Skocz do zawartości

Poszukuję opiekuna dla mojego psa


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

szukam kogoś , kto mógłby się zaopiekować moim psem- Golden Retrieverem 2-letnim podczas mojego wyjazdu urlopowego w dniach 13-29 sierpnia. Miałem dla niego zamówiony hotel, ale wczoraj dowiedziałem się , że to nieaktualne...nie ma to jak dotrzymywać umów...

 

Pies, jak to Golden, jest przyjazny, ułożony, nieagresywny, czysty. Nie wymaga biegania po 20km. 2-3 spacery wystarczają.

Kojce i budy odpadają. W grę wchodzi tylko pewna, polecana osoba.

 

 

Gdybyście coś słyszeli - please dajcie znać.

 

gg. 2123344

sirchaser@o2.pl

0-604672418

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój kot jest psychopatą. Zafundował mi na rękach kilkadziesiąt sznyt, dzięki którym wyglądam jak po bliskim spotkaniu z dużą ilością szkła lub żyletek... ew. nienormalnych kotów :roll:

Nie mogę napisać jak na niego mówię, bo tu paskiem leją za taki język ;)

Ale wiesz... zawsze możesz spróbować go przygarnąć :twisted: kochany jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo umiem sie z nim obchodzic :twisted:

Coś sugerujesz? :twisted:

Ja się z moim kotem obchodzę świetnie, nie wiem o co cho :roll:

Jak mnie ugryzie to rzucam nim o ścianę. Czasem o drzwi. Jak podrapie to wrzucam pod prysznic i puszczam zimną wodę.

Karmię go też... czasem. Jak jest grzeczny :twisted:

No i to chyba tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sugerujesz? :twisted:

Ja się z moim kotem obchodzę świetnie, nie wiem o co cho :roll:

Jak mnie ugryzie to rzucam nim o ścianę. Czasem o drzwi. Jak podrapie to wrzucam pod prysznic i puszczam zimną wodę.

Karmię go też... czasem. Jak jest grzeczny :twisted:

No i to chyba tyle ;)

:shock: :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafundował mi na rękach kilkadziesiąt sznyt, dzięki którym wyglądam jak po bliskim spotkaniu z dużą ilością szkła lub żyletek...

 

Heh, mialem taka kolezanke w liceum, ktora miala kota, nieustannie sie spozniala i miala na pienku z mocno prawicowym historykiem. I kiedy ktoregos poranka panna przyszla 20min po dzwonku w dodatku podrapana na twarzy, historyk z sarkazmem zapytal, co jej sie stalo (mysmy sie spodziewali, ze to kot) na co kolezanka odpowiedziala, ze uprawiala ostry seks... Historykowi dziennik upadl na podloge i przez pare minut nie mogl dojsc do siebie... :mrgreen::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kot jest psychopatą. Zafundował mi na rękach kilkadziesiąt sznyt, dzięki którym wyglądam jak po bliskim spotkaniu z dużą ilością szkła lub żyletek... ew. nienormalnych kotów :roll:

 

ja mam podobnie mam małego psychopatę i tylko non stop mnie gryzie i tnie mi ręce, ludzie się mnie non stop pytają czy się tne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mi wczoraj po glowie chodzil glupek jeden. hehe i zasnal mi z glową na mojej szyi. skubaniec maly. Dobrze ze nie drapie :)

 

czytałem gdzieś, że jeżeli kotek na Tobie zasypia to możesz się uważać za szcześliwca, jesteś w jego bandzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirchaser, przykro mi - właśnie rozmawiałam z mamą i okazało się, że zaplanowała na przyszły weekend (13-19.08) mały remont w mieszkaniu, więc przygarnięcie Twojego psiaka nie miałoby chyba sensu :???:

szkoda, bo uwielbiam czworonogi, a goldeny to już och ach :mrgreen:

może to i lepiej, że nie trafi do mnie? zagłaskałabym go :lol:

 

mam nadzieję, że uda Ci się jakoś rozwiązać ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj mi wczoraj po glowie chodzil glupek jeden. hehe i zasnal mi z glową na mojej szyi. skubaniec maly. Dobrze ze nie drapie :)

 

czytałem gdzieś, że jeżeli kotek na Tobie zasypia to możesz się uważać za szcześliwca, jesteś w jego bandzie :mrgreen:

 

Ja natomiast słyszałem, że koty wyczuwają chore miejsca i tam zasypiają. :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...