Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, poratujcie w potrzebie.

Dzisiaj trochę posypało, i dramat! Forkiem nie da się jechać po śniegu szybciej niż 40-50. Tico mnie wyprzedziło :blush:

Dupka tańcuje naprzemiennie, raz w prawo, raz w lewo (albo odwrotnie, nie pamiętam). Chłopaki od Paulusa mówili mi o konieczności ustawienia zbieżności tyłu, ale nie spodziewałem się, że efekt będzie aż taki :blink:

Wie ktoś jak się w Forku ustawia tył? Neutral, +, czy - ? Szukajką nie znalazłem wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam już jutro - 06.01.2015 roku (wtorek - dzień wolny od pracy) na godz. 13.00 do Bielska-Białej
na parking Tesco przy ul. Warszawskiej gdzie odbędzie się spotkanie Japan Cars Podbeskidzie oraz 200+.

Liczymy również na dobrą frekwencję forum SIP.

Zobaczymy jak warunki pogodowe - może będzie okazja pojeździć na białym ...
Spotkanie zakończymy w Pizzerii Colorata w Wilkowicach gdzie mamy rezerwację sali. Serdecznie wszystkich zapraszam.

 

PS. Czy ktoś z Katowic, albo przejeżdzający przez Katowice, może zabrać z sobą fotografa Michała (Moto-Perełki) - bardzo proszę o info na PW - to ważne - świetne zdjęcia będziemy mieli wtedy zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pany mam pytanie do ludzi  siemianowic albo czesto tak przebywajacych.

 

ostatnio pod dominium na wolce zaparkowało Series6 E24 :o na blatach SI.

Stunning! tak jak nie lubie bmw, to należey pochylić czoła, miało też jakies fajne felgi wyglądały na BBS RK ,albo podobne ,bo chyba miały kapsel "a'la centerlock"


dlaczego pytam, wszytskie na fotach mają 4 lampy, tamten miał Pojedyncze, czyli 2 :wacko:

 

I to na stówe było E24, poznałem po tyle

 

DSC00583.jpg

 

moj kumpel który pracuje 100m niżej prawie biegał po scianach ,bo chwile pozniej miał konczyć robote,a tak uwielbia bmw (ale kupił "z rozsądku" focusa zamiast spelniac marzenia i non stop jest zjeb**y ,a ja musze sie z niego nabijać :P )

 

i teraz go musimy ją wytropić pooglądać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Miałem ostatnio przykre spotkanie z krawężnikiem :(. Po wymianie koła na zapas zauważyłem ze podczas jazdy na wprost kierownica jest skręcona delikatnie w prawo i wydaje mi się ze kolo którym uderzyłem jest trochę cofniete . Potrzebuje kogoś uprzejmiego kto popatrzy forumowym wzrokiem i pomoże mi zdiagnozować ten przypadek. Z góry dzięki za pomoc:)

Edytowane przez BAJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAJA witaj,tutaj sa sprawy dotyczace osob z Silesi a u ciebie w Nicku widze,ze jestes z Ostrowca wiec musisz poszukac na swoim terenie lub w dziale technicznym ,jesli natomiast jestes teraz na terenie Silesi to spoko mozesz zwrocic sie do Paulusa i zaraz bedziesz wiedzial co i jak, jesli chcesz moge ci podac nr na Pw pozdrawiam

Matiz dwie lampy z przodu byly w modelu E21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...