Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych którzy wybierają się na spota do Paulusa jutro.

Mianowicie, chodzi mi o godzinę spotkania. 14:30 - dlaczemu tak wcześnie? Damy radę to przesunąć np. na 16:00???

Ja chętnie wpadnę, ale wcześniej niż 16 raczej nie dam rady. Ehh... Potem jest tak ze o 17 już się wszyscy rozjadą i trochę lipa yyy...

 

Czy ktoś ma może podobnie? Niestety nie zawsze można mieć wolna sobot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jest ciepelko mozna dluzej posiedziec a jak zawsze to bywa zjezdzaja sie na spota caly czas :)na liscie wpisanych widze skromnie tylko 4 zalogi troche skromnie ale jakos to bedzie z tego co wiem to jeszcze Magda i Mirek tez maja wpasc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety wróciłem na Śląsk, a tak było pięknie... oprócz drogi powrotnej, 300 kilometrów walczyłem jedyne 6,5 godziny :facepalm: .

Walka z burzami, wiatrem i połamanymi drzewami, dzięki opatrzności wróciliśmy cali i zdrowi, ale było naprawdę gorąco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrówka dla Subereta obmachanego z wzajemnoscia dzis na Mikolowiskiej rano, okienko bylo sekundowe ale sie zlapalismy !

To było milusie na początek dnia! :) Rzeczywiście, tylko mignęliśmy w tłoku, a jednak. Ma się tę czujność na subaraki, co :D

Gdzie wy mi tu latacie po terenie :D

Jak się ma ramki od Paulusa (w bagażniku na razie, ale też sie liczy), to można wszędzie latać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...