Skocz do zawartości

Impreza WRX - pukajace plastiki


ArturWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

czy walczyliscie kiedys z pukajacymi plastikami w Waszych samochodach. Powiem uczciwie, ze jestem strasznym purusta na tym punkcie, a po nabyciu samochodu tej marki doznalem malego szoku. Samochod ma w chwili obecnej przebieg ok 80 000 km a w srodku pewne plastiki juz daja o sobie znac - lekkie trzaski, chrobotanie, etc.

 

Czy demontaz np. boczkow i zalozenie nowych zatrzaskow + podklejenie jakims materialem moze cokolwiek zmienic...???? No bo jesli nie, pozostaje tylko demontaz calosci, zamontowanie klatki bezpieczenstwa i cieszenie sie z silnika i napedu... :)

 

pomocy :)

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porady. Faktycznie bede musial pomyslec o calym ukladzie wydechowym - w chwili obecnej sa w promocji w Mapteku za 2900 zl netto (firmy Devil). A plastiki faktycznie byly demontowane przy lakierowaniu drzwi, ktore byly przerysowane. Ponadto nawet tak glupia czynnosc jak zmiana glosnikow wymaga ich demontazu wiec o stuki nie trudno. Do tego dolozyc mozna twardosc zawieszenia i jakosc polskich drog i wszystko robi sie jasne! :(

 

Tak czy siak - szukam glosniejszego wydechu.

 

P.S. Rozmawialem jeszcze z moim serwisem w Lomiankach - twierdza, ze moga zrobic tak zeby nie trzeszczalo tj demontaz czesci plastikowych + nowe spinki + podklejenie filcem :)

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nabyciu samochodu tej marki doznalem malego szoku. Samochod ma w chwili obecnej przebieg ok 80 000 km a w srodku pewne plastiki juz daja o sobie znac - lekkie trzaski, chrobotanie, etc.

 

ArturWRX, to nie jechales GTekiem :mrgreen:

 

Taka jakosc niestety :roll: ja tez kiedys z tym wlczylem ale sie poddalem bo jak jedno sie uciszylo to zaczelo cos innego.Jak masz czas to mozna sie bawic filcem podklejac i stosowac rozne inne patenty ale w sumie nie wiem czy warto bo i tak za jakis czas cos innego sie odezwie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem wyciszac jak robilem audio wykleilem gabko bitumitem poskrecalem przystko, nawet wypsikalem mazia wygluszajaca i pomoglo !!!!!.......na tydzien.......:PPPPP daruj sobie szkoda roboty podkrec radio albo zmien wydech:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 0 odpuszczam temat

 

Znaczy wiesz zalezy co ci skrzypi i sie telepie.U mnie normalnie jest cicho od czasu do czasu cos sie odezwie jak wjade niechcacy w jakas wyrwe w jezdni czy cos takiego aczkolwiek jezdzilem juz takimi GTekami w ktorych tak sie wszystko tluklo w srodku ze wlasnych mysli nie slyszalem :mrgreen: wiec do takiego auta nawet nie ma sie co zabierac.

Z drugiej strony WRX jest sztywniejszy i mimo wszystko troszke lepiej wykonany wiec moze prostymi zabiegami jestes w stanie to uspokoic jak ci trzeszczy np: tylko w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, niezaleznie od zmiany wydechu, etc, poprosze swoj serwis o podklejenie + wsadzenie nowych szpilek. Moze akurat bedzie troche lepiej :) Z drugiej strony to granda, ze wydajac tyle pieniedzy czlowiek boryka sie z takimi problemami, choc wiadomo, ze placi sie glownie za silnik i naped wiec nie mozna wymagac, zeby wszystko bylo na 5 z plusem... :)

 

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze swoj serwis o podklejenie + wsadzenie nowych szpilek. Moze akurat bedzie troche lepiej

z doswiadczenia wiem ze jak mowisz ze cos tam miales zdejmowane do malowania to na bank tam polowy zapinek nie ma i sie to ledwo kupy trzyma.

Nie odebralem jeszcze auta od lakiernika aby czegos tam nie polamal i dobrze wszystko poskaldal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie a jak w tym temacie wypada evo

 

no wlasnie tez jestem ciekaw ale jednak musze przyznac ze spasowanie WRXow jest juz o niebo lepsze niz klasykow no chyba ze ktos upala po wertepach to wtedy i tak roztelepie caly kram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie a jak w tym temacie wypada evo

 

no wlasnie tez jestem ciekaw ale jednak musze przyznac ze spasowanie WRXow jest juz o niebo lepsze niz klasykow no chyba ze ktos upala po wertepach to wtedy i tak roztelepie caly kram

 

u mnie to byl jeden z powodow dlaczego postanowil wstawic klatke i wywalic wszystkie plastiki

 

ostatnio kupilem civica z 99r, czyli jak gt i w nim nic totalnie nic nie puka i nie trzeszczy, auto z polski (czyli tez lekko nie mialo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozbywam się trzasków w samochodach.... wazeliną techniczną. Wystarczy miejsce styku plastikowych części zaprawic wazeliną i wszystko cichnie. Sposób na tyle skuteczny, że nawet w Fordzie była grobowa cisza...Po blacharzu na pewno nie masz połowy zapinek i musisz powalczyc żeby założyli :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupilem civica z 99r, czyli jak gt i w nim nic totalnie nic nie puka i nie trzeszczy, auto z polski (czyli tez lekko nie mialo)

 

no to niestey troche inna klasa wykonczenie wnetrza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...