Skocz do zawartości

Koło smierdzi gumą.


kub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój pierwszy post na tym forum:).

i od razu mam problem. ostatnio po jezdzie cos smierdzi mi palona guma.

wydaje mi sie ze to dochodzi od przedniego lewego kola.

oczywiscie jazda normalna w trasie a nie jakies palowanie..

mial moze ktos cos takiego?

samochod to forester 2002 2.0 bez turbo (niestety)

 

kolejny pytanie to co sadzicie o serwisie w lublinie? jak u nich z jakoscia wykonywania uslug?

jezeli pytanie 2 powinno byc zadane w innym dziale prosze przeniesc.

 

z gory dziekuje za odpowiedz!

 

kub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się witamy: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ee2#546838

 

Sprawdź ręką czy wszystkie felgi są jednakowo ciepłe (po jeździe oczywiście). Jak się przykładowo tłoczek hamulcowy zapiekł i klocek trzyma to felga się grzeje i śmierdzi gumą - to najczęstsza przyczyna. Jak felgi będą jednakowo ciepłe po jeździe to trzeba szukać innej przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga nie jest ciepla.

macie jeszcze jakies propozycje? klocki hamulcowe maja jeszcze jakies 4 mm. moze dodam ze zaczelo sei to dziac po wymianie i lakierowaniu blotnika (zderzenie z sarniakiem 3 tygodnie po kupnie fury :evil: ). blotnik jest oryginalny i nic nie ociera.

nie mam pojecia co jeszcze moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny pytanie to co sadzicie o serwisie w lublinie? jak u nich z jakoscia wykonywania uslug?

 

No jak na razie to Ci nie polece - chlopcy sie jeszcze bardzo duzo musza nauczyc- a dla nich bez roznicy czy przyjezdza cytryna czy subaru - i podchodza tak samo do tego - profanacja. W dziale czesci zamiennych za to pracuje bardzo mily i pomocny czlowiek. Generalnie nie polecam serwisu drogo, niedbale i nieumiejetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: następny :!:

 

no śmierdzi no :wink:

 

No jak na razie to Ci nie polece - chlopcy sie jeszcze bardzo duzo musza nauczyc- a dla nich bez roznicy czy przyjezdza cytryna czy subaru - i podchodza tak samo do tego - profanacja. W dziale czesci zamiennych za to pracuje bardzo mily i pomocny czlowiek. Generalnie nie polecam serwisu drogo, niedbale i nieumiejetnie.

 

no własnie zastanawiam sie bo jakos jak mi nie pozwalaja byc na hali napraw to nie ufam mechanikom. w fordzie zawsze moge sobie lazic przy samochodzie i patrzec im na rece.

za przeglad i wymiane rozrzadu zaplacilem 2200 po znizkach za stary samochod. bez znizek bylo 2800.

duzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jednak i ja zaczne jezdzic do warszawy..

na krakowskiej powiedzieli ze 3200 razem z wymiania oleju w dyfrach skrzyni i przeglad.

teraz jezdzili foresterem rodzice i podobno jak jest sucho to nie snierdzi.. jutro pojezdze troche to zobacze co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...