Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

zaki79 mnie jeszcze teraz łeb pulsuje... przed nastepnym minizlotem obiecuje, ze pic nie bede :razz:

MARKO RALLY a coz sie stalo?

 

A tak ogolnie to widze, ze znowu zniszczyliscie miejscowe wszystkim innym chetnym rozjezdzajac caly dostepny snieg :twisted: I jakichs nowych kolegow poznaliscie w bejcach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oaks - bardzo fajne fotki :)

 

Widziałem też, że masz kamerkę zamontowaną na desce z przodu. Masz na to jakiś fajny patent ?? Kupiłeś jakiś uchwyt, sam coś zmontowałeś ?? :) I ew. jakie wrażenia z takiego mocowania ?? Trzyma w czasie latania bokami i zapierniczania po dziurach ?? :) Od dawna myślałem nad jakimś patentem ale poza statywem zamontowanym z tyłu przy pomocy pasów bezpieczeństwa to nic nie wymyśliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia...Kup na stacji gumową podkładkę pod telefon. Geckon czy jakoś tak. Tak się klei, że wystarczy na tym położyć kamerę. Nie odpadnie. 19.90Pln.

Mój kolega kupił natomiast przyssawkę Manfrotto za ok. 400Pln i to jest dopiero super sprawa, można kamerę przyssać na zewnątrz auta :)

 

PS. Nie umiem kupić kabla do swojej, więc nie przegrałem :( (FW 800 9-4, nigdzie nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera się ktoś może dzisiaj po 16-17ej na Uroczysko? Ja tam chyba zaglądnę, warunki niezłe :smile:
Trenuj, trenuj, to chyba ostatni atak zimy :mrgreen: Niestety ja nie mogę - awaria układu mikrokrążenia ( u mnie, nie w Subaru :mrgreen: ) Siedzenie w samochodzie bardzo niewskazane :sad: Ale dziś rano stwierdziłem że przezież jest tak ślisko że żona nie może iść na nogach do pracy i muszę ją odwieźć :wink: To tylko kilka minut, więc nic mi nie będzie :wink: Do domu wróciłem po półtorej godzinie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Blizak LM-25 daje radę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano, patrzę za okno i myślę - upalamy :) Widzę, że Panowie pomyśleli to samo. Dzisiaj nie dam rady bo jadę na małą imprezkę ale czy nie byłoby miło zacząć niedzielę od kilku pięknych boków ?? :twisted:

 

w niedziele też nie zaszkodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...