Skocz do zawartości

Kazimierz Dolny - Zlot 7-8 sierpnia !!!


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde a co z resztą Formułowiczów?

... beben_wrc,...

 

ja niestety też odpadam - kumpla wesele przypada akurat w ten weekend, a po za tym nie wiem czy bym dał rade zdrowotnie, dopiero co wróciłem z 3 dniowego kawalerskiego :twisted:

postaram sie nastepnym razem sie z wami zlecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, czyli cieniutko. Rajdu nie ma co zaczynac. Produkcje stosownych rajdowych pierdolkow sobie daruje Zlecimy sie w razie takim na jadlo i cos mocniejszego dla zachowania rownowagi...

 

To bardzo przykre, że sobie nie pojeździmy w Kazimierzu - mój pilot będzie bardzo zawiedziony, acz pewnie sponiewierany (obiecałem mu rajd - a spotka go chlańsko na umór).

 

Śmiechu wybacz, ale Niestety przepada kolejna okazja na inżynierskie... degustacje :lol:

 

wybaczam, co sie odwlecze to sie nie rozleje - jak to mawiają

 

Śmiech'u zdruzgotany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o konkretne podanie miejsca zjazdu oraz jak tam dojechac...

 

Kochniuśka, Kazimierz Dolny nad Wisłą !!!!!!!!!!!! w ty metropolii trudno się bedzie nie zanleź. Kieruj sie na to knajpe z który ludzie bedo uciekać w popłochu. Dojechać należy po drogowskazach ........znaczy ......... nie dosłownie. W tem celu pomocne so umiejentności nabyte w szkole podtswowy ....... znaczy składanie literek w cały wyraz w celu jego zrozumienia ......... no chyba że jest trudny to cza wzionc encyklike ....cykliniarke ....tfu ...encyklopedie.

 

Mamunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdzic sobie mozemy, jeno nie z takim rozmachem. Przecio wszytko gotowe, szkoda co by sie zmarnowalo. To do ustalenia. Co sie knajpy tyczy, to wszelkie info i namiary dostaniecie do czwartku.

 

O to już brzmi fajniej :-)

 

NO PEWNIE, ŻE TAK!!! POJEŹDZIMY, JA NIE POZWOLE ŻEBY SIĘ COKOLWIEK ZMARNOWAŁO, wiem że bedom tacy co do mnie dołączą :wink: do białego rana...

 

Znaczy jak to w końcu będzie? Trasy i tak będą przygotowane i zamknięte?!?

 

Śmiech'u niecierpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd na orientacje wymaga, ze bedzie meta.

 

I dobrze, mam ino nadzieje ze bedzie gdzie blisko. W Morsku czeba belo co chwila ganiac na mete, to sie ludziska tak zmenczyly ze na ryj padaly.

 

Mamusia .... co jo bieganie bardzo menczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm...

Jestem nowym użytkownikiem na forum i świezym właścicielem Subaryny ;)

Miałem wyjechać na 2 tygodnie ale problemy kasowo-czasowe to uniemożliwiły..i zastanawiam się,co ze sobą zrobić w najbliższe dni;)

Chciałbym tylko wiedzieć jaki charakter ma taki zjazd?

Czy ma to jakiś związek z SIP itd.?

Czy jest on otwarty na nowych członków forum i (ewentualnie) ich znajomych(znajome - jak dobrze pójdzie;)?

Czy zgrzewka piwa wystarczy za wpisowe;)?

Pozdrawiam..

ps.nie wiem czy uda mi sie przyjechac ale czy wogóle moge to sobie planować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY WITAMY WITAMY !!! W końcu nie jestem tutaj sama jako nowonarodzona :lol: .. a mam pytanie co do tego rajdu .. o ktorej on godzinie jest i czy jest mozliwość, zeby moja zaloga wystartowała ? Bo u mnie jest tak, że.. jeżeli szwagra autkiem jedziemy, a w sobote bedze pracowal to ok godz. 16, 17 dopiero będziemy :(....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytnko...czy ja i moj kolega jak przyjedzimy golfem IV po tuningu.. to mozna by.. tam w rajdze wziąść udział ??

Znaczy o godzinie 17,00, to mozecie przyjecha nawet na lyzworolkach .......bez znaczenia. Natomiast przed 17,00 mozecie przyjecha nawet na lyzworolkach ......... bedziecie klasyfikowani jako pojazdy bez turbo. Zlot jes bardzi planowany dla subaroholików niz dla Subaru.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytnko...czy ja i moj kolega jak przyjedzimy golfem IV po tuningu.. to mozna by.. tam w rajdze wziąść udział ??

 

...tylko dresikow nie zapomnijcie, bo bez dresika nie mozna startowac :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Zawsze mnie frapowalo, jak to se kobity umio uprzejmosci wymienic ....bezinteresownie ....sztachetom z gwozdziem przez pysk.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm...

Jestem nowym użytkownikiem na forum i świezym właścicielem Subaryny ;)

 

witam serdecznie na Forum :wink:

 

...Czy jest on otwarty na nowych członków forum i (ewentualnie) ich znajomych(znajome - jak dobrze pójdzie;)?

 

Jeśli jesteś chory na nieuleczalną chorobę zwaną SUBAROHOLIZM, to pakuj się, zabieraj znajome i nieznajome i przyjeżdżaj 8)

 

Chciałbym tylko wiedzieć jaki charakter ma taki zjazd?

Czy ma to jakiś związek z SIP itd.?

Czy zgrzewka piwa wystarczy za wpisowe;)?

pytania organizacyjne kieruj do forumowucza YMP - on jest organizatorem :wink: Zawsze możesz napisać do niego na PW.

 

Śmiech'us welcomus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...