Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tomasz_555 napisał:

 

 

Ciekawe czy odpale jutro przy tych mrozach. Diesel o dziwo pali od strzału. :) 

No! Yaris mojej mamy zapalił check engin! Akus nowy mega cieżko rozrusznik kręci może juz dożywa swych dni.

Tomek... I reszta rodziny :)  powiedzcie mi tylko nie śmiejcie sie błagam! Jako że jestem jak mawiają dzieci "Januszem Internetu" mam pytanie chciałem sobie nie dawno w to kółko po lewej stronie co jest pod nikiem dać zdjęcie ;) i wszystkie co mam to system nie przyjął z komunikatem że z rozmiarem cos jest nie tak ,zrobienie nowego zdjęcia też nic nie pomaga:blink: podpowiedzcie mi jak to zdjęcie wrzucić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz zdjęcie które chcesz np. w jpeg, wejdź z lewej strony u góry na image, a później poniżej masz resize/resample.

Musisz tak zmniejszać format i rozmiar zdjęcia żeby odpowiadało rozmiarowi który możesz wrzucić.

Nie wiem czy coś pomogłem, ale próbuj :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chopy , nasz pierwszy spot mcdonaldowy, bo to chyba pierwszy nie? :) wypalił całkiem przyjemnie choć to oczywiście nie zasługa McDonalda tylko Wasza dzięki. I zdjęcie udało mi się wstawić dzięki za pomoc :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota i za "duchowe" podbudowanie!

 

Nawet auto nagle zaczęło szybciej jeździć i trochę lepiej hamować! :)

 

Trzymajcie kciuki w niedziele! 

Gdyby ktoś chciał nasz śledzić fb.me/mvpsrallyteam 

 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablito79 napisał:

Również dzięki za spocika. Jak zwykle było miło.

Cherusek1 no piękne zdjęcie :P.

Dzieki :D rozważam karierę w modelingu , skoro juz sa programy plus size to może i na moim poziomie urody sie doczekam właściwego programu który wydobędzie moje prawdziwe oblicze :P ale powiem Wam że fotkę zmniejszyła mi znajoma ,ja używam tabletu głownie i to z maca bardzo rzadko kompa, no i nie ogarniam oczywiście tego sprzętu ale do zmniejszenia foty jednak potrzebny był komp 

 

7 godzin temu, marivip napisał:

Dzięki Panowie za spota i za "duchowe" podbudowanie!

 

Nawet auto nagle zaczęło szybciej jeździć i trochę lepiej hamować! :)

 

Trzymajcie kciuki w niedziele! 

Gdyby ktoś chciał nasz śledzić fb.me/mvpsrallyteam 

 

Pozdrawiam! 

Będziemy trzymać kciuki , jak mawiał nasz ukochany idol Colin " jeśli nie wiesz co zrobić z samochodem na drodze, to wciśnij gaz do dechy"  przyczepności i dużej zabawy :rolleyes:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Sonny_86 napisał:

Dziękuję wszystkim za spota, po przyjeździe zastanawiałem się kiedy następny i okazało się że wcale nie tak długo musiałem czekać bo mi sie przyśnił haha :D

Ha! Stajemy sie wszyscy bohaterami sennych marzeń , mnie też sie kiedyś śniło że kupujemy w Aso nówkę Sti ale dla kogo z nas ? Tego senna mara juz nie zarejestrowała :P 

chopy! A jak myślicie dalibyśmy radę zrobić kiedyś kiedyś takiego spota ,żeby jechać sobie gdzieś? Jak myślicie? Była by potrzebna pewnie duża część soboty lub niedzieli, w rejonie Skoczowa Cieszyna są fajne wioski z krętymi drogami ,zamki nad kaczawą tak zwane w jednym z nich kawiarenka i jeziorko ,oczywiście bez szaleństw na drodze ,umówić wstępnie trasę i poprostu pojechać na kawę ,tylko trochę dłużej no i spędzić wspólnie czas pogadać pośmiać sie i oczywiście skrytykować podatki :D, to taki mglisty pomysł na przyszłość na cieplejsze dni i losowo wybrany rejon ,pare krótkofalówek mam jeszcze z kilka może by sie znalazło co była by łączność miedzy samochodami aby tymi z przodu i z tylu i może by sie udało! Napiszcie co myślicie ale nie żałujcie krytyki bo z tego najwiecej zawsze można wywnioskować 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Stajemy sie wszyscy bohaterami sennych marzeń , mnie też sie kiedyś śniło że kupujemy w Aso nówkę Sti ale dla kogo z nas ? Tego senna mara juz nie zarejestrowała  
chopy! A jak myślicie dalibyśmy radę zrobić kiedyś kiedyś takiego spota ,żeby jechać sobie gdzieś? Jak myślicie? Była by potrzebna pewnie duża część soboty lub niedzieli, w rejonie Skoczowa Cieszyna są fajne wioski z krętymi drogami ,zamki nad kaczawą tak zwane w jednym z nich kawiarenka i jeziorko ,oczywiście bez szaleństw na drodze ,umówić wstępnie trasę i poprostu pojechać na kawę ,tylko trochę dłużej no i spędzić wspólnie czas pogadać pośmiać sie i oczywiście skrytykować podatki , to taki mglisty pomysł na przyszłość na cieplejsze dni i losowo wybrany rejon ,pare krótkofalówek mam jeszcze z kilka może by sie znalazło co była by łączność miedzy samochodami aby tymi z przodu i z tylu i może by sie udało! Napiszcie co myślicie ale nie żałujcie krytyki bo z tego najwiecej zawsze można wywnioskować 
Nie wiem czy mogę się wypowiadać, bo jeszcze na żadnym spocie nie byłem, choć za każdym razem chcę być:(
Ale z doświadczenia wiem, że jazda w większej grupie nie jest przyjemna. W robocie zorganizowaliśmy kiedy wspólny wyjazd na zaporę w Tresnej na motocyklach i zebrało się nas blisko 80 maszyn. To była TRAGEDIA! Wiadomo że tu by było mniej aut, ale jechałem też na Chorwację na 7 samochodów i też się fatalnie jechało. Najlepiej na dwa auta, max trzy. Wszystko co powyżej robi się uciążliwe.
Takie moje zdanie, ale sam pomysł spotkania się gdzieś w "ciekawszym" miejscu jest godny uwagi. Choć póki co bardzo bym chciał kiedyś dotrzeć na normalnego spota:)
Pozdrawiam wszystkich!

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, xkorespondent napisał:

Nie wiem czy mogę się wypowiadać, bo jeszcze na żadnym spocie nie byłem, choć za każdym razem chcę być:(
Ale z doświadczenia wiem, że jazda w większej grupie nie jest przyjemna. W robocie zorganizowaliśmy kiedy wspólny wyjazd na zaporę w Tresnej na motocyklach i zebrało się nas blisko 80 maszyn. To była TRAGEDIA! Wiadomo że tu by było mniej aut, ale jechałem też na Chorwację na 7 samochodów i też się fatalnie jechało. Najlepiej na dwa auta, max trzy. Wszystko co powyżej robi się uciążliwe.
Takie moje zdanie, ale sam pomysł spotkania się gdzieś w "ciekawszym" miejscu jest godny uwagi. Choć póki co bardzo bym chciał kiedyś dotrzeć na normalnego spota:)
Pozdrawiam wszystkich!

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba się mylisz kolego .Już nie raz pokonywaliśmy duże odległości w konwojach od kilku do kilkunastu subaraków i nie zauważyłem aby ktoś był tym zniesmaczony albo zmęczony.Jest oczywiście problem dla tych na końcu aby nadążyć lecz nikt nie jedzie na wyścigi tylko się po prostu zwalnia aby dalej konwój jechał w całości i wystarczy aby była komunikacja między pierwszym a ostatnim i wszystko jest ok.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a wiecie że chciałem poruszyć ten temat na spocie ! :D
Od dawna mi się marzy taka wyprawa, już od samego początku a nawet i duużo wcześniej myślałem o tym, że jak kupie Subaraka i zapoznam się z forumowiczami (nie tylko na forum ^^ ) to zajebiaszczo było by się gdzieś wspólnie wybrać :D i tak samo myślałem właśnie o zakupie krótkofalówek, komunikacja w czasie jazdy to jest dopiero fun :yahoo:
Chopy jadymy ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz - komunikacja.
Obyś miał rację, bo fajnie było by się gdzieś wybrać.
Ja polegałem na lusterkach i to tylko bocznych bo za autem wlokła się przyczepa.


Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...