Skocz do zawartości

klocki do us spec


kasper

Rekomendowane odpowiedzi

jasne, jak nie upalasz to znaczy że co? że ma być syf? to załóż najlepiej klocki TOMEX :lol:

A dlaczego Remsa to syf? :roll:

 

Po pierwsze Remsa produkuje klocki tylko na aftermarket

nie ma żadnego dośw. w sporcie

taki sam badziew jak MAFF, RAICAM, SBS, ATE, itd, itd

te klocki nadaja sie na miasto i tyle, zaczniesz mocniej używac hamulca i ich nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szperalem gdzies po necie kiedys i akurat cos mi sie przypomnialo EBC (black seria i zielone sa do us spec i taroxy )

 

Nie lepiej kupić Ferodo, Pagida, Mintexa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferodo nie widzialem do us ale moge sie mylic pagid i mintex 2 raz wiecej kosztuja od np ebc , tarox tez:)

ps nie wymienilem tych marek bo nie pamietam czy byly do us , a do tych 2 widzialem w katalogu .

 

Ja bym poszedl w strone ebc cena do jakosci odpowiednia i nia ma problemu z dostepnoscia

 

Carfit czemu ate to syf ???Robia na 1 montarz ,w sporcie maja doswiadczenie z ta marka to chyba przesadziles stawiajac ja na rowni z raicamem!!!!!

 

aaa zapomnialem textar powinien miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie ferodo to tobi nawet chyba do aerospace ;) Nie ma podziały, ze robi do eu a nie do us, bo to inna firma. Us spec może mieć bardzo przekombinowane klocki - człowiek z EBC sprzedający mi klocki mówił, ze do takiego samego WRX 04 jak mój sprzedawał całkiem inny rozmiar przodu, tył był ten sam (forester).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...