Skocz do zawartości

wydech SI


Radza

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlugi to ten srodkowy juz jest - tylko moze ew. wiekszej srednicy, tylko znow troche ciezko moze byc z upchnieciem przy wale a jednoczesnie nie walac nim w ziemie.

Moze sie myle, ale moze jednak lepiej poszukac jakiejs duzej puszki na koniec - bo tam troche wiecej mam miejsca na upychanie tego.

 

-- poniedziałek, 25 lip 2011, 14:18 --

 

I co? Nie wystepuja odpowiednio duze i ciche puszki? Czeka mnie "custom"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale dlugi to ten srodkowy juz jest - tylko moze ew. wiekszej srednicy, tylko znow troche ciezko moze byc z upchnieciem przy wale a jednoczesnie nie walac nim w ziemie.

Moze sie myle, ale moze jednak lepiej poszukac jakiejs duzej puszki na koniec - bo tam troche wiecej mam miejsca na upychanie tego.

 

-- poniedziałek, 25 lip 2011, 14:18 --

 

I co? Nie wystepuja odpowiednio duze i ciche puszki? Czeka mnie "custom"? :)

MILLTEK (mam w GT, jest dosc duza tylna puszka, ale jest komora, a nie przelotowa)

mysle, ze jakis SUPERSPRINT tez by dal rade (tylko ze duza puszka najczesciej bywa komorowa, anie przelotowa)

 

a z przelotowych tylnych puszek najcichsze chyba robi DEVIL (wg. opinii uzytkownikow)

 

generalnie uderz do danny007, on siedzi w temacie wydechow, moze cos Ci podpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - to pytanie dodatkowe - na ile ma wplyw komorowy tlumik na przeplywnosc spalin w tym przypadku?

Duza roznica w stosunku do przelotu w praktyce? Zwlaszcza pod wzgledem "dlawienia osiagow"?

AMI, Ty masz auto po remapie czy nie?

jezeli auto zostalo zestrojone na przelotowym tlumiku, to po zalozeniu komorowego chyba trzeba bedzie stroic na nowo? ale moze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekad dlatego tez pytam - remap i tak bedzie znow, bo jest pare korekt do zrobienia - ale jesli ma mi to mocno zdlawic auto, to moze sobie po prostu jednak zatyczki do uszu kupie? :)

no to chyba raczej musisz zadac te pytania tunerowi, ktory bedzie robil remap... albo napisz do kol. PKocial :)

imho przy 3-calowej puszce duzej roznicy byc nie powinno (komorowa vs przelotowa puszka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...