyg jest barbórka czyzby sie miały pokryć te dwie imprezy :?: :neutral: do skierniewic mam 20 km i juz od dluzszego czasu nie moge sie tam wybrac na jakis kjs. Tez slyszałem ze Wiślak robi ciekawe próby. Znasz jakies szczegóły?

 

 

EDIT: SKIERNIEWICE W GRUDNIU

 

Ostatnia, czwarta runda rajdowych rozgrywek o Puchar Prezydenta i Starosty miasta Skierniewic odbędzie się 9 grudnia 2007 r. Taką informację przekazał dziś Quattro Team Łódź, Krzysztof Czapnik ze skierniewickiego Radia RSC, które razem z Maciejem Wisławskim organizuje rajdy amatorskie w tym mieście. Pierwotnie plotki głosiły, iż zawody mają zostać rozegrane 18 listopada, ale realizacja tego pomysłu nie dojdzie do skutku. Termin ustalony jest tak, aby nie kolidował z pozostałymi KJS-ami w województwie. Szczegóły imprezy będą podane w najlbiższym czasie.

 

 

znów nie pojade :evil: , no chyba ze bym zrezygnował z wczesniejszych oesów barborki i pojechał tylko na karową :roll: , ale chyba podziwiania imprezy wrc nie odpuszcze :mrgreen:

 

no ale Barborka jest 8 grudnia, a kjs z tego co napisales 9 grudnia, wiec terminy nie koliduja ze soba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...