Skocz do zawartości

wydech SI


Radza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten dzwiek co mi daje ten supersprint jest taki bardziej... pierdzacy ;] nie jest za glosny ani nic tylko ten upragniony bulgot... jest jedynie jak silnik jest obciazony letko... i nie wiem co robic :roll: zastanawiam sie czy na ta seryjna puszke nie wymienic ... :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak masz wolnegossaka to żadnym wydechem nie osiągniesz takiego samego efektu w turbo.

 

To prawda, (Hogi, nie lam chlopaka) Mysle, ze zmiana koncowego tlumika na przelotowy, plus wywalenie srodkowgo powinno zalatwic sprawe o tyle, ze Twoj przyjazd pod dom bedzie slyszec rodzina w... anglii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, przymierzalem sie dawno temu (w czasach bledow i wypaczen) w jakims autoszrocie-zlomex-handel do imprezy tyle ze 1.6, miala wydech jak Siela w swoim GT-ku (bardzo podobna puszka) i jak mi Bog mily, brzmiala jak zaturbiona. Wiec nie wiem czy \to tylko kwestia kolektora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to kwestia tego jak bardzo pragnąłeś mieć imprezę, więc brzmiała tak jak chciałeś :wink:

 

Posłuchaj jak mój teraz brzmi mimo tego, że mam nie wycięte katalizatory.

Ja miałem Remusa dedykowanego do GT i nic nie było słychać.

Teraz mam przelotowy pasztet i ryczy jak wściekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam przelotowy pasztet i ryczy jak wściekły.

 

Hogi, pragnienie bylo duze, ale naprawde brzmiala pieknie. Na punkcie imprez mialem swira na dlugo przed tym zanim mnie bylo na takowa stac. Musisz mi uwierzyc na slowo. A co do Twojego wydechu, to trzeba bedzie sie wreszcie spotkac (na sobote mam zapowiedziane oddanie wozu jak sie nic nie rypnie) i posluchac, ale podejrzewam, ze bedziesz musial nie raz i nie dwa "przegazowac" zebym cos uslyszal. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze bedziesz musial nie raz i nie dwa "przegazowac" zebym cos uslyszal.

O nie, teraz jest fun :mrgreen:

 

Tylko raz mnie zrobiliście w balona :wink:

 

Radza supersprint brzmiał basowo w BMW :wink: , ja na twoim miejscu założyłbym przelotowy ala Mugen. :mrgreen:

Ja mam takie coś: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20232139.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam przelotowy pasztet i ryczy jak wściekły.

 

Chętnie posłucham. :wink:

Do niedzieli :mrgreen::mrgreen:

 

:smile:

 

 

Ciekawe, jaki można uzyskać dźwięk, wymieniając serię na kompletny ukł. wydechowy od kolektora do puchy końcowej firmy, dajmy na ten przykład APEXI w n/a? Wydaję mi się, że zamiast bulgotu uzyskałoby się odkurzacz a'la EVO :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w zyciu silnik imprezy nie bedzie mial prawa tak brzmiec, chocbys nie wiem co zrobil z tym wydechem.

 

Nigdy w życiu silnik n/a nie będzie bulgotał jak turbo, poza tym w turbo oprócz zmiany brzmienia jest to jakaś podstawa, by przygotować samochód do dalszych modyfikacji itp. W n/a nic tym nie osiągniemy, ba, silnik może stracić trochę wigoru. Możnaby się pokusić o założenie jakiegoś "wypasionego" wydechu za kilka tysięcy, który w jakiejś 1/20 części będzie brzmiał jak w turbo, tylko pytanie po co? Samym końcowym tłumikiem nie osiągniemy za wiele, będzie głośniej ryczał i tyle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...