Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek! Przepiękne czasy idealnie równiutko! Jesteś świetnym kierowcą i pilotem , widziałem Cie jako kibic, Twój milczący pilot (żeby nie spierdolić czegoś gadaniem ;) ) i Kierowca jadący pod Twoim okiem, wiec mogę sie wypowiedzieć ;) poprostu każdy sport wymaga regularnego treningu i tu no wiadomo jak to jest . Piękne czasy i dzieki że broniłeś naszego honoru naszego czyli czołówki śląskiego WRC która siedziała w sobotę w domu :) 17 marca jak finase pozwolą ruszymy razem to im tam namieszamy w tabelkach ! HA! 

8 minut temu, Tomasz_555 napisał:

 

 

2:18.592
2:18.514
2:18.461
2:18.179
2:18.225

 

A z tego co pamietam to tam rok temu mieliśmy czasy ok 2:21 -2:19 wiec jest progres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2018 o 23:23, Cherusek1 napisał:

esteś świetnym kierowcą i pilotem , widziałem Cie jako kibic, Twój milczący pilot (żeby nie spierdolić czegoś gadaniem ;) ) i Kierowca jadący pod Twoim okiem, wiec mogę sie wypowiedzieć ;)

Miło czytać :) Nie mniej czasy pokazują, że wiele jest do zrobienia. :) 

Przyznali mi wczoraj odszkodowanie za wypadek w pracy więc szykuj sprzęt na 17go :D 

Muszę tylko zdiagnozować te stuki z przodu. Jakiś łącznik stabilizatora albo końcówka drążka. Nie chciałbym żeby coś dupło przy upalaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sonny_86 napisał:

Kurcze pany, ja w końcu muszę się kiedyś z wami wybrać :) Już mną miota jak tylko o tym czytam :D

17 marzec! Jako trzej muszkieterowie możemy zaatakować Kielce! ;) 

 

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Miło czytać :) Nie mniej czasy pokazują, że wiele jest do zrobienia. :) 

Przyznali mi wczoraj odszkodowanie za wypadek w pracy więc szykuj sprzęt na 17go :D 

Muszę tylko zdiagnozować te stuki z przodu. Jakiś łącznik stabilizatora albo końcówka drążka. Nie chciałbym żeby coś dupło przy upalaniu. 

Dobra Tomek, jak,za starych czasów! Nawet jak coś rozwalę to póki co zainteresowanie brak wiec zdążę naprawić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Tomek, jak,za starych czasów! Nawet jak coś rozwalę to póki co zainteresowanie brak wiec zdążę naprawić  
Panowie, jakie koszta.. Ja tak teraz myślę.. Ze w sumie 17 marca.. To może i czwarty muszkieter by dołączył :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Dobra Tomek, jak,za starych czasów! Nawet jak coś rozwalę to póki co zainteresowanie brak wiec zdążę naprawić :) 

Nie zakładaj od razu, że będziesz atakował Toi-Toi'a :P 

 

1 godzinę temu, marivip napisał:

Panowie, jakie koszta.. Ja tak teraz myślę.. Ze w sumie 17 marca.. To może i czwarty muszkieter by dołączył :)

390zł wpisowe. Reszta to już apetyt Twojego wozu i żołądka. :) Tym razem zmieściłem się w mniej więcej 1,5 zbiornika. :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Marivipku sie wie:) im nas więcej tym raźniej i możemy zaatakować w przewadze liczebnej :) jeszcze nie wiem jak to w takiej formule zawodów zrobić ale jest czas na ustalenie taktyki, wpierw oczywiście tak jak pisze Tomek muszę sprawdzić lokalizacje Kibli przenośnych i w tym rejonie nie eksperymentować bo potrzeby fizjologiczne jednak ważniejsze niż wygrana hihi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 21:25, Cherusek1 napisał:

17 marzec! Jako trzej muszkieterowie możemy zaatakować Kielce! ;) 

Narazie jedynie jako kibic, najpierw muszę się podszkolić i jeszcze troche porobić przy wariacie hehe :D
Ale w przyszłości mam nadzieję do was dołączyć, wszystko idzie w dobrym kierunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Narazie jedynie jako kibic, najpierw muszę się podszkolić i jeszcze troche porobić przy wariacie hehe :D
Ale w przyszłości mam nadzieję do was dołączyć, wszystko idzie w dobrym kierunku :D

Sonny_86 jesli dożyjemy i pojedziemy i wszystko ładnie pyknie, to nie będziesz tam przecież marznął :) choć ostry doping i ręce z aparatem vel. Kamerą zawsze na trybunach miłe widziane ;) ale w razie czego to zapraszam na prawy! oczywiście jeśli nie będziesz sie obawiał np. moich prób rozjechania toj toja , bo za kierownicą to nigdy nie wiadomo co człowiekowi odwali, Tomek jedzie swoim ,wiec bedzie mi bardzo miło jak mi potowarzyszysz , a i porady wszelkie przyjmuje z ramionami otwartymi :) a tak Na marginesie to może jakiś spocik niewielki? W celu ustalenia taktyki ;) grupy szturmowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Sonny_86 jesli dożyjemy i pojedziemy i wszystko ładnie pyknie, to nie będziesz tam przecież marznął :) choć ostry doping i ręce z aparatem vel. Kamerą zawsze na trybunach miłe widziane ;) ale w razie czego to zapraszam na prawy! oczywiście jeśli nie będziesz sie obawiał np. moich prób rozjechania toj toja , bo za kierownicą to nigdy nie wiadomo co człowiekowi odwali, Tomek jedzie swoim ,wiec bedzie mi bardzo miło jak mi potowarzyszysz , a i porady wszelkie przyjmuje z ramionami otwartymi :) a tak Na marginesie to może jakiś spocik niewielki? W celu ustalenia taktyki ;) grupy szturmowej 

Jeju nawet nie wiesz jaki był by to dla mnie zaszczyt, :yahoo:co do obaw to hmmm, brak jakichkolwiek hehe, wszyscy jesteśmy jednakowymi wariatami :D
A spocik jak najbardziej, już dawno was nie widziałem, i w końcu zobaczę Twoja bestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sonny_86 napisał:

Jeju nawet nie wiesz jaki był by to dla mnie zaszczyt, :yahoo:co do obaw to hmmm, brak jakichkolwiek hehe, wszyscy jesteśmy jednakowymi wariatami :D
A spocik jak najbardziej, już dawno was nie widziałem, i w końcu zobaczę Twoja bestie :D

Dzieki Sonny dla mnie również :) hihi jak ze mną pojedziesz to będziesz mógł sie przekonać/nauczyć czego nie należy robić hiji ;) ale spoko ,masz kask? Bo z tego co pamietam chyba jest wymagany, można też na miejscu wypożyczyć za ok 20-30zł w ostateczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2018 o 21:23, marivip napisał:

Przygarniecie kropka? emoji14.png

Dawaj, będzie fajna ekipa to pościgania. :) 

 

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

 a tak Na marginesie to może jakiś spocik niewielki? W celu ustalenia taktyki ;) grupy szturmowej 

Dawno nie było :) Jak dla mnie poniedziałek i wtorek. W środe lecę na Ukrainę na urlop. :) 

 

21 minut temu, Cherusek1 napisał:

Bo z tego co pamietam chyba jest wymagany, można też na miejscu wypożyczyć za ok 20-30zł w ostateczności 

20zł na miejscu można pozyczyć. :) Ja mam dwa, ale obiecałem koleżance z pracy, że ją wezmę na tor więc niestety oba mam zajęte. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Dzieki Sonny dla mnie również :) hihi jak ze mną pojedziesz to będziesz mógł sie przekonać/nauczyć czego nie należy robić hiji ;) ale spoko ,masz kask? Bo z tego co pamietam chyba jest wymagany, można też na miejscu wypożyczyć za ok 20-30zł w ostateczności 

Już nie mogę się doczekać :D , a napewno nauczę się czegoś co należy robić podczas danych sytuacji hehe :D co do kasku to wypożyczę na miejscu ;)
Jeżeli chodzi o spocik to w poniedziałek nie mogę, ale wtorek jak najbardziej pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha! Nie pamietam teraz jak tam było z opłatami ,ale płaciliśmy z Tomkiem kiedyś obaj pełną kwotę ,jak jechaliśmy jednym autem na dwa numery startowe ,tak chyba za pasażera nie trzeba ale kurczę nie jestem pewien Tomek pamiętasz jak to było?

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

 

 

20zł na miejscu można pozyczyć. :) Ja mam dwa, ale obiecałem koleżance z pracy, że ją wezmę na tor więc niestety oba mam zajęte. 

Kurde! Pamietam jak kiedyś w pełnych śniegach na Kielcach ,przyszły jakieś dziewczyny pokibicować.... Fajne dziewczyny.... ;) i jaki był tego skutek? Mózg który jako tako pracuje zamienił sie w kalafior... Dyfer został spięty na sztywno .....prędkość grubo ponad mizerne umiejętności .... No i przed szykaną odśnieżałem bandy zadkiem auta i krótkie mocne polskie słowa lecące potokiem w samochodzie ,potem grzeczny zjazd do depo i szybki rzut oka czy sie nie zlałem ,potem papierosek i udawanie ze wszystko było pod kontrolą ;) a ludziska z uznaniem powtarzali " Noooo grubo poszedłeś..." To że w ogóle nie trafiłem w szykanę nie miało dla nich wielkiego znaczenia, wiec wyszedłem na twardziela ;) dziewczynom sie podobało wiec idiota osiągnął cel :) wiec Tomek! Uważaj! Pełne skupienie! :):) 

Co do spocika wtorek pasuje jak najbardziej robimy listę?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzecho napisał:

Jak Paweł do wtorku ogarnie brykę to się melduję ;) bo chyba trochę obciach podjechać służbową Skodą :P

 

oj tam.. ostatnio jeden kolega podjechał "na pełnej" taką wypożyczoną :PP 

Ważne, że jesteś :) nie ważne że służbowa czy inna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2018 o 15:51, Cherusek1 napisał:

tak chyba za pasażera nie trzeba ale kurczę nie jestem pewien Tomek pamiętasz jak to było?

Pilot jedzie za free :) 

 

W dniu 24.02.2018 o 15:51, Cherusek1 napisał:

wiec Tomek! Uważaj! Pełne skupienie! :):) 

No własnie muszę uważać żeby mnie fantazja ułańska nie poniosła. "Patrz mała jak się jeździe subarakiem, łutututuu" :P 

 

Co do spotkania we wtorek to tylko nie wyobrażam sobie w tych temperaturach stać dłużej niż 30 minut :huh:

Zastanawiam się czy jest jakaś sensowna miejscówka gdzie będzie nieco cieplej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...