Skocz do zawartości

Impreza a windsurfing


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kto z Was uprawia windsurfing i jezdzi Impreza wożąc sprzet na dachu? Wiem ze sedan bez problemu do tego sie nadaje, ale jak jest z kombi? Czy ten spojler dachowy nie bedzie przeszkadzal? Pamietam byl jakis post z bagaznikiem/trumna ktora nie chciala wejsc na dach kombi przez ten spojler. Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?

 

Czy Impreza to auta rodzinne? :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Impreza to auta rodzinne? :?: :twisted:

 

Moja rodzina zdecydowanie twierdzi że sie do wożenia rodziny nie nadają :( No chyba że chcesz przewieźć teściowo ... na zawał - to się doskonale nadaje

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Kto z Was uprawia na dachu? . Ma ktos jakies doswiadczenia w tym temacie?

 

No to se zanotuj : tyko do 30% kąta nachylenia dachu i to pod warunkiem że jes dachówka ceramiczna. Na blasze sie z poczontku uczymasz, no ale potem sie robi ślisko i jes niebespiecznie ..znaczy można walnąć w ogródek i to na urwano po drodze rynne. Pół biedy jak lecisz w poziomie i masz co puszystego pod sobom. ......jak bedzie chuda, to oboje macie przerombane, że nie wspomne o pokrzywionej rynnie. Jeżeli Cie weźnie w słoneczno pogode na płaskim dachu, to musisz pamiętać o podkładzie, bo nie oderwiesz partnerki od lepiku, a i sam możesz sie kolanami przlepić. Podkłady należy stosować z rozwagą, a nie na chybił go pies ( na ten przykład marynarkie od Armaniego ), bo sie na stówe uchlasta. Jak Cie przypili na oszczejszym dachu, to w ostateczności można okrakiem na kalenicy, abo na stojaka czymajonc sie komina i pamientej, że partnerka ma mieć twarz przy wentylacyjnym a nie gazowym, bo za szybko dojdzie. Możesz sie też oglondnońć za śniegochwytami ....można sie zeprzeć. Najlepsze so dachy kryte strzechom, bo po piersze ekologiczne a po drugie można sie renkami chycić i nie bedziesz z Niej notorycznie zjeżdżał jak już sie spocicie. Jak byś trafił na jaki nie typowy, to dzwoń ....bede Cie instruował na bierzonco. Blache trapezówke możesz se darować ...w życiu żem sie nie uczymał.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeden Ci serio odpowiem. Bo wożę dłużyzny na dachu.

Ostatnio jechałem z canoe.

Oczwiscie ze sie da przewieźć wszystko. Wygodnie i bezpiecznie, ale nie potworzysz bagażnika.

Ale jeśli najpierw zapakujesz bagaznik, potem wrzucisz dlugie na dach, niet prabliemy.

A jeśli z deska jadziesz na tenprzylad na Hel, tam sie rozpalkujesz, nie stanowi to problemu, jesli jednak masz zamiar pchac sie po sześciu kontynentach, to zagladanie do bagaznika wiaże sie ze zdjęciem sprzetu.

Inaczej nie pociagniesz.

Możesz jeszcze zdjąc spojler na te wyceczke wtedy klape otworzysz do poziomu. Ale ile se lakieru przy tym naniszczysz to twoje., chyba, że masz talent w palcach. Ja nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Co prawda trochę stary wątek, ale temat dla mnie aktualny. Przymierzam się do zakupu jakiegoś boxa do mojego kombiaka na dach. Po otworzeniu klapy tylni spojler faktycznie mocno ogranicza zastosowanie typowych boxów na dachu. Trochę czasu minęło od ostatnich wpisów - być może ktoś wie jakie modele boksów są najmniej uciążliwe do imprezy kombi i najmniej ograniczają możliwość otworzenia klapy bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja mam kombi :wink:

Zazwyczaj zanim zadam pytanie to wertuje forum, a w tym temacie znalazłem tylko 2 wątki... :cry:

Może ktoś dobrał jakiś fajny box do komi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...