Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nieteges: w sobotę zostawiłem imprezke pod gołym niebem. W południe jak po nią przyjechałem to coś chrupnęło i potem dostała strasznego bicia na kole. Teges: przespała się w domu pod dachem i wibracje ustąpiły. :razz:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W południe jak po nią przyjechałem to coś chrupnęło

 

Hamulec. Normalka, jak zostawiasz wóz po jeździe przy temperaturze powyżej zera i startujesz na nowo, jak wszystko się zdąży ładnie zamrozić.

 

Tak zgadza się ale dokładnie to chrupnęło jak zachamowałem zaraz po przejechaniu 100 metrów. Nie ważne. Ważne, że dzisiaj już jest OK! :grin:

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 6:20 pm ]

Nieteges: wyświetlała mi się kontrolka cobym sprawdził slnik. Sprawdzili mechaniy na komputerze wyskoczył błąd wypadania zapłonu. Wymieniłem świece i dwie cewki po prawej stronie. Dalej świeciło się coby silnik sprawdzić. Ponieważ przyjechałem do Sącza do Carfita po orygilnany dolot powietrza, kolega Caarfit zaproponował, że zbada mi go komputerem i że się przejedziemy to on mi powie co jest nie tak. Tak się też stało. Diagnoza Carfita powaliła mnie na kolana; remont silnika, auto nie jedzie, nie ma mocy, prawdopodobnie na 95% pęknięty tłok lub nawet dwa :evil: Myśle sobie dobrze, że nie zapłaciłem wszystkiego i nie mam jeszcze umowy kupna to oddam samochód i bydzie ok! No ale sprzedający jak to usłyszał to był chyba jeszcze mniej zadowolony odemnie :evil::evil: . Gupi nie jestem pogadałem z kolegą Pancinem, a on poradził cobym jeszcze udał się do innych znawców tematu i tak też uczyniłem. Zawizłem wczoraj Imprezkę do "Katowic" i Panowie zabrali się do pracy. Dzisiaj auto jest już gotowe. I teraz TEGES: całe szczęście okazał się że to tylko pasek rozrządu przeskoczył o dwa ząbki!!! :twisted: i remont silnika za 10k zł na razie nie jest konieczny :grin: Panowie sprawdzili na hamowni i ma swoją nominalną moc i moment, kompresja też w najleszym pożądku, czyli zawory przeżyły, jednym słowem po wymianie wszystkich koniecznych elementów plus geometria kół zamknę się w 2k zł. Drugi teges: jak jeździłem na dwóch garkach i zdawało mi się, że ma nieprawdopodobne przyspieszenie to teraz na czterech garkach chyba głowe mi urwie :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giejsztorze przyjezdzaj do majkiela na impreze to browara dostaniesz :razz: :mrgreen:

się zobaczy, u mnie ciężko zaplanować coś na 2 dni do przodu :razz: Jak Michael nie będzie miał nic przeciwko żeby się tam zjawił, a sam stwierdzę że mam akurat wolne to wsiądę w samochód i przyjadę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giejsztorze przyjezdzaj do majkiela na impreze to browara dostaniesz :razz: :mrgreen:

się zobaczy, u mnie ciężko zaplanować coś na 2 dni do przodu :razz: Jak Michael nie będzie miał nic przeciwko żeby się tam zjawił, a sam stwierdzę że mam akurat wolne to wsiądę w samochód i przyjadę :mrgreen:

 

no co za giejsztor :roll: kosmaty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges: starsi zadzwonili, że o dziwo samolot przyleciał punktualnie i zdarzyli na wcześniejszy pociąg do Poznania, więc muszę przestać już pić żeby móc ich odebrać :sad:

teges: później będę mógł zacząć pić wcześniej :mrgreen:

 

A kot WRC dobry :shock:

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...