Skocz do zawartości

Wlot na masce Subaru Imprezy GT MY99


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji bo nie mogę się zdecydować. Zmieniłem w Subaru Imprezie GT intercooler na większy od STi US. Auto ma podniesione ciś.doład.

Wiem że dobrze by było wsadzić większy wlot powietrza na maskę - co myślicie o tym wlocie? :arrow:

W sumie to seryjny bardziej mi się podoba...sam nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dobrze by było wsadzić większy wlot powietrza na maskę - co myślicie o tym wlocie? :arrow:

W sumie to seryjny bardziej mi się podoba...sam nie wiem :roll:

 

Mnie sie ten JDL tak srednio podoba - kwestia gustu.

Ale ze sam zaczalem sie nad tym rozwiazaniem zastanawiac na czas, gdy moj bolid juz zacznie jezdzic, wygrzebalem kiedys cos takiego:

 

http://www.etsracing.com/Page2.html

 

Jest kilka wzorow do wyboru - ceny chyba nie sa zastraszajace.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj go przymierzyłem do maski i jakoś mi tak się nie widzi,ale może jak go polakieruję to będzie lepiej, poza tym jego wykonanie jest takie se.

Mati Twój to naprawdę fajnie wygląda...ale cena mnie odstrasza.

 

Kashmere masz rację ale nie da się funkcion AND fashion :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kashmere, przecież mówiłem Ci że mam rozwiązanie i Ci pokażę - dorobiona specjalnie blacha z aluminiumz większym otworem pod IC i uszczelnienie. Trochę cierpliwości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mój patent ja go tylko dopracowuję na swoje potrzeby. W początkowej fazie pomógł mi Mati za co mu dziękuję i myślę,że to On mógłby ewentualnie coś opublikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) blacha zakrywa pol intercoolera. Jakie macie na to patenty?

wlasnie, jak jest z ta blacha, ktora (przynajmniej w GT'eku) zakrywa znaczna czesc IC, m?

jakie jest techniczne tlumaczenie tego "patentu"? :roll:

 

p.s. po raz kolejny odniose sie do Celiny ST185 - tam nawiew na TMIC IC (A2A) nie jest ograniczony zadnymi dodatkowymi blachami, tj. gumowy uszczelniacz, skierowany od wlotu na masce, "obejmuje" caly IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...