Skocz do zawartości

Lesbarus


Tasior_Miedziak

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem dosyc ciekawy fragment w jednym z artykulow. Zrodlo: "Wysokie obcasy" NR 41(442), str. 51.

 

"Ola, milosniczka motoryzacji, zwraca uwage na watek, w ktorym jedna z bohaterek serialu, mistrzyni tenisa Dana Fairbanks podpisuje kontrakt na firmowanie swoja twarza samochodu Subaru.

 

- Malo kto wie, ze to ulubiona marka lesbijek - deklaruje fanka. Sama ma dwa modele: Legacy i Justy.

- Subaru to fura z werwa. Kazdy model ma naped na cztery kola. Pasuje do ostrych kobiet.

 

W biezacym rankingu na dziesiec najlepszych samochodow lesbijskich portalu www.lesbianlife.abot.com japonska marka otrzymala pierwsza nagrode. W latach 90. zaslynela kampania: "It's Not a Choice. It's the Way We're Built" (To nie wybor: To kwestia konstrukcji) adresowanej po raz pierwszy w historii reklamy do homoseksualnych kobiet. Po badaniach aktywnosci lesbijki okazaly sie idealnym konsumentem Subaru - rzadziej zakladaja rodziny, w zwiazku z czym wiecej pracuja, czesciej podrozuja i maja pieniadze. Ponadto identyfikuja sie z marka do tego stopnia, ze w szerokim pozaoficjalnym obiegu na samochod mowi sie "lesbarus". W 2001 roku w kampanii reklamowej Subaru wziela udzial tenisistka legenda Martina Navratilowa"

 

Tak sobie mysle. ze u nas w kaczolandzie taka akcja reklamowa bylaby chyba trudna do przeprowadzenia. Grupa docelowa "moherowe berety" zapewne zmajstrowalaby jakas pikiete, na antenie wiadomo jakiego radia zaraz doszukano by sie zwiazkow z szatanem, potem agencja reklamowa pewnie przestalaby istniec po dwoch kontrolach UKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, a może poślij Ją na kurs angielskiego? :cool:

 

Spoko, angielski zna. Mówi mi, że jej nie przeszkadzają uśmiechające się do niej dwuznacznie babki :wink:

 

Powiedz, że Tobie przeszkadzają, że jesteś zazdrosny i zagraża to waszemu związkowi. :mrgreen:

 

witek nie rob scen :wink: :mrgreen:

 

Próbuje być miły a ty mi tu z takimi od razu wyjeżdżasz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zabiera mi forestera mimo stosownego napisu na ramce :evil:

 

No! Od razu widać że to babka z.. tymi..., no... zapomniałam... :wink: :mrgreen:

 

The Best Lesbian Car pewnie dlatego, że subaraki są takie bardziej hmm..., męskie? No bo przecież nie ładne, nie malutkie, nie obłe, nie mają świateł jak kotek oczka, i kolory jakieś takie niezbyt wymyślne :wink:. I jakiś tam gamoń wymyślił, że będzie najlepszy dla lesbijek, phiii :roll:

 

Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Fido__ i Twojej żony z forestera :cool:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups :oops: To niech modowie wywala w takim razie.

 

Ja to napisałem nie dlatego, żeby Ciebie objechać, a abyś wiedział, że możesz w archiwum znaleźć coś na ten temat. :wink:

 

Moze niech ktos naprawi forumowa szukaczke. ZAWSZE zanim nabazgram jakis nowy watek niucham po forum czy juz tego nie bylo. Nic nie znalazlem wiec napisalem.

 

I znowu bylo... :mrgreen:

 

Jest THE FORUM wiec pokusze sie o nowy eufemizm: THE SZUKACZKA. Bierna mierna ale wierna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...