Skocz do zawartości

Koniec cyrku na Wiejskiej.


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polska Rzeczpospolita Subarowa? Czemu nie. Brzmi nieźle. Stały napęd na cztery łapy gwarantowałby, że nie wypadniemy w buraki na jakimś kolejnym zakręcie historii. Szybki bez ramek - a co, lans, niech zazdroszczą nam różne Bundesrepubliki Panzerwagenowe, że o miłośnikach płazów w czosnku nie wspomnę. Bokserek zredukuje wewnętrzne wstrząsy, a i telewizornię można będzie wywalić, no bo kto by tego słuchał jak ma się taki silnik. Tylko koszty utrzymania tego narodu duże, bo wypić lubi (ale to w wkońcu nic nowego). Zresztą mamy diselka w rezerwie jakby jakiś deficyt w destylatach się pojawił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że są mądrzejsze osoby ode mnie na tym forum (bo nie ma :mrgreen: ) :cool: , ale nie jestem taki wyrozumiały i łagodny aby pasować na to stanowisko.

 

Ach...........rozumiem, wprowadzamy ukradkiem MONARCHIĘ ABSOLUTNĄ , a te ministerstwa to dla picu, żeby ludziom temat zastępczy zapodać :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście te obecne rządowe "samochody" to należało by przeznaczyć na jakieś cele charytatywne i zakupić porządne wozidełka :wink: Polikwidować głupie fotoradary w niepotrzebnych miejscach i jeszcze znalazło by się oprócz tego kilka potrzebnych reform.... Do omówienia przy dobrych trunkach w restauracji sejmowej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Subaru nie mam... I miał nie będę, póki co...

 

No to, nici z Twojej nominacji. Tylko po co ta szczerość w polityce? Teraz to możesz na zmianę ze mną basenu z Ministrami na Wiejskiej pilnować :wink: i czekać, aż się z napiwków subaru dorobisz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...