Jump to content

Lesbarus

Tasior_Miedziak
 Share

Recommended Posts

Znalazlem dosyc ciekawy fragment w jednym z artykulow. Zrodlo: "Wysokie obcasy" NR 41(442), str. 51.

"Ola, milosniczka motoryzacji, zwraca uwage na watek, w ktorym jedna z bohaterek serialu, mistrzyni tenisa Dana Fairbanks podpisuje kontrakt na firmowanie swoja twarza samochodu Subaru.

- Malo kto wie, ze to ulubiona marka lesbijek - deklaruje fanka. Sama ma dwa modele: Legacy i Justy.

- Subaru to fura z werwa. Kazdy model ma naped na cztery kola. Pasuje do ostrych kobiet.

W biezacym rankingu na dziesiec najlepszych samochodow lesbijskich portalu www.lesbianlife.abot.com japonska marka otrzymala pierwsza nagrode. W latach 90. zaslynela kampania: "It's Not a Choice. It's the Way We're Built" (To nie wybor: To kwestia konstrukcji) adresowanej po raz pierwszy w historii reklamy do homoseksualnych kobiet. Po badaniach aktywnosci lesbijki okazaly sie idealnym konsumentem Subaru - rzadziej zakladaja rodziny, w zwiazku z czym wiecej pracuja, czesciej podrozuja i maja pieniadze. Ponadto identyfikuja sie z marka do tego stopnia, ze w szerokim pozaoficjalnym obiegu na samochod mowi sie "lesbarus". W 2001 roku w kampanii reklamowej Subaru wziela udzial tenisistka legenda Martina Navratilowa"

Tak sobie mysle. ze u nas w kaczolandzie taka akcja reklamowa bylaby chyba trudna do przeprowadzenia. Grupa docelowa "moherowe berety" zapewne zmajstrowalaby jakas pikiete, na antenie wiadomo jakiego radia zaraz doszukano by sie zwiazkow z szatanem, potem agencja reklamowa pewnie przestalaby istniec po dwoch kontrolach UKS.

Fido__, a może poślij Ją na kurs angielskiego? :cool:

Spoko, angielski zna. Mówi mi, że jej nie przeszkadzają uśmiechające się do niej dwuznacznie babki :wink:

Powiedz, że Tobie przeszkadzają, że jesteś zazdrosny i zagraża to waszemu związkowi. :mrgreen:

witek nie rob scen :wink: :mrgreen:

Próbuje być miły a ty mi tu z takimi od razu wyjeżdżasz... :roll:

Moja żona zabiera mi forestera mimo stosownego napisu na ramce :evil:

No! Od razu widać że to babka z.. tymi..., no... zapomniałam... :wink: :mrgreen:

The Best Lesbian Car pewnie dlatego, że subaraki są takie bardziej hmm..., męskie? No bo przecież nie ładne, nie malutkie, nie obłe, nie mają świateł jak kotek oczka, i kolory jakieś takie niezbyt wymyślne :wink:. I jakiś tam gamoń wymyślił, że będzie najlepszy dla lesbijek, phiii :roll:

Specjalne pozdrowienia dla Ciebie Fido__ i Twojej żony z forestera :cool:

:mrgreen:

Nowa Impreza pewnie to nadrobi i zdobędzie tytuł: The Best Gay Car. :mrgreen:

Święte słowa! :mrgreen: Spełnia wszelkie kryteria :razz: . Oprócz białej, ta ma szansę na kolejny tytuł w kategorii Lesbian, tak jakoś mi się wydaje... :roll:

:wink:

Ups :oops: To niech modowie wywala w takim razie.

Ja to napisałem nie dlatego, żeby Ciebie objechać, a abyś wiedział, że możesz w archiwum znaleźć coś na ten temat. :wink:

Moze niech ktos naprawi forumowa szukaczke. ZAWSZE zanim nabazgram jakis nowy watek niucham po forum czy juz tego nie bylo. Nic nie znalazlem wiec napisalem.

I znowu bylo... :mrgreen:

Jest THE FORUM wiec pokusze sie o nowy eufemizm: THE SZUKACZKA. Bierna mierna ale wierna :wink:

dzisiaj kolezanka z pracy podsunela mi "Wyskoie obcasy" po czym stwierdzila ze jakies dziwne to moje auto, wzbudza mase skrajnych emocji... :cool: