Skocz do zawartości

Zjawiska drogowe


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba po to jest ten temat. Chodzi o zjawiska drogowe... GT40 jest niewątpliwie takim zjawiskiem...przynajmniej dla mnie... wiec nie wiem o co sie rzucacie... :mrgreen:

 

Czy gdzies napisałem że któreś z nich jest moje? :roll:

 

pozdrawiam

 

A tak żeby nie być gołosłownym, i żebyście mnie nie pogryźli prosze.... :lol:

 

k2iiiii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego concept cara????? Co ty w ogóle opowiadasz??? Facet do Zakopanego sprowadził sobie jednego ze stanów i sobie nim jeździ, równie dobrze mógł kupić Murcielago, Gallardo czy inne Porsze GT...tez byś mówił ze to concept car???

 

Ja juz sie pogubiłem o co kaman w tym wątku.... nie wiem po co ta dyskusja w ogóle...

 

Mówie ze widziałem, pokazuje zdjecie (co prawda wyszeprane w necie - ale co za różnica) a jeszcze mi wmawiaja że kłamie... :roll: :roll: :roll:

 

Aha, jeżeli za chwile sie przyczepisz że nie ma w tle zdjęcia gór a samochód jest z Zakopanego, to odrazu ci powiem ze zdjęcie jest zrobione w prawdopodobinie w Krakowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra....chyba od początku wiadomo o co chodzi.... poczatkowo samochód nazywał się GT40, później GT, kogo byś nie spytał każdy powie ze to GT40 ... Ford GT to dla ogółu raczej Mustang Shelby GT (albo nowe GT500)

 

pozdrawiam

 

 

EDIT: to ja też sie ide upić przez te dwie cyferki :P

 

Ależ sie skompromitowaliśmy.... hehehe :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra....chyba od początku wiadomo o co chodzi.... poczatkowo samochód nazywał się GT40, później GT, kogo byś nie spytał każdy powie ze to GT40 ... Ford GT to dla ogółu to raczej Mustang Shelby GT.

 

Nie bardzo. Shelby Mustang to Shelby, a nie Ford. Wydaje mi się, że Shelby GT stało się taką legendą, że kojarzy się z Shelby, a nie Fordem.

Mnie się Ford GT od zawsze kojarzy z... Fordem GT, tak ładnie wylansowanym przez program Top Gear. Myślę, że takiemu np. WRC fanowi też. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...