Skocz do zawartości

Nagroda za satysfakcje 2002


Maciej Drelichowski

Rekomendowane odpowiedzi

No to mnie/nas* akurat nie dziwi, ale SKODA takie notowania, prawie wszyscy zadowoleni ? A co widzimy na drugim końcu skali - Daj Ewo no i prosze, połowa użytkowników jest zadowolona, znaczy co drugie daewoo sie nierozpada :wink: , albo ludziska wcześniej powozili dorożkami :lol:

 

OPIS ( zamiast Legendy)

* mnie/nas - No niech się kto przyzna że GO dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru na swoim miejscu. Szokująca jest rozbieżność między Skodą a VW, przecierz to to samo gówno. No i miejsce Skody. DAJ EWO na swoim miejscu, jak najbardziej i proszę go stamtąd nie ruszać. Kolejność była by dokładnie odwrotna, gdyby ustalały ją zakłady pogrzebowe. Daj ewo to najlepsza trumienka.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtusiu, jesteś młody i szybki. Zanim ja to nagryzmoliłem Brailem, zanim przypomniałem sobie co chciałem napisać, zanim znalazłem ten guzik co wysyła listy po drucie, to twój zdążył by dojść pocztą. Proszę się nie wyżywać na Wapnie. A który ten podpis ci się podoba ? ten stary czy ten nowy ?

 

Siwy Wolny ( po angielsku - free )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje - jak ktoś jest dumny i zadowolony ze swojej Skody, to jego prawo. Ciekawe, jakie byłyby wyniki podobnego badania w Polsce?

Ostatnio przeglądałem czekając w kolejce do kasy "Auto-świat" i był list czytelnika - "Dwa lata temu nastąpił długo oczekiwany moment, kupiłem wymarzony samochód - D.Nubira - jestem w pełni zadowolony, auto komfortowe, bezawaryjne, dobrze wyposażone- ma nawet szyby elektryczne, mało pali i jest bardzo ładne itd itd" List był długaaaaaśny i pełen zachwytów. Czytałem i własnym oczom nie wierzyłem. Wniosek - stopień zadowolenia z samochodu to kwestia mooocno subiektywna. Probuje jakos te skode wytlumaczyc...

pozdrwiam serdecznie

 

PS: ja mam R.Clio i do zeszłego tygodnia byłem właścicielem "połowy" VW new beetle, no i subiektywnie - byłem zadowolony, ale obiektywnie to nie są najlepsze auta - marze o subaru !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda aż tak bardzo nie zaskakuje. Pamiętajmy, że jest to technika VW za znacznie tańszą cenę. A ceny w Holandii - zgodnie z wypowiedziami w innym miejscu - są po prostu wysokie, a do tego akcyza rośnie progresywnie. Toż to jeszcze gorzej niż polski system podatkowy :twisted: . No a do tego godne reżimu totalitarnego systemy kontroli prędkości w połączeniu z drakońskimi karami (= mała moc nie przeszkadza), gładkie drogi (=nic i tak nie skrzypi i nie klekoce) no i mamy efekty zupełnie przyzwoite.

A tak przy okazji - Holandia to nie kraj dla Korsarzy ( i tym bardziej piratów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korsarzu,

Twoje wywody zabijaja celnoscia. Wszystko sie zgadza. Sadze wiec, ze masz duzo racji.

Dodalbym jeszcze, ze wlasciciel Skody zaplacil za nia o wiele mniej niz za VW otrzymujac podobne (jakosciowo) auto, wiec jest zadowolony. Jezeli ta jakosc (w przypodku VW) kosztowala klienta duzo wiecej, to nawet drobne skrzypienia i pomniejsze usterki moga doprowadzic do rozgoryczenia, bo za te pieniadze mozna sie spodziewac czegos wiecej. Wniosek z tego taki: to nie ze Skoda jest cos zle, ale to VW jest zbyt drogi. Klienci VW to troche inna grupa niz klienci skody. Ich oczekiwania, w marzeniach, siegaja Audi, BMW, a to proszecie, stac tylko na VW, ktore zachowuje sie jak Skoda - rozczarowanie gotowe. W Skodzie nikt sie nie rozczarowuje, a wystepujace usterki nie zaskakuja, bo sie ich klient spodziewal. Przewaznie, do tej pory jezdzil malym fiatem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...