Skocz do zawartości

Troche fizyki a w tym kinetyki Yarisa


bushwalker

Rekomendowane odpowiedzi

Zakręt (lekki, mocny, sredni) jeden drugi trzeci piąty, sucho, morko - 0 uślizgu tyłu. Zakręt 90 stopni przy prędkości 40 - dwa razy nadsterowny, ten sam zakret na mokro - pluje przodem i zacisnia. Mokro plac - 1000 manewrów i ani razu nie poleciał tyłem, nic nawet sie nie uślizgnal, tylko zacisnial przy odjeciu gazu. Nic z tego nie rozumiem.

Ki ciort?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręt (lekki, mocny, sredni) jeden drugi trzeci piąty, sucho, morko - 0 uślizgu tyłu. Zakręt 90 stopni przy prędkości 40 - dwa razy nadsterowny, ten sam zakret na mokro - pluje przodem i zacisnia. Mokro plac - 1000 manewrów i ani razu nie poleciał tyłem, nic nawet sie nie uślizgnal, tylko zacisnial przy odjeciu gazu. Nic z tego nie rozumiem.

Ki ciort?

 

Za mało godzin u ALa ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest kinetyka yarisa

 

Nie każdego... :cool: Mój Yarek zaprasza Twoje Subaru na jakiś odcinek z ciasnymi winklami ;-)

 

Bushwalker, fakt, to gówienko jest trochę nieprzewidywalne - ale w tym też leży jego urok. Nie jest nudno :mrgreen:

 

Moje subaru mówi, że najwyżej to wpadnie na jakieś trunkowe spotkanko. I mówi też, że jego kierownik to woli "k....." mówić po zakręcie niż sprawdzać Twego "sportinga" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego kierownik to woli "k....." mówić po zakręcie niż sprawdzać Twego "sportinga"

 

Sporting odpozdrawia i mówi, że jak na pijaństwo, to jego pan może sobie pojechać Suzuki... :mrgreen:

WiSławie!

Pij PEPSI!

 

Czy Ty nie możesz uświadomić koledze, jaką sekwencję LFB, rękawa i operowania gazem zastosować w Yaris Super Sport Master, by przejść zakręt gładko i nie ulec temu subarowemu fanfaronowi Fido_?!! :roll:

 

Wstydź się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego... :cool: Mój Yarek zaprasza Twoje Subaru na jakiś odcinek z ciasnymi winklami ;-)

 

Ale ze mnie frajer - przepłaciłem za to swoje subaru... :roll:

 

 

 

:twisted::mrgreen:

 

 

I to wielokrotnie. A jakby tak Twojego STi porównać do Sunny na białej feldze, to już w ogóle... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założę kapelusz i przyjadę do Kielc

Dawaj! :grin:

 

Twojego STi porównać do Sunny na białej feldze, to już w ogóle...

Uważaj, bo teraz podpadasz Carfitowi... :twisted:

 

Zamiana na Yarka...?

Nie ze mną - nie jestem zainteresowany. Na Forka XT, ewentualnie... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na Yarka...?

Nie ze mną - nie jestem zainteresowany. Na Forka XT, ewentualnie... :roll: :wink:

 

A może być od zaraz? :mrgreen: Dodaje kosiarke i to co mam w lodówce.

Jak masz w lodówce duuuużo kawioru to można pogadać :mrgreen:

 

Pasztet podlaski ale smak pomidorowy. Kawioru nie, ale za to troche filetów... z mintaja.

W zamrażarce ostatnio widziałem nawet jakieś kawałki kaczki (i serio teraz mówie) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarisek to ciekawy obiekt do jakichkolwiek wygłupów. Na suchym asfalcie bardzo ciężko jest zarzucić tyłem a jeśli chodzi o podsterowność to zachowuje się jak zwykła przednio napędówka po dodaniu gazu w trakcie pokonywania łuku. Za to nadsterowność można wywołać u tego autka na szutrach i to bez większego wysiłku ( styknie ok 50 km i żwir)

A tak bardziej odemnie to spróbuj na ręcznym Asfalt, szuter albo lód i też ręczny zabawa przednia zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów typu 90st. Polecał także wypróbować manewr "J" a także zawracanie na ręcznym (180 st).

 

Tarkin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...