Jump to content

Co zrobic żeby nie obcierało koło o błotnik w imprezie kombi

pafcik

Recommended Posts

Witam,

mam taki przypadek kombiak 05 zciski przód od STI no i do tego felgi subarowe z oponami 225/45/17, i niestety opony obcierają o tylne błotniki. Może macie jakąś radę co zrobić żeby została taka konfiguracja kół i przestało obcierać?

felgi są fabryczne od sti 03-05, nie ma żadnych dystansów, na spotkaniach w Ułężu gablota się przechyla w zakrętach, w "normalnej" jeździe ten efekt nie występuje

adamusmax, ale właśnie opon nie chciałbym zmieniać...

to musisz sie przyzwyczaic do obcierania raczej :( jak pochylisz kola to bedzie troche lepiej ale na duzym dobiciu lub pod obciazeniem bedzie obcierac

Nie zapominajcie ze jest roznica pomiedzy szerokoscia samochodu kombi i sedan na tylnych blotnikach no i na rozstawie osi. Mozesz jeszcze zwinac krawedzie blotnikow do srodka ogolnie prosta sprawa i wiekszosci przypadkow pomaga. Najlepiej jak sie uzywa gumowego mlotka. Czasem wystarczy zagiecie o 45 stopninie i tylko w najwyzszym punkcie tam gdzie obciera.

pafcik, zadzwoń do Pana Sylwka pod numer 0607050471 i umów się na ustawienie geometrii. Koleś ustawiał/regulował mi zawieszenie i naprawde ma pojęcie.

• 1 month later...

Miałem ten sam problem w Imprezie niekombi, tylko w moim przypadku felgi miały za duże odsadzenie. Bardzo kumaty blacharz zagiął rant (trza było poprawić lakier niestety, ale przynajmniej jest zrobione jak należy) i już nic nie obciera. A obcierało straszliwie...

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...