Skocz do zawartości

...... 26 Rajd Krakowski ......


matt

Rekomendowane odpowiedzi

No nie, no kurde NIE! Nie ma tak!

Ja pisalem serio i speed wrx mnie wlasciwie zrozumiala.

Zadne kurnia zarty czy co tam.

Kazden ma prawo chodzic tylko na regionalne zawody i siedziec na swym kurde zakuprzu i sie nie ruszac poza wojewodztwo ( dawny podzial, zaznaczam). I NIE MA ŁAŻENIA po całym terenie naszego kraju.

Ty se tam SPEEDWRX jedź na Knyszyn OS, albo Rajd Supraślki, a Ci ze Slaska na Barbórkie, jakies inne Rzeszowski i tak dali.

Ja se mogę góra zobaczyc Karową. Gdzie nic nie pewnie nie widać.

I żadnego warcholstwa nie uprawiać po całym kraju. Do roboty, zarabiać dudtki na rodzinę, nie myslec o durnotach na drugim końcu kraju i koniec.

Bo komuna wróci.

 

Znaczy się, Arnuś .......... mam do tego Kazimierza nie przyjeżdżać ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie, no kurde NIE! Nie ma tak!

Ja pisalem serio i speed wrx mnie wlasciwie zrozumiala.

Zadne kurnia zarty czy co tam.

Kazden ma prawo chodzic tylko na regionalne zawody i siedziec na swym kurde zakuprzu i sie nie ruszac poza wojewodztwo ( dawny podzial, zaznaczam). I NIE MA ŁAŻENIA po całym terenie naszego kraju.

Ty se tam SPEEDWRX jedź na Knyszyn OS, albo Rajd Supraślki, a Ci ze Slaska na Barbórkie, jakies inne Rzeszowski i tak dali.

Ja se mogę góra zobaczyc Karową. Gdzie nic nie pewnie nie widać.

I żadnego warcholstwa nie uprawiać po całym kraju. Do roboty, zarabiać dudtki na rodzinę, nie myslec o durnotach na drugim końcu kraju i koniec.

Bo komuna wróci.

Czy ty jesteś normalny? Ludzie z drugiego końca Polski zjeżdżają sie na rajdy (Krakowski także) i to żadna nowość.Widze że w twoim przekonaniu jest jednak inaczej. I nie przekręcaj mojego nicku,bo robisz to specjalnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeej no ludzie luzzz, na tym forum wszyscy są nienormalni włącznie z Ikoną tego forum , zatem reakcje emoconalne w wypowiedzi sa wskazane( ja piszę takie tylko ja jestem napieprzony). zatem powodzenia przyjaciele,,,

Zaraz Was Matka dorwie...

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Speed WRC, nie przekrecam specjalnie, albowiem jesli przekrecam to z powodu wieku. Slepota, skleroza, alztennojakmutam...,

Nie bardzo rozumiem, jak można tak durny tekst jak mój o "siedzeniu na swoim zakuprzu, jeżdżeniu na Rajd Supraślki jedynie" i tepe potraktować poważnie. Może w przyszłości nie czytaj lepiej tego co piszę, a mniej

Cię to będzie nerwów kosztować. Co wiecej udało mi sie zauważyć w Paninej poprzedniej korespondencji, że Paniny stosunek do OT jest mocno krytyczny. Ponieeważ w moim wykonaniu są jedynie OT, równiez zalecam NIECZYTANIE.

Pozdrawiam Pannę/Panią, proszę wybaczyć przekręty. Padam na kolana i klnę sie na wszystko - NIEZAMIERZONE, choć Panna wie, że tak. A jak Panna/Pani coś wie, to już wie na ament. Ale może jest jeszcze jakaś szansa na zrozumienie mnie, niewinnego.

Bo tak naprawde chodzi o ekologię, o nierobienie pustych przebiegów, jak ktoś jedzie z Suwałk do Turoszowa rajd oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś normalny? Ludzie z drugiego końca Polski zjeżdżają sie na rajdy (Krakowski także) i to żadna nowość.Widze że w twoim przekonaniu jest jednak inaczej. I nie przekręcaj mojego nicku,bo robisz to specjalnie :!:

 

Jeżeli Speed wrc jest kobieto .......znaczy sie rozgrzeszam .... kobiety majo trudnne dni. Jeżeli jes transwestytką, rozgrzeszam w 42% ....lubie tom zawartość. Jeżeli jes menżczyzno, to czemu pisze że jest kobietom. Jeżeli jes homoseksualistom, to ja jestem liberałem. Jeżeli jest kobietom - homoseksualistą, to so wersje luksusowe i należy sie szacunek, Jeżeli jest lesbijką- transwestytką, to chentnia poznam. Jeżeli jes transwestytą hetero to wyrazy uznania. Jeżeli natomiast lubi zespół Homo Homini, to bez względu na płeć jest zboczeńcem i morda w kubeł. Cheba sie jasno wyraziłem.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Speed wrc jest kobieto .......znaczy sie rozgrzeszam .... kobiety majo trudnne dni. Jeżeli jes transwestytką, rozgrzeszam w 42% ....lubie tom zawartość. Jeżeli jes menżczyzno, to czemu pisze że jest kobietom. Jeżeli jes homoseksualistom, to ja jestem liberałem. Jeżeli jest kobietom - homoseksualistą, to so wersje luksusowe i należy sie szacunek, Jeżeli jest lesbijką- transwestytką, to chentnia poznam. Jeżeli jes transwestytą hetero to wyrazy uznania. Jeżeli natomiast lubi zespół Homo Homini, to bez względu na płeć jest zboczeńcem i morda w kubeł. Cheba sie jasno wyraziłem.

 

Mamusia

Pierwsze zdanie jest trafne,prawda :) Tylko szkoda że tak późno sie o tym dowiadujesz :P Ale tą reszte to daruj sobie ,ok :evil::evil::evil: bo jestem stuprocentową kobitką i tak już pozostanie,koniec,kropka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Speed wrc jest kobieto .......znaczy sie rozgrzeszam .... kobiety majo trudnne dni.
Pierwsze zdanie jest trafne, prawda :) Tylko szkoda że tak późno sie o tym dowiadujesz :

OŚWIADCZENIE ( Nie mylić z oświadczynami )

Ogłasza sie że SPEEDWRC jest kobietom, znaczy mojo świeżo odnaleziono córkom i uprasza sie nie przypierdzielać bo jes pod ochronom mamusi............ znaczy ...Arnuś ...wienczy szarmancji.

 

Wybacz kochana stary, ślepy, głupi matce. Nawet jakem pisała tego teksta, to żech myślała jeszcze że se ludzie jaja robio. Kibiety na tem forumie to raczy majo takie damskie nicki. No to tera kochana, jak wszyskie córeczki bedziesz chołubiona przez mamusie......... znaczy sie....tamte córeczki to już narzekajo na nadmierne chołubienie. No to se chyba zdawasz sprawe z czem to sie wionże........może lepi było zostać chłopem.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córuniu, emotionki to jes chodzenie na skróty abo na łatwizne. Wystarczy założyć że ani Arnuś ani Mamusia nigdy nie podejmujo temtów zbyt poważnie - że se pozwole zacytować Twojo sioszczyczkę Monike - brandzlotechnicznie. Tu so fachowce co nas walom na łeb wiedzom i zaangażowaniem. My z Arnusiem bronimy sie elokwencjo, urokiem, godnościom osobistom oraz zawartościo alkoholu we krwi..........chociaż nie powiem .......Arnuś sie ostatnio mondże wypowiedział w "bagażnikach", czym mię całkiem zbił z pantałyku. Córunia być miła i sie wiency na staruszków nie wydzieraj.

 

Kochajonca Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagażnik To WALDUCHNA każden jeden z nasz żonatych ma w domu, jak raz. Więc wiem co mówię tak?

 

A tera uwaga, wypiłem flaszke Gewurtztraminnnnnnnera więc cisza, nie obrażam nastpującymi poniżej słowy nikogo!!!!!!! wie c sie nie buzowa....

To była preambuła.

 

Szanowna komisjo, czapki z głów i po polsku czapko do ziemi rewolucji wielkiej, znaczy sie spidwuerce. Ty, Spidówa, ja nie musze wlasnych wypowiedzi tłumaczyc jakimis tam tymi co tam se napisałaś, bo jak se obywatel/ka włącza szare komórki znaczy się mózg TV zlasowany lub czatem, czasem, to rozumi co ja pisze, a jak nie rozumi, to mu te emocośtam są nad wyraz że ten potrzebne. No kurnia, spidwuerce, weź ty sie jak raz ogarnij i nie rób z siebie ofiary co bez rozumu lata, TFU przepraszam, bez humoru poczucia. Na pewno masz jedno i drugie w wymiarze wystarczającym do wystepowania z kabaretem OTTO, ale tutaj na pewno czytając normalne posty o wyższości turbo reki nad turbo ustami uznałaś, że jednak humoru tuka ni mo i wszystko seriozne, ultra powaga, i takie tam ten pierdolety, tak? A tu kurde niespodzianka, po waszemu siurpriz. NIE MA. Więc "wiesz, jak jest, była wojna, pięć lat okupacji. Wiem wiem 18 filmów o tym zrobiłem." NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI ILE!

SPEED WRC wszystko Ci będzie wybaczone, znaczy się obrażanie emeryta i brak poczucia humoru jak powiesz kto i w jakim filmie te slowa powyże wypowiada. tak? Łysy był i jest. Tylko brwi ma takie ten., a ten drugi rzucił żónę dla młodszej a brzydkiej. za to z tego samego teatrum.

Nuuuu? Obaj ultra zabawni są i mili. A jeden nawet to jeszcze bardziej na północ niz ty zamieszkuje. Wyślęimejlem nagrode jakby co. Nie wiem jeszcze oc, ale sie wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo a już myślałem że ja tu najmłodszy jezdem a tu taka niespodziewajka :P szacuneczek dla pań i ukłony :D

a wracając do poruszanej wcześniej kwestii to czy zipowanie zostało ostatecznie zakończone czy przerwane w związku ze zbyt dużym postępem procentowo promilowym zipowania? bo albo ślepne za młodu (co jest wysoce prawdopodobne) albo żadnych zdjęć nadal na forumie z krakowskiego nie widze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... z tego co sie orientuje to moniqa proszac mnie o pomoc w zipowaniu, otrzymala instrukcje jak to uczynic, jednakze to bylo 2 tygodnie temu :!: :!: , ja sie nie podjalem zadania gdyz mnie nie bylo i znow nie bedzie, ale cos czuje ze jak wroce to zdjec dalej nie bedzie i koniec koncow ja bede musial te zdjecia zmniejszyc :roll: ........ tylko, ze to nastapi za kolejne 2 tygodnie ...... czyli lepiej meczcie moniqe zeby sama sie zebrala do tego, w czym niniejszym postem chcem wam pomoc 8) .......

 

pozdr. mk.si :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta...to mi sie oberwało od forumowej latorośli..ładnie...ale jak widzicie temat sie rozwija i poruszył już kilka ciekawych wątków od poszukiwań Bastylii i Chudego przez klonowanie oraz casting na Goryla na terytorializmie rajdowaym i dywagacjami nad płcią npewnych forumowiczów kończąc...tak więc sami rozumiecie ..tyle trudności..a ja taka malutka :wink: ale serio to w najbliższych dniach będe walczyć z "fotograficzną" szufladą i myśle że uda mi sie coś zadziałać :wink:

 

p.s. prosze o łagodny wymiar kary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm latorośl :) jak to ładnie brzmi :P ale to właśnie takie latorośle podobno bywają najbardziej upierdliwe :P

chyba tylko wybitnie specjalistyczne tematy na tym forumie nie pociągają za sobą dodatkowych dyskusji - ale byłaby nuda gdyby nie poboczne tematy

co się kary tyczy to myślę że najlżejszy wymiar polegać może na przymusie dalszej dużej aktywności na forumie i robienia fotek na kolejnych rajdach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się kary tyczy to myślę że najlżejszy wymiar polegać może na przymusie dalszej dużej aktywności na forumie i robienia fotek na kolejnych rajdach :P

 

sie zrobi :wink: za pare dni Rzeszów potem chyba Barum...bo do Kazimierza to nie wiem czy brać aparat..może lepiej nie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo do Kazimierza to nie wiem czy brać aparat..może lepiej nie... 8)

 

Komisja dyscyplinacyna w składzie W.B., Siwy, Matka Boska Forumoska oraz Matka chrzesna ustaliła że za posiadywanie sprzentu fotograbicznego bedo stosowane okrutne kary, nawet do pietnastu minut kompletnej abstynencji włacznie, a sprzent w celu zmycia naświetlonych pikseli abo kliszy bedzie moczony cało noc w Wiśle przy ujściu kanalizacji miejskiej.

 

Komisja w składzie jw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...