Skocz do zawartości

Piractwo to zło


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak nie dziwie sie ze ludzie kupuja piraty ,bo po prostu przy obecnym stosunku zarobki do produktu nie stac ich na oryginaly i stoja przed wyborem nic albo pirat.

po prostu takie zycie ...

 

Mnie nie stac na Bentleya. Ale to nie znaczy, ze go zaraz pojde ukrasc :?

 

Ale faktycznie - jestem w pewnym stopniu w stanie zrozumiec tych, ktorzy faktycznie nie maja kasy. Problem w tym, ze jest mnostwo osob (sam znam takich), ktorzy maja mnostwo pieniedzy, a i tak kupuja piraty albo sciagaja z sieci. I to wszystko jak leci. Na szczescie odnosnie gier komputerowych jest teraz duza moda na gry internetowe, ktore bardzo trudno oszukac - zeby grac w sieci trzeba miec oryginal.

 

Produkuje się mnóstwo chłamu, na który nawet czasem durni amerykańscy 30-latkowie nie chcą chodzić. Sam fakt wyprodukowania chłamu za kilkadziesiąt milionów dolarów nie jest wystarczającym powodem, żeby ten chłam oglądać.

 

Ale gadasz. Gdyby nie milionowe (miliardowe?) straty spowodowane piractwem, to zareczam Ci, ze byloby mniej chlamu, a wiecej porzadnego kina/muzyki/gier!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pracuje w ginatycznym koncernie amerykanskim azjumjacym sie entertajnmentem.

Czy wiesz paul 78, ze w rosji musze dubbingowac filmy do nieskonczonych materialow, zeby premiera byla tego samego dnia co w USA, inaczej o filmie mozna zapomnieic i zamiast zarobic 30 milionow dolarow firma zarobi 3?

A moze 2?

 

arno, kup film pod tytulem Bear Island. Szukalem pare lat (nie w PL). Potem szukalem po P2P - znalazlem, ale wcale latwo nie bylo.

 

Kolejny film - When Eight Bells Toll. W PL nie da sie kupic u nas. Sprowadzalem z UK.

 

Czy to jest normalne? Za przesylke place 50PLN (czy jakos tak) - ponad polowe wartosci zamawianej plyty. Czy grzechem jest zassac cos takiego z internetu? Ja nie popelnilem grzechu, zaplacilem i mam orginal - pewnie jedyna kopia w PL;), ale komu by sie chcialo???

 

Czy mozna tak za kazdym razem? Czemu mam sie skazywac na ogladanie okrojonych wersji Top Gear , ktore puszcza TVNpowtorka - zamiast sciagnac nagranie z BBC2?

 

g.

 

ps. Co do obecnosci ksero w bibliotece - jaka jest roznica pomiedzy zrobieniem ksero paru kart ksiazki (rozdzialu), od przepisania go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne? Za przesylke place 50PLN (czy jakos tak) - ponad polowe wartosci zamawianej plyty. Czy grzechem jest zassac cos takiego z internetu? Ja nie popelnilem grzechu, zaplacilem i mam orginal - pewnie jedyna kopia w PL;), ale komu by sie chcialo???

 

 

 

Znam paru takich, którym się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, znasz jakieś strony USA w stylu polskiego alledrogo czy ebay'a

 

Pomijając odpowiedź Owoca ( :mrgreen: ), polecam Amazon.com - wszystkie DVD, jakich dusza zapragnie, za rozsądne pieniądze. Zazwyczaj za takie, że z kosztami sprowadzenia kosztują tyle, ile w Polsce w sklepie. A są tam dużo wcześniej, są lepiej wydane itp. itd.

 

Trzeba tylko pamiętać o posiadaniu zderegionalizowanego odtwarzacza DVD, a - w przypadku komputera - softu do oszukiwania blokady regionalnej RPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to ściągasz na handel? Idzie na tym zarobić?

Trzeba tylko pamiętać o posiadaniu zderegionalizowanego odtwarzacza DVD, a - w przypadku komputera - softu do oszukiwania blokady regionalnej RPC.

Można jaśniej :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie, pare zyli Przemo wycionga.

 

To prawda - zawsze starczy na jakiś elegancki dżins, czy buty z czubem, albo wzięcie dziewczyny na jakąś imprezę typu "Biesiada Lata z Radiem".

 

Tylko te opisy tam wszędzie na amazon.com w obcym języku i se musiałem na karteczce spisać, co jest co... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - zawsze starczy na jakiś elegancki dżins, czy buty z czubem, albo wzięcie dziewczyny na jakąś imprezę typu "Biesiada Lata z Radiem".

 

 

Ale ostatnio w remizie byłeś królem!

 

 

:mrgreen:

 

 

Tylko te opisy tam wszędzie na amazon.com w obcym języku i se musiałem na karteczce spisać, co jest co... :roll:

 

 

Pamiętam - ostatnio mój kolega uczący angielskiego w klasach I-III pomagał Ci w tłumaczeniu... :roll:

 

 

 

PS. Wódka z RedBullem w Bochni - 9 PLN - żyć nie umierać! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq też czasem gratami od STi na parkingach handluje. Ostatnio używanego BOVa opychał, z tego co słyszałem.

 

 

I własnoręcznie rył pod maską, żeby go wykręcić!

 

Ponoc ma stoisko w podziemiach GalMoku, tak slyszalem. Widywano go z lapami usmarowanymi po lokcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...