Skocz do zawartości

Kazimierz Dolny - Zlot 7-8 sierpnia !!!


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dotychczas na listę rajdu w Kazimierzu zapisały się następujący wierni SUBAROHOLICY:

1. ymp

2. Śmiech'u

3. Moniqa

4. Siwa Mamusia

5. Monika M.

6. Durbos

7. Azrael i Sub-fan

8. Buffy22

9. Wielkopolanin

10. Rodzyna

11. Ania i Tomek

12. radekGT'99

 

jeśli się mylę lub o kimś nie wiem/bądź zapomniałem proszę o zgłaszanie poprawek.

 

Uprzejmie prosimy organizatora YMP o oficjalne podanie miejsca zbiórki załóg na miejscu w Kazimierzu.

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Chętnie obejrze Wasze autka...dowiem się co z nimi warto robić a co nie (tuning - bo poprzedni właściciel coś zaczął z wydechem i poza "pięknym" brzmieniem mało to dało mocy) ...ogólnie wysłucham Waszych sugestii;)

Natomiast za mało jeszcze znam ten samochód by się nim "rajdować" ;) - także mała poprawka - o ile moja obecność na Zlocie jest jeszcze nie do końca pewna (tu:spotkanko i koncert).. (choć staram się tak wszystko ustawić,żebym był) to obecność na rajdzie jest wykluczona...

Pozdrowienia dla Śmiech'a z Sochaczewa ;) - trochę się pośpieszyłeś z tym numerem 12. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast za mało jeszcze znam ten samochód by się nim "rajdować" ;) - obecność na rajdzie jest wykluczona...

Pozdrowienia dla Śmiech'a z Sochaczewa ;) - trochę się pośpieszyłeś z tym numerem 12. ;)

 

Dzięki za pozdrowienia, rajd ma polegać na podróżowaniu na orientację (czyli normalna jazda i rozwiązywanie zadań/zagadek po drodze), a nie ściganiu i rozwalaniu ukochanych Subarynek ... ale jak sobie życzysz

 

poczytaj sobie ten wątek a dowiesz się więcej o rajdzie w Kazimierzu

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100501&postdays=0&postorder=asc&start=30

 

----------------------------------------------------------

pozwole sobie wkleić najważniejszy fragment wypowiedzi YMP dla orientacji Twojej i innych Forumowiczów:

Pozwole sobie przyblizyc impreze w Kazimierzu Dolnym:

 

Impreza trwa dwa dni. Sklada sie z rajdu na orientacje, grilla i koncertu, jesli ktos lubi dobre kino ma mozliwosc wstapic na festival filmowy. Zalogi skladaja sie z kierowcy i umyslowego, na pokladzie moze znajdowac sie dowolna ilosc pasazerow ktorzy dzielnie pomagają w rozwiązywaniu wszystkich zadań na trasie. Wszyscy uczestnicy rajdy dostana mape z zaznaczonymi punktami ktore nalezy odkryc i opisac znak szczegolny, umieszony przez organizatorow. Rajd wygrywa zaloga, ktora odnajdzie wszystkie punkty i jako pierwsza stawi sie na mecie. Trasa przebiega po terenach szutrowych i asfaltowych, tak aby zarowno imprezy jak i forestery mogly brac udzial w rajdzie.

 

Program imprezy:

 

Godz. 9 rano zbiorka na rynku.

 

Godz. 11 chcemy zalatwic wszystkie sprawy zwiazane z przygotowaniem zalog do startu.

 

O godznie 11:30 startuje pierwsza zaloga, nastepne co piec minut.

 

Koniec rajdu o godzinie 16-17.

 

W tym miejscu wszyscy przenosza sie do jednego z wynajetych lokali. W godzinach nocnych kazdy wraca do wynajetego domku, pokoju

czy tez namiotu. W niedziele koncert Z. Preisnera, ok. godz. 17 po pozegnaniu wszyscy sie rozjezdzaja.

 

Teraz moze o warunkach mieszkaniowych. W Kazimierzu Dolnym istnieje mozliwosc wynajecia calego domku (do 6 osob) za 35-60 zl. za osobe, pokoju 30-50 zl. osoba albo pola namiotowego za ok.50 zl. Jest tez mozliwosc wynajecia pokoju w pensjonacie, jednak tu ceny oscyluja w okolicach 100 - 150 zl.

Rezerwacje nalezy wykonywac jak najszybciej, z powodu odbywajacego sie w tych dniach festiwalu filmowego moze zabraknac wolnych miejsc.

----------------------------------------------------------------

 

więc może jednak pojedziesz ?

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwie korekty.

Preisnera nie udalo sie sciagnac niestety.

Ja nie startuje, to by bylo nieuczciwe. Wszak znam kazdy zakamarek trasy, ktorej nie powinienem znac jako zawodnik. I ktos musi czuwac nad rozwojem sytuacji ;)

 

Gdzie zboiorka powiem wieczorem, jade tam dzis opatrzec jak sie Kazimierz prezentuje podczas festiwalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś bede wiedziała wieczorem ok 22 dopiero.. czy na 100% bede w tym rajdzie...bo dzis ok .15 bede sie widziala prawdopodobnie z tym koleszką, z krorym mam przyjechac..takze jesli to nie stanowi problmeu to narazie na liśce moge byc :)....:)bo wszytsko molzwe i jutro ok godz 10 rano na forum napisze juz konkretna odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas na listę rajdu w Kazimierzu zapisały się następujący wierni SUBAROHOLICY:

(...)

5. Monika M.

 

No to akurat niekoniecznie...

 

jakto, niby czemu i skąd Ty o tym wiesz :?: przecież Monika deklarowała że będzie jak Tomilidżons w ściganym :roll:

 

no, Monika, odezwij się

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech'u napisał:

"Dzięki za pozdrowienia, rajd ma polegać na podróżowaniu na orientację (czyli normalna jazda i rozwiązywanie zadań/zagadek po drodze), a nie ściganiu i rozwalaniu ukochanych Subarynek ... ale jak sobie życzysz

więc może jednak pojedziesz ?"

 

 

A to zmienia postać rzeczy...;)

Czy ktoś w tym tygodniu starał się o wolne miejsce noclegowe? ;/ trudna sprawa - ze wszystkich ofert na stronach Kazimierza miejsce znalazłem tylko w jednej co przy odbywającej się tam imprezie mogę chyba uważać za szczęście;)...a obdzwoniłem chyba wszystkie;/ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Azrael i Sub-fan

 

 

Z tego co wiem to Sub-fan pracuje w sobotę, le może po południu się wyrwie jak będzie miał siłę. Ja natomiast na 80% musze pojechać do Kielc z moją turbiną i dopeiro będę miał czas o ile w ogóle będę miał czym jechać :-( ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !

Jeśli mi czas na to pozwoli, to napewno się zjawię i może wreszcie poznam was bliżej a nie tylko wirtualnie.

Do Kazika mam jakieś 50 km więc nie będzie większego problemu z dojazdem. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezo od Kazia wracam. Ilez on ma gosci. O stopie na rynku mozemy niestety zapomniec. Dlatego mysle ze dobrym miejscem zbiorki jest ulica Senatorska pod restauracja Stara Laznia, alternatywnie moze to byc dworzec PKS przy ulicy Podzamcze. Oba miejsca sa dosc charakterystyczne i nie powinno byc problemu z ich odnaleziem. Decyzje zostawiam Wam Szanowni Forumowicze. Pod linkiem jest mapka dojazdu do obu lokalizacji, na marginesie dla uczestnikow rajdu niezwykle przydatna ;)

 

http://www.kazimierz-news.com.pl/pl-centr.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto, niby czemu i skąd Ty o tym wiesz :?: przecież Monika deklarowała że będzie jak Tomilidżons w ściganym :roll:

no, Monika, odezwij się

 

Bo wiem. W końcu wypada mi wiedzieć co będziemy robić w weekend. Monika jest nad morzem i nie wróci przed sobotą. Bo i:

 

Jezeli wyda, to moze sie stawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście byla za tym, zeby zbiórke zrobić pod tą restauracją na tej ul.Senatorskiej.... ponieważ pod PKP i tak jest zawsze spory ruch...takze nasza obecnoiść będzie mzoe troche przeszkadzać... no a po drugie to nie zawsze sa tam miejsca lub można stawac, jeszcze sie do nas przyczepi jakis organ...a po co nam to :?: :?: A elegancko pod restauracją zaparkować..zrobic sztuczny tłum :wink: . Takie jest moje zdanie. Ale zrobicie jak chcecie :). A i jeszcze jedna proźba jutro jakbys juz mpożna podsumowac wszystko tzn.. o ktorej godz. spotykają sie osoby uczestniczące w rajdzie i gdzie !! Juz po prsortu zeby w jednym miejscu byly wszystkie potrzebne informacje :) Pozdrawiam gorąco... i dozobaczenia :)....... a no i oczywiście potwierdzam swój udzial w rajdzie..jedynie co może przeszkodzic to awaria auta...ale bądźmy dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !

Jeśli mi czas na to pozwoli, to napewno się zjawię i może wreszcie poznam was bliżej a nie tylko wirtualnie.

Do Kazika mam jakieś 50 km więc nie będzie większego problemu z dojazdem. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

 

WITOJCIE!!!

i zara na wstempie zescie zalapali plusiora za godnom przesladowania...tfuuu...nasladowania postawe...do rychlego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto, niby czemu i skąd Ty o tym wiesz :?: przecież Monika deklarowała że będzie jak Tomilidżons w ściganym :roll:

no, Monika, odezwij się

 

Bo wiem. W końcu wypada mi wiedzieć co będziemy robić w weekend. Monika jest nad morzem i nie wróci przed sobotą. Bo i:

 

Jezeli wyda, to moze sie stawie

 

a to przeprosił :oops:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie takim zdecyduje ja :)

Zbiorka pod stara Laznia, ul. Senatorska do godz. 11, tzn. mozna se wczesniej przyjechac i miasto pozwiedzac.

 

Sprawa druga, przykra ale trudno.

 

Z przyczyn osobisto-moralnych moge dojechac na 15, dlatego zaraz gdzies umieszcze materialy. Prosba aby kazda zaloga jakos je sobie wydrukowala.

 

Matko Forumowa, prosze o rozgrzeszenie, sprawa wyskoczyla nagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...