Skocz do zawartości

!!!!!!!!! Przerwa w działaniu Forum !!!!!!!!!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co? na forum Rubika... sorry, Pana Rubika pytać jakby co? Bo na tym w/w to nawet tematu o forkach nie ma :cry: , chyba.... chyba żeby założyć :idea:

Zarejestrowałem się, otrzymałem link rejestracyjny i nie chce mnie zalogować :evil:

 

Czekaj czekaj, zarejestrowałeś się na forum Pana Rubika? :mrgreen: Jeśli tak, to ja też zaraz tam włażę, tylko poproszę o link, chciałabym zapytać o zimowe opony do forestera :mrgreen: :wink:. Chyba mają tam jakiś off dla spamerów :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... nie wiem czy w akcie desperacji też sie nie zaloguje na forum rubika :D .... nie wiem też jak to moze tragicznie wpłynąć na moja psychike, ale skoro administratorzy blokują nasze forum, trzeba bedzie jakos sie ratować :D:D:D apeluje żeby zrobić ogólna rozpierduche na innym forum :) Jakby kibicom zamknęli stadiony to też by była rpzpierducha :)

 

Doxa, pasek jak nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A czy koleżanka Misiunia, to nie nasza kochana barbie ??

barbie zawsze występuje jako barbie. No, chyba że akurat nie, ale żeby aż do Misiuniów to się nie posuwam ;)

barbie, gdzie jesteś? Śpisz, czy co?? :mrgreen: :razz:

przepraszam, musiałam chociaż trochę :(

niestety blądynki PanRubik-stajl nie są w moim typie... no ale dla Was, niech będzie. Zajrzę tam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...