Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@@WueM,@@Premo, no właśnie miałem wrażenie przy 1 przejeździe że Premo się dopiero rozkręca :D
Żałuję że nie udało się spotkać osobiście i poznać, mam nadzieję, że przy następnej okazji. 
A teraz pytanie do właściciela: założyłem się że Hołek dziś w parku serwisowym stał otwarty, bo na Plejadach w Wiśle poszły słuchy że nie zamykasz Premowozu. Wygrałem, czy przegrałem? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowaty to Ciebie mijałem obok hali przed rajdem :question: , ja szedłem z aparatem na szyi w kurtce subaru B) .

A tak w ogóle, to gdzie było to miejsce spotkania forumowiczów :question:. Bo niby wszyscy byli, a nikogo nie spotkałem :P .

Oprócz oczywiście Premo.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą impreza nie najgorsza aczkolwiek spodziewaliśmy się wiekszych...fajerwerkow :-P

Od mojej imprezy czy od Barbórki? :)

 

Premo, no właśnie miałem wrażenie przy 1 przejeździe że Premo się dopiero rozkręca

Wiesz co może tego nie było widać, ale na zapoznaniu wszędzie był lód i w czasie jazdy nie było wiadomo gdzie dalej jest ślisko, także jechaliśmy ostrożnie, plan był taki że będziemy się rozkręcać. Ale nikt nie przewidział, że to się będzie tak ciągnąć długo... Wolę imprezy że wysiada się na chwile z auta i zaraz znowu jedzie bo jest się w rytmie jazdy. A tu te 3 godziny czekania to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Premo,dlatego też jako widz byłem znudzony. Po przejazdach Subaru i Evo łaziłem w kółko. I dlatego też dość wcześnie się zebrałem.
A dzisiaj? Bo nie wiem czy wygrałem dobre piwo, czy nie :D

@@Pablito79, ja dziś w brązowych spodniach i płaszczu, w towarzystwie kumpla w Subarowym polarze. Robal oklejony i GT z napisami Hołek i Kubica stały na parkingu przy "strefie gastronomicznej" z tyłu hali. 

Damn, muszę zainwestować w ciuchy subarowe żeby być bardziej rozpoznawalnym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo...impreza w sensie Barbórka...tak...byliśmy spokojnie ze dwie godzinki z górką i zaliczyliśmy przejazdy cieniasów i maluchów...oraz Wasz...Twój...drugiej Subarki...dwóch Evolinek oraz jakiś driftowozów...Straszne przerwy w przejazdach...ogolnie trasa jak i miejsce...na plus ;-)

Parka maszyn...ehh...taplanie w błocie pośród porozrzucanych wszedzie aut...no nie tak myślałem, że to będzie.wyglądało...Ale przejazdy wynagrodziły wszelkie niedociągnięcia...Ja jestem zadowolony :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuem - byłem w pracy ostatnio miałem rajd i nie mogłem wziąć drugi weekend pod rząd wolnego :/ ale Wiolę wysłałem na zwiady itp :)

Miała Wiola przyjechać Moją Subaryną , ale jakoś tak wyszło że Subaru jest czyste w garażu a brzydka pogoda była :P heh

 

Jak będziecie coś organizować w miarę blisko to dajcie znać to wpadnę :)

Edytowane przez Martinez3433
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

Mam na 5go grudnia umówioną małą akcje dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Zabrzu. Małą, bo dzieci jest ósemka i planujemy szybką wycieczkę na Dwie Wieże w Świętochłowicach - razem ze dwie godziny.

Problem jest taki, że moja stała ekipa nieco się wykruszyła. Czy znalazłyby się ze trzy Imprezy chcące wziąć udział w Mikołajkowej Akcji?

Już mi się wszystkie sprawy wyjaśniły więc mogę wziąć udział w tejże akcji :) Podaj więcej szczegółów. Gdzie dokładnie i o której jest zbiórka i skoro to akcja mikołajkowa to rozumiem, że składamy się na jakieś upominki :) W jakim wieku są dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...nowo poznanych pozdrawiam...

 

odwzajemniam ;)

Piękna ta Wasza Świnka :-D

Choć krótko i każdy poszedł w swoją stronę to na pewno będzie okazja na dłuższego spota ;-)

Wuem - musiałem ją wysłać z kimś żeby mi sie inny Armando nie przypentał :P:)

Wyglądała na całkiem bezpieczną...Aż nie chciałem przeszkadzać :-P

 

Pegi czym jechałeś ? bo też byłem i Cie nie widziałem.

 

Takim głównie biało, ale przy okazji jeszcze trochę granatowo-czarnym gietkiem  ;)

Czyżbyś hawkiem przyjechał?

 

A to widziałem...Tylko nie na próbach...ale autko fajnie wyglądało...na postoju :-P

Na akcję mikołajkową oczywiście i ja się pisze ;-)

Tylko równiez prosze o szczegóły....co gdzie i kiedy ;-)

I czy jest zrzuta na prezenty jakieś ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Premo,dlatego też jako widz byłem znudzony. Po przejazdach Subaru i Evo łaziłem w kółko. I dlatego też dość wcześnie się zebrałem.

A dzisiaj? Bo nie wiem czy wygrałem dobre piwo, czy nie :D

 

@@Pablito79, ja dziś w brązowych spodniach i płaszczu, w towarzystwie kumpla w Subarowym polarze. Robal oklejony i GT z napisami Hołek i Kubica stały na parkingu przy "strefie gastronomicznej" z tyłu hali. 

 

Damn, muszę zainwestować w ciuchy subarowe żeby być bardziej rozpoznawalnym :D

No to właśnie szedłem sobie obok hali w kurtce subaru, jak przejeżdżaliście, a już miałem kiwnąć, machnąć gwizdnąć... ale nieśmiały jestem :rolleyes::P:biglol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam, że tak trochę ni z gruchy ni z pietruchy, ale dziś dostałem info, że od stycznia będę mieć auto służbowe i niestety nie będzie to Subaru tylko Skoda.

 

Do sedna. Jeżeli ktoś z waszych znajomych szuka zadbanego samochodu budżetowego to mam Seat-a Ibizę do sprzedaży pod koniec grudnia :-)

 

Krótko na temat:

- z wyposażenia to tylko dwa nieużywane airbagi i jakieś lepsze audio o seryjnego.

- korbotronic.

- pierwsza rejestracja 03.1999.

- Ibiza była bezwypadkowa, ale pewien pijany kierowca stwierdził, że ją przyhaczy. Kwalifikuję to jako stłuczkę. Na wszystko dokumentacja fotograficzna.

- auto w moim posiadaniu od 08.2008 zakupione z przebiegiem 85.500.

- 1.4 60KM (nie ma LPG, bo nawet lepsze zapalniczki są na benzynę ^^) Oleju nie żłopie i wchodzi go 3.3 litra 10w40. Wymieniany co 10.000 lub co rok, bo zdarza się, że przejeżdża mniej.

- salon PL (śp. Hatlapa Bytom).

- poprzednich dwóch właścicieli znam osobiście.

- 163.300 realnego przebiegu stan na 2015-11-30. Wątpię, że do końca grudnia dobiję do 164.000.

- OC do końca roku.

- na auto mam pełne AC z wszystkimi dodatkami, ale to chyba nie ma znaczenia.

Do auta dodaje:

- komplet zimówek na stalówkach kupionych w zeszłym sezonie (FV) przejechane mają około 2.000 kilometrów.

- kupka dokumentów z ostatnich lat z nadgorliwymi wymianami części :-) bo auto ma skutecznie jeździć od punktu A do B.

Mankamenty:

- jakieś odpryski na masce z kamieni, bo głównie jeżdżę DTŚ na trasie Ruda Śląska - Katowice - Ruda Śląska.

- kilka łatwych do neutralizacji ognisk rdzy.

- stukający, ale nie zawsze docisk sprzęgła.

- jakieś tam ryski i delikatne wgniotki na drzwiach.

 

Szczerze powiem, że wolałbym je sobie zostawić i sprzedać Hyundaia Accenta od mojej partnerki, ale ona nie chce jeździć Ibizą, bo jej się za nisko siedzi i nie ma wspomagania kierownicy.

 

Na każde pytanie odpowiem. Na każdą wymianę jest papier. Auto chce po prostu sprzedać, a nie sprzedawać :-)

 

Cena 3.600 złotych brutto z pełnym bakiem paliwa 47 litrów.

 

P.S. Tak wiem, że jest dział giełda, ale pogoda nie pozwala na zrobienie przyzwoitego zdjęcia. Auto nie będzie "picowane" do sprzedaży. Wklejam link do foty z 2008 => http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4e8d9911b3e32f40 auto obecnie nie wiele się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie Mikołaja

 

Jutro będę wiedział dokładnie o której mamy być na Wieżach w sobotę, ale wstępna wersja to 14:00 na miejscu, czyli 13:30 u dzieciaków w Zabrzu przy Wolności. Podam później miejsce zbiórki jak już ustalimy trasę. Tak jak pisałem, całość powinna potrwać z 2-2,5h.

Zbiórkę już trwa, umówiliśmy się na minimum 30zł, wszystko co wyżej to już wedle waszego uznania. 

Dane:

Maciej Pilch 

62 1140 2004 000 3102 5245 9740

 

Macie może czapki mikołajowe?

WueM, pudełko zawsze mile widziane - zapakuje ci gifty ;)

 

Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział, piszcie śmiało, im nas więcej tym lepiej, dzieciaki się ucieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie Mikołaja

 

Jutro będę wiedział dokładnie o której mamy być na Wieżach w sobotę, ale wstępna wersja to 14:00 na miejscu, czyli 13:30 u dzieciaków w Zabrzu przy Wolności. Podam później miejsce zbiórki jak już ustalimy trasę. Tak jak pisałem, całość powinna potrwać z 2-2,5h.

Zbiórkę już trwa, umówiliśmy się na minimum 30zł, wszystko co wyżej to już wedle waszego uznania. 

Dane:

Maciej Pilch 

62 1140 2004 000 3102 5245 9740

 

Macie może czapki mikołajowe?

WueM, pudełko zawsze mile widziane - zapakuje ci gifty ;)

 

Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział, piszcie śmiało, im nas więcej tym lepiej, dzieciaki się ucieszą.

Ok...jutro robię przelew na konto...

P.S...Pudełka już nie ma...Wróciłem do Subaru.

D...ten moj chrupek nie urywa...Ale ważne by dzieciaki powieźć...Więc będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...