Skocz do zawartości

Ktorego mp3-player'a wybrac??


Radovan

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq te 70% to tylko dla Owoca? Aha, i jaki kolor będzie bo obawiam się, że to może mieć duże znaczenie...

 

A ten Philips co pisałem wcześniej to coś takiego:

 

253205.jpg

 

Jak pisałem, cenowo konkurencja dla pozostałych, do tego radio, odtwarza filmy, zdjęcia itp... jak to mój kolega mówi: strzyże, goli, pie...li, krawaty wiąże, usuwa ciąże :grin: . Tylko o tym w necie to niewiele piszą, spotkał sie ktoś z tym modelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic iRiver, jakosc dzwieku masakra.

 

dokladnie ... to jest jedyny sluszny wybor.

 

Mialem iPod, creative zen i jakies dwa inne noname .... iRiver'a kolega mi uzyczal ...... OMG you must have it :mrgreen:

 

Ale szczerze mowiac dla kobiety chyba iPod najlepszy ... taki ladniutki bialutki .... do tego ladnie na kobiecej szyji wyglada :wink:

 

PS: przepraszam za zainteresowanie szyja Twojej kobiety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... taki ladniutki bialutki .... do tego ladnie na kobiecej szyji wyglada :wink:

 

Hehe, o fetyszach to może w jakimś innym wątku :mrgreen:

 

 

A na serio to współczynnik lansu nie musi być duży (chociaż jak będzie to nic sie nie stanie :razz: ).

 

Co do Iriviera to nie mogę go tutaj (Monachium) znaleźć w sklepie, na ebay-u będę musiał popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radovan, a zonka ma telefon komorkowy? GLupie pytanie, na pewno ma. Wiec po co nosic drugi sprzet ze soba? Jam Sony Ericssona W850i i jestem megemegazadowlony. Swietny dzwiek, kopiujesz MP3 wprost przez eksplorator, do tego w pakiecie jest bardzo latwy w obsludze program do ripowania muzy z plyt. Sluchawki dzieki przelaczce mozna podlaczyc jakiekolwiek, nawet niech beda BOSE ;) Karty pamieci wymienne, wiec nie jest sie ograniczyonym niczym, a uwierz mi, 2GB sie szybciutko zapelnia :) W standardzie przy SE jest 1GB, ja dokupilem na allegro za stowke 4GB, a za dwie sa juz dostepne 8GB-owe, przy czym ceny ciagle spadaja!

 

spojrz na sonyericsson.com, wybor telefonow Walkman w miedzyczasie jest ogromny!

 

Mam tez iPoda Nano 3ej generacji z 4GB pamiecia, ale tylko dlatego, ze wyjechalem teraz na rok do Walii i uyzwam go po prostu jako zastepstwa wiezy hifi. Dzwiek taki sam jak w SE (przez sluchawki). Przewaga jest niby mozliwosc ogladania filmow, ale.... jakos mi sie nie widzi ogladanie czegokolwiek procz tytulu piosenki na ekranie 4x5cm ;) ano i itunes troszke upierdliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Than_Junior o tym nie pomyślałem, w sumie koncepcja bardzo słuszna jest. Zawsze to jedna rzecz mniej do noszenia przy sobie. Nawet teraz Żona ma jakiegoś Erikssona, tylko bez walkmana, na początku nie mogła się przyzwyczaić do menu, bo wcześniej miała tylko Siemensy, ale teraz jest ok.

 

Patrzyłem juz na tą stronke, rzeczywiście wybór ogromny, rozumiem ze każdy model z W na początku to Walkman? Czy któryś jest szczególnie warty polecenia?

 

 

 

Dobra, pokazałem Żonie stronke no i sobie wybrała... model, którego jeszcze nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) Jak juz mowilem, ja mam W850i (juz drugi, bialy, przedtem mialem czornego -> dzieki lezo i owoc! ) i jestem bardzo zadowolony. Im wyzsze cyferki, tym wiekszy wypas. Poczytaj sobie specyfikacje kazdego z nich i zdecydujcie, co bedzie pasowalo. Z tym ze mi w zupelnosci wystarcza model, ktory mam. Te drozsze maja conajwyzej wiekszy ekran i jakies tam pierdoly.

 

Choc na pewno nie polecem W880i - za male klawisze, strasznie niewygodnie sie cokolwiek na nich pisze. ;)

 

Oczywiscie Nokia & Co. tez juz maja telefony z odtwarzaczami mp3, ale nie mam z nimi doswiadczenia wiec sie nie wypowiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na zakupienie iPhona mam na zbyciu iPoda Nano 4G + znakomite słuchawki ( tez Appla) .

Jeśli jsą jacys chętni to prosze PW.

kolor czarny w niezłym stanie - oddam z biblioteka / pudełkiem i takimi tam pierdołkami...

 

Wole w Warszawie bo nie znosze chodzic na poczte

 

Sprzedaż aktualna od poniedziałku - wtedy odbieram ajajajajPhona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra... wrócmy do tematu mp3 z transmiterem bo o takim czymś myślałem ostatnio...

 

 

I tak.. lepiej kupić całą mp3 z tym transmiterem jak pentagram czy to samo będzie w przypadku już posiadanej mptrójki i dołączonego do tego transmitera kupionego za 50 zeta na allegrze ? ;>

 

Nie wiem czy te allegrzane to nie jakies chińskie uwno i czy nie zdenerwuje sie wujek jak coś takiego kupi ?

 

 

Jak wam te pentagramowe transmitery sprawdzają sie w aucie ? Da sie słuchać ?

 

 

Bo może poprostu kupie sobie radio z mp3 i już ... ale, że mptrójkę mam swoją to jak mawiała pewna pani Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra... wrócmy do tematu mp3 z transmiterem bo o takim czymś myślałem ostatnio...

 

 

I tak.. lepiej kupić całą mp3 z tym transmiterem jak pentagram czy to samo będzie w przypadku już posiadanej mptrójki i dołączonego do tego transmitera kupionego za 50 zeta na allegrze ? ;>

 

Nie wiem czy te allegrzane to nie jakies chińskie uwno i czy nie zdenerwuje sie wujek jak coś takiego kupi ?

 

 

Jak wam te pentagramowe transmitery sprawdzają sie w aucie ? Da sie słuchać ?

 

 

Bo może poprostu kupie sobie radio z mp3 i już ... ale, że mptrójkę mam swoją to jak mawiała pewna pani Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ? ;)

 

Wyjdź.

Żadnych mp3 transmiterów. Jakoś spada o jakieś kawiorowe 200% :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...