Skocz do zawartości

STI made from 3mm carbon - produkcja własna


RoniN_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eee tego, no, ktos moze mi updejt wrzucic co robimy? Swiniacza do przyklejenia na karoserie (czym???), brelok ze swiniaczem czy cos jeszcze? Poproszono mnie zebym sie zadeklarowalem ale nie jestem pewien na co :razz:

 

Teraz tylko świniak na klapę:

 

Na razie skupiamy się na karbonowym świniaczu, który można przykleić na auto, by być rozpoznawalnym dla innym forumowiczów. Brelok to całkowicie odrębna kwestia, której na razie nie poruszajmy. Co do numerów to też nie wiem :mrgreen::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być problem z długością Twojego podpisu.

ale przeciez:

prawdopodobnie będzie to świniak z numerem pod spodem
...

 

Przecież sam się później poprawiłem :razz: Sam siedziałem robiąc wzornik cyferek do numerów, ale jakoś wtedy wypadło mi to z głowy, że tylko numerek :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za PW naraie sie wstrzymam do czasu jak zobacze ostateczny projekt.

PS

Po przemysleniu rezygnuje z numeru 1313, Hogi dzieki za odstapienie :mrgreen: ale wole losu juz wiecej nie kusic. 1313 WOLNY

Mozna bez numeru????? a moze jakis napisik????

I tak zeby juz w innych miejscach nie zasmieac pytanko CO Z NAKLEJKAMI COLINA??!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz pracuje z kolesiem, ktory ogarnie ten projekt (bardzo napalony na nowe rzeczy, projekty itp.) Ostatnio spędził chyba ze 2-3 godziny (czyli malutko) robiąc projekt tego Subaracza... Troszkę są jeszcze rebusy ale dokończymy to na nast. zmianie...

 

Oto fotki, sorki za jakość:

Projekt:

18042008317us1.th.jpg

Wyrysowane w aluminium:

18042008313xc5.th.jpg

 

Teraz zabieramy się za świniaka, może dziś wytniemy o ile nie pójdziemy zaraz spać :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 5:11 am ]

Dobra, wstępny projekt zrobiony, na razie daje fotke z monitora:

 

18042008318gg0.th.jpg

 

I teraz tak... ciężko jest zrobić to jako jedną całość, ja to widzę w następujący sposób:

Łeb jest z karbonu, wycięte są duże oczy w tym karbonie, małe oczka (źrenice) są wycięte osobno, pysk z otworami nosowymi jest wycięty osobno, i tabliczka z numerem jest wycięta osobno. Tak więc aby to umieścić na aucie, każdy musi chwilkę sie pobawić... W ten sposób trochę tego karbonu będzie widać... Nie wiem, jeśli ktoś ma inny pomysł piszcie śmiało...

Idę spać :) Narka.

 

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 5:18 am ]

Tu jest fotka, którta ukazuje o co mi chodzi:

 

18042008319qt6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 0 według mnie powinno być wypełnienie

 

Z wypełnieniem wyglądałoby o wiele lepiej ale szerokość tego wypełnienia wychodzi mi 3 mm... Jest to do wycięcia ale zabawa przeogromna, szczególnie, że "0" będzie najwięcej... Jeszcze dziś zrobię same cyfry bez ramki, będą większe, mam nadzieję, że lepiej widoczne. Umieszczę fotkę w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypełnieniem wyglądałoby o wiele lepiej ale szerokość tego wypełnienia wychodzi mi 3 mm... Jest to do wycięcia ale zabawa przeogromna

O tym nie pomyślałem.

 

 

A może jeszcze pomyśleć i zobaczyć jak by to wyszło gdyby nie wycinać, tylko zrobić tak jak to:

 

Obrazek

nie było by problemu że coś będzie za wąskie, czy że będzie trzeba składać z kilku części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rysowałem nigdy na karbonie, teoretyccznie do zrobienia... tylko nie wiem jak będzie z widocznością wyrysowanego loga... Spróbuję dziś to zrobić, może mam gdzieś kawałek karbonu, zobacze jak to wyjdzie...

Jak nie to zobaczymy kto by chciał na blasze, a w karbonie zrobi się tak jak się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronin - 0001

PLayer - 0002

Janek Drop - 0007

Radekk - 0777

adamusmax - 1979

albertito_2007 - 1996 (2szt. - lubi symetrycznie)

gourmet - 4004

Kamcio - 9999

Alex - 0770

Szczur75 - 0075

Raga - 138 (2 szt. - może być jedna karbon jedna aluminium, lub jak popadnie )

Piter35 - 0035

Hogi - 1313 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co na być na pół ryjka ta kreska?

18042008319qt6.th.jpg

Spójrz tu, PLayer pisał że wypełnienie zer miało by szerokość tylko 3 mm i to jest trochę trudne do zrobienia, a teraz porównaj sobie przynajmniej tą szerokość gdyby dołożyć do pyszczka, już jest trochę szeroka, a co dopiero jakby zrobić szerszą tak żeby to było wytrzymałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronin - 0001

PLayer - 0002

Janek Drop - 0007

Radekk - 0777

adamusmax - 1979

albertito_2007 - 1996 (2szt. - lubi symetrycznie)

gourmet - 4004

Kamcio - 9999

Alex - 0770

Szczur75 - 0075

Raga - 138 (2 szt. - może być jedna karbon jedna aluminium, lub jak popadnie )

Piter35 - 0035

Hogi - 1313

Stokrotka 7777

 

:oops: ...troszkę przysnęłam ,ale ze świniacza nie zrezygnuję,o nie!

Mam nadzieję,że nie jest za późno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...